• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Opalanie sie toples

Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Co roku wyjeżdżamy z żoną do Hiszpanii na 8 tygodni jest to wyjazd zarobkowy .Mieszkamy jakieś 3 kilometry od plaży zatoki baskijskiej więc często jesteśmy nad wodą. Żona ma bardzo duży biust pomimo że jest szczupła i średniego wzrostu. Pewnego razu postanowiła opalać się toples spowodowało to duże zainteresowanie facetów w różnym wieku a gdy szła do budki z napojami zapadła wręcz cisza. Żona zawodowo pracuje bez biustonosza więc dla niej to nie problem natomiast reakcje i zachowanie facetów bywa różne
 

eros102

Nowicjusz
Ostatnio byłem nad morzem i się opalałem nago na plaży. Był to sektor dla naturystów . Świetna sprawa, jakoś tak innaczej się czułem bez ubrań pośród ludzi. Każdy się normalnie zachowywał, bez żadnych erotycznych zaczepek
 
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
Koleiny goracy weekend, wiec stringi na tyleczki lub kto woli na golaska i zapraszam do opalania sie. życze udanego weekendu 😉💦💦💦
 
Mężczyzna

Kellen121

Cichy Podglądacz
Pojechaliśmy na weekend na działkę , nie było sąsiadów. Namówiłem żonę żeby zdjęła stanik i opalila sobie cycki . Położyła się na lezaku i zdjęła stanik, co za widok , żona publicznie z cyckami na wiezchu. Po jakimś czasie zauważylem ze na działce obok sąsiad się kreci , żonie nic nie mówiłem , podniecalo mnie to że może ja tak zobaczyć , siedzialem na altanie i obserwowalem ich . Widziałem że co jakiś czas spogląda w stronę żony , stał mi na maxa . Żona nie wie że on ją widział . Było super.
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
wróciłem z kolegą z Sardynii
polazł na plaże, sam, po 3 godzinach błagalny telefon: "pomóż nie wytrzymam"
chłopina typowo z centrum Europy pierwszy raz w życiu widział tyle piersi bez biustonosza i mu się zawiesiło..
 
M

mastuś

Guest
wróciłem z kolegą z Sardynii
polazł na plaże, sam, po 3 godzinach błagalny telefon: "pomóż nie wytrzymam"
chłopina typowo z centrum Europy pierwszy raz w życiu widział tyle piersi bez biustonosza i mu się zawiesiło..
Co to za plaże były możesz podać nazwy miejscowości..;)
 
M

mastuś

Guest
Lubię się opalać topless, jadę nad rzekę tam rozbieram się do samych majtek i tak leżę i się opalam, obstawiam że podglądana byłam już nie raz
Super zuzka tak trzymać.. mogłabyś też wrzucić taką fatkę na forum jest nawet taki temat..;)
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
Co roku wyjeżdżamy z żoną do Hiszpanii na 8 tygodni jest to wyjazd zarobkowy .Mieszkamy jakieś 3 kilometry od plaży zatoki baskijskiej więc często jesteśmy nad wodą. Żona ma bardzo duży biust pomimo że jest szczupła i średniego wzrostu. Pewnego razu postanowiła opalać się toples spowodowało to duże zainteresowanie facetów w różnym wieku a gdy szła do budki z napojami zapadła wręcz cisza. Żona zawodowo pracuje bez biustonosza więc dla niej to nie problem natomiast reakcje i zachowanie facetów bywa różne
A tak z ciekawości co to za praca bez biustonosza. Bo już mi się podoba :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry