• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie, czy macie coś przeciwko nieogolonym nogom u kobiet?

Czy przeszkadzają wam nieogolone nogi u kobiet?

  • Tak, przeszkadza mi to podczas seksu

    Votes: 56 45,9%
  • Nie przeszkadza mi to podczas seksu

    Votes: 51 41,8%
  • Tak, przeszkadza mi w sukience itp.

    Votes: 60 49,2%
  • Nie przeszkadza mi w sukience itp.

    Votes: 26 21,3%

  • Total voters
    122
Mężczyzna

jestem31

Cichy Podglądacz
Osobiście to mi jest to obojętne... To kobieta ma się czuć dobrze i pewna siebie... Ja jako mężczyzna to albo to akceptuje albo dostaje bana na seks😂
Moja była wogóle nie depilowała nóg a miała gładziutkie i delikatne w dotyku jak aksamit... Nie rosła na jej sierść na nogach i tyle.
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Kobiety mają bardzo skąpe owłosienie na nogach, którego można nie zauważyć, nawet gdy nogi są nieogolone.
 
D

DuxDux

Guest
Muszom być ogolone xD stópki balsamowane i pielęgnowane skarpetkami złuszczającymi ☺️😋
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
To po prostu dbanie o siebie. Kwestia estetyki. W niektórych krajach jest nieodzownym elementem przygotowań do ślubu.
Depilacja była znana już w starożytnym Rzymie i o czymś to świadczy.
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
To zależy, czy i na ile włoski na nogach rzucają się w oczy. Jak się cienkie, miękkie i jasne, to można ich nie zauważyć, i wtedy nie przeszkadzają. Co innego gdy są grube, ciemne i dobrze widoczne.
Ogólnie, to kobiecie ma być wygodnie.
A czy przeszkadzałoby mi podczas seksu - pewnie też zależy, jak bardzo byłbym napalony.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Wszystko zależy od tego jak się patrzy na to, krótkie włoski nie przeszkadzają, ale jak bym widział takie włosy na nogach jak u faceta, to już by mi po prostu to nie pasowało i tyle 🤷‍♂️
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Mi się nie podobają owłosione nogi u kobiet. Ale to wszystko to kwestia indywidualna. Tak samo jak lubię ogoloną cipkę, ale czasem to taka odrośnięta drapiąca jest fajna ;)
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Ciekawe, czy sam golisz 🤔🤔
1. Jestem facetem i czułbym się z tym poprostu źle. Jak ktoś lubi to niech goli.
2. Mam dość mikry zarost. Nie należę do tych owłosionych.
3. Moja żona lubi moje owłosienie.

Dotykając kobiecą nogę równie owłosioną co moja czułbym się jakbym dotykał faceta a jestem hetero i to zdecydowanie mnie nie kręci.
Może jakiegoś chłopa takie coś kręci ale mnie zdecydowanie nie. Na szczęście ludzi jest na świecie cała plaga i każdy znajdzie coś dla siebie.
 

KonserwaMan

Cichy Podglądacz
Raczej nie podobają mi się u kobiety nieogolone nogi. No chyba, że kobieta ma rzadkie, jasne, cienkie i delikatne owłosienie i odrastające włoski wtedy ciężko zauważyć.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry