• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panowie, czy macie coś przeciwko nieogolonym nogom u kobiet?

Czy przeszkadzają wam nieogolone nogi u kobiet?

  • Tak, przeszkadza mi to podczas seksu

    Votes: 56 45,5%
  • Nie przeszkadza mi to podczas seksu

    Votes: 52 42,3%
  • Tak, przeszkadza mi w sukience itp.

    Votes: 60 48,8%
  • Nie przeszkadza mi w sukience itp.

    Votes: 27 22,0%

  • Total voters
    123
Mężczyzna

leigh

Cichy Podglądacz
Mam rozumieć, że np. spodobałaby ci się ubrana dziewczyna (z twarzy, kształty), ale na randce gdyby doszłoby do czegoś, rozebrałaby się, to byś powiedział "sorry laska, ale znikaj mi z oczu"
Jak już wspomniałem, sam nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem, by kobieta miała aż tak nieogolone nogi. Byłbym na pewno zaskoczony i możliwe, że już nie byłbym tak napalony zwłaszcza, jakby były takie mocno owłosione. Jeżeli taki jej wybór to rozumiem, na pewno jednak zaproponowałbym depilacje, skoro mi się podoba i jest w porządku.

Podam pewien przykład, choć nie ten sam to problematyka podobna: Spotykałem się kiedyś z dziewczyną, która akurat goliła nogi, ale w ogóle nie ruszała cipki. Ogólnie mocno zarośnięta. Z racji tego, że relacja była świetna to poprosiłem ją o ogolenie jej dla mnie. Chwila rozmowy, zaakceptowana prośba i efekt, który był tak oszałamiający, że przekonał ją do regularnej depilacji.

Jeżeli tak Ci odpowiada i niektórym się podoba to nie musisz golić, z racji tematu na forum podzieliłem się moją opinią
 
Kobieta

nati

Nowicjusz
Jestem pod wrażenie, że większość mężczyzn tutaj piszę, że im to totalnie nie przeszkadza. Oczywiście to jest sprawa indywidualna, ale uważam, że teksty typu "gdyby była nie ogolona to bym jej nie dotknął" są nie na miejscu ponieważ, nie oszukujmy się każdy ma owłosienie i tak człowiek został stworzony. Z innej beczki to kiedy ja sama zapytałam swojego faceta co myśli o owłosieniu o kobiet ten odpowiedział mi, że czułby lekki obrzydzenie, nie czułby sie komfortowo. Wydaje mi się że jak się już z kims jest to się nie nie zwraca uwagi na taki drobiazgi i sie akceptuje :p
 

Halred

Erotoman
ale uważam, że teksty typu "gdyby była nie ogolona to bym jej nie dotknął" są nie na miejscu ponieważ, nie oszukujmy się każdy ma owłosienie i tak człowiek został stworzony.
Kłamanie albo cenzurowanie tylko po to żeby ktoś nadwrażliwy nie poczuł się urażony nie jest dobre dla żadnej ze stron.
To, że coś jest naturalne nie oznacza że jet dobre, pożądane. Czy kręciłby Cię taki włochaty zaniedbany i śmierdzący facet wyglądający jak bezdomny, bo przecież włosy i niemycie się są naturalne, nikt nie urodził się z golarką, mydłem i gąbką w ręku. Tak samo krzywe i żółte zęby, nieobcięte paznokcie to też jest stan naturalny.
 
Kobieta

nati

Nowicjusz
Kłamanie albo cenzurowanie tylko po to żeby ktoś nadwrażliwy nie poczuł się urażony nie jest dobre dla żadnej ze stron.
To, że coś jest naturalne nie oznacza że jet dobre, pożądane. Czy kręciłby Cię taki włochaty zaniedbany i śmierdzący facet wyglądający jak bezdomny, bo przecież włosy i niemycie się są naturalne, nikt nie urodził się z golarką, mydłem i gąbką w ręku. Tak samo krzywe i żółte zęby, nieobcięte paznokcie to też jest stan naturalny.
Oczywiście, ale bardziej chodzi mi o to kiedy kobieta ma naprawdę lekko odrośnięte włosy
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Nie bardzo wiem, czemu ten temat budzi w was tyle emocji ? :D
W starożytnym Egipcie panie usuwały ze swojej skóry każdy włosek. Podobnie było w Rzymie i w Grecji. W czasach obecnych przełomowy był plakat z 1915 roku, na którym kobieta miała wydepilowane pachy . Jednak tak na poważnie depilacja zaczęła się w latach pięćdziesiątych. Do tego tematu podchodzono jednak na spokojnie i nikt nie atakował pań z dżunglą a wręcz przeciwnie niektórzy panowie to uwielbiali. Teraz niektóre panie hodują na swoich ciałach busz , aby potem pokazywać zdjęcia owłosionych pach i nóg w mediach społecznościowych ( a co się u nich dzieje w majtkach , to lepiej nie wspominać ). Ech ! Coś mi się zdaje , że ideologia jest dla niektórych z nich tylko pretekstem a tak naprawdę chodzi głównie o zdobycie popularności.
Uważam, że do tego tematu trzeba - jak i do wszystkiego - podchodzić ze zdrowym rozsądkiem. Co do depilacji miejsca intymnego pojawia się argument, że włosy łonowe są potrzebne , bo chronią pochwę przed bakteriami. Jakoś mi się nie wydaje, aby po całym dniu pracy , spocony, zawilgocony kłąb przed czymkolwiek chronił. To raczej jest wylęgarnia bakterii. Kolejny bzdurny argument jest taki, że wydepilowana kobieta wygląda jak mała dziewczynka i ma to rzekomo służyć realizacji męskich , pedofilskich fantazji. Jejku ! To już lepiej, jak oni sobie pofantazjują niż mieliby rozglądać się za dziewczynkami.
Jak już kiedyś napisałam w innym temacie, ja osobiście pozbywam się wszelkich włosków bardzo starannie. Kieruję się względami estetycznymi . Jakoś trudno mi sobie wyobrazić , że mój facet czochra mnie po owłosionych goleniach a potem całuje owłosione wargi sromowe o moje włosy wchodzą mu w zęby . Fuj ! :D
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Każdy ma inny gust i tyle. Jak mam być szczery to sam obcinam kobiety w kolejności oczy, włosy, nogi, brzuch. Jak kobieta ma więcej w pasie niż ja lub ma nogi jakby prostowała beczki to poprostu nie jest dla mnie. Z drugiej stroni jest mi obojętne czy ma miseczkę a czy d bo to jest dla mnie bez większego znaczenia.
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
mi bardzo podobają się naturalne kobiety, owłosienie w miejscach intymnych mi nie przeszkadza a nawet podnieca, oczywiście żona goli pachy i nogi ale jak się zdarzy kilkudniowy zarost w tych miejscach to bardzo się z tego cieszę i podczas sexu lubię dotykać np, nóżek na których można wyczuć włoski lub paszek, super uczucie
 
Mężczyzna

Carloz01

Cichy Podglądacz
Oczywiście, ale bardziej chodzi mi o to kiedy kobieta ma naprawdę lekko odrośnięte włosy

Jestem pod wrażenie, że większość mężczyzn tutaj piszę, że im to totalnie nie przeszkadza. Oczywiście to jest sprawa indywidualna, ale uważam, że teksty typu "gdyby była nie ogolona to bym jej nie dotknął" są nie na miejscu ponieważ, nie oszukujmy się każdy ma owłosienie i tak człowiek został stworzony. Z innej beczki to kiedy ja sama zapytałam swojego faceta co myśli o owłosieniu o kobiet ten odpowiedział mi, że czułby lekki obrzydzenie, nie czułby sie komfortowo. Wydaje mi się że jak się już z kims jest to się nie nie zwraca uwagi na taki drobiazgi i sie akceptuje :p
Ja osobiście gole krocze i najbardziej kocham pełną depilację u kobiet bo uwielbiam sex oralny. Jednak delikatnym odrostem bym sie nie przejmował. Jeżeli jesteś czysta i pachnącą to mój język nie widzi przeciwwskazań.
 
Mężczyzna

nieprzecietny_

Cichy Podglądacz
Po co mam się narażać na 1-tygodniowy katar po zastosowaniu kremu do depilacji (strasznie czuć- a nogi - łydki- to duża powierzchnia do nałożenia)
Sądzę,że jednak katar nie przeszkodziłby Tobie w tym żeby się wydepilować, bo nie sądzę że przed spotkaniem z facetem byś to ominęła. Oczywiście codziennie nie musisz tego robić, ale jednak wydaje mi się z reguły człowiek powinien się poświęcać:)
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Ile nerwów, żeby zobaczyć jak głosowaliście... myszka drżała klikając na "pokaż wyniki"😱 😁
Kobiety mają bardzo skąpe owłosienie na nogach, którego można nie zauważyć, nawet gdy nogi są nieogolone.
Jako brunetka zaprzeczam temu twierdzeniu :p wystarczy chwila nieuwagi i ciemny bober już oplata nogi. Plus jest taki, że marznięcie zimą mi nie grozi, wystarczy że wyrzucę depilator :ROFLMAO::cautious:
 

Misteruv

Nowicjusz
Sprawa indywidualna ale myśle że jesli ci to przeszkadza w twojej ukochanej ze nie miała sily sie ogolic to nie z nia jest nie tak a z tobą. Ja swoim kobietą nigdy nie mowilem ze mają sie ogolic bo powinny same wiedziec czy chcą czy nie. Rzecz ludzka byc zmeczonym czy coś.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry