• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uwielbiam jak moja żona chodzi nago (sauna) lub opalanie toplees.

Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
Uwielbiam jak moja żona chodzi bez stanika :) Mieliśmy dwie fajne sytuacje :) Raz na wakacjach jak chodziła bez stanika. Fakt, że ma całkiem kształtne i duże piersi (miseczka D). To i dekolt to samo w sobie zwracało wzrok mężczyzn. Jednak jeszcze jak zaczął padać letni deszcz to sutki dość mocno prześwitywały. Prawie żadnemu facetowi to nie umknęło. Seks po powrocie do miejsca naszego zamieszkania był cudowny. Zaznaczam, że to były nasze początki i jeszcze sprawdzałem ile moja na ten czas narzeczona jest w stanie sobie pozwolić. Drugi raz przełamała lody jak pojechaliśmy na termy. Najpierw spędzaliśmy czas na normalnych basenach. Później jej powiedziałem, że pójdziemy na strefę saun. Podczas wchodzenia dowiedziała się, że to strefa naked :) Rozebraliśmy się i poszliśmy korzystać z saun. Na początku była nie śmiała. Później ją rozkręciło. Weszliśmy do męskiego prysznica i braliśmy prysznic. Jako, że to kobieta pięknych kobiecych kształtów. Z szerokimi biodrami oraz dużym obfitym biustem prezentowała się bardzo okazale. Wszedł starszy Pan pod prysznic i bardzo się speszył. Ja nawet nie zwróciłem uwagi, ale ona mi późnej powiedziała, że Panu stanął na jej widok. Po tym wszystkim wróciliśmy do pokoju i uprawialiśmy seks. Od w tedy rozkręciły się nasze fantazje na temat trójkątów. Powiedziała mi później podczas seksu, że chciałaby..... to zachowam dla siebie :) Polecam na początek każdemu Panu co chce rozkręcić swoją kobietę do większych układów jak 1+1. Generalnie to początek więc może jeszcze nie tak dużo, ale od tamtego czasu często fantazjujemy o większym gronie, ona sama zaproponowała wyjście do swingers clubu....
 
Kobieta

Nati88

Cichy Podglądacz
No to ja powiem, że nie zawsze to tak działa. My mamy za sobą wyjście do nagiej sauny, ale dalej brakuje mi odwagi by się pokazać jakoś bardziej, choć mój facet mnie namawia często bym pokazała ciało w różnych sytuacjach. On za to nie ma z tym problemu, by się pochwalić co ma w majtkach :p
 
Mężczyzna

Tomasz (Kasia)

Seks Praktykant
No to ja powiem, że nie zawsze to tak działa. My mamy za sobą wyjście do nagiej sauny, ale dalej brakuje mi odwagi by się pokazać jakoś bardziej, choć mój facet mnie namawia często bym pokazała ciało w różnych sytuacjach. On za to nie ma z tym problemu, by się pochwalić co ma w majtkach :p
no to fajnie :) ona też się krępowała... teraz mniej :) może się uda coś więcej. Ciężko z czasem, żeby się wybrać. U nas w mieście nie ma takich saun..... poza tym dużo też starszych osób pokazujących się. Młody apetycznych (może są) ale nie ma tak dużo.... Zdecyduj się fajnie. To samo kręci i działa na faceta jak jego kobieta opala się toples... :)
 
Mężczyzna

siwybajerant

Cichy Podglądacz
No to ja powiem, że nie zawsze to tak działa. My mamy za sobą wyjście do nagiej sauny, ale dalej brakuje mi odwagi by się pokazać jakoś bardziej, choć mój facet mnie namawia często bym pokazała ciało w różnych sytuacjach. On za to nie ma z tym problemu, by się pochwalić co ma w majtkach :p
W saunach to raczej norma, że kobiety nie epatują nagością, są pozakrywane. Faceci z kolei często nie mają problemu, by wszystko wywalić na wierzch :LOL: nie powiem, jest to na swój sposób podniecające i potrafi rozpalić wyobraźnię fakt, że moja kobieta jest nago lub delikatnie przykryta ręcznikiem i ktoś może sobie na nią spoglądać. z drugiej strony faceci czasem potrafią przekroczyć granicę dobrego smaku i moja kobieta przez to niekoniecznie przepada za saunami, bo dla niej to wątpliwa przyjemność jak na wejściu masz widok kompletnie rozkraczonego faceta - jednak do sauny docelowo idzie się w innym celu niż popatrzeć sobie na gołe babki czy ostentacyjnie pokazywać co ma się w majtkach.

ja nie mam z tym jakiegoś wielkiego problemu, że ktoś jest nagi, ale czasem dobrze byłoby jednak zachować odrobinę dobrego smaku.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Ja odkryłem ostatnio saunę na wyłączność, jesteśmy tam sami z żoną i saunujemy jak to mówią - poprawnie. Myślę o zrobieniu takiej w domu, aczkolwiek wyjazd do miasta obok też ma swój urok.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
A po co na wyłączność? Cała przyjemność z przebywania nago wśród nagich osób :)
Może i tak, aczkolwiek nasłuchałem się i naczytałem o ludziach którzy różne rzeczy robią w saunach. My wolimy sami, w naszym własnym towarzystwie i z naszą muzyką.
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
właśnie przez takich ludzi jak Wy którzy sprowadzają saunowanie do kategorii innych czynności seksualnych
Nie sprowadzam tego do innych czynności seksualnych, jedynie nie ukrywam, że saunowanie jeszcze bardziej mnie relaksuje w większej grupie, niż solo. Jest też wtedy więcej atrakcji, np. seanse saunowe.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Nie sprowadzam tego do innych czynności seksualnych, jedynie nie ukrywam, że saunowanie jeszcze bardziej mnie relaksuje w większej grupie, niż solo. Jest też wtedy więcej atrakcji, np. seanse saunowe.
Próbujesz powiedzieć że nagość w grupie czy samemu to jedno i to samo i nie robi różnicy? nie, zwłaszcza patrząc na twoje wpisy w temacie cuckold + sauna. Dla Was to seks.
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Ja nie wiem, sam opisałeś fakty więc na tym się oparłam. Tam nie ma o tym jak fajnie jest suanować nago tylko wszystko inne.
No bo to jest forum od tego "wszystkiego innego", a nie forum saunowe. Lubimy saunowanie samo w sobie również. Tak samo jak opalanie. No ale to nie forum naturystyczne, więc nie skupiam się tu na aspektach pozaerotycznych. Przynajmniej z mojej pobieżnej lektury tego forum wynika, że to nie ma większego sensu.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
No bo to jest forum od tego "wszystkiego innego", a nie forum saunowe. Lubimy saunowanie samo w sobie również. Tak samo jak opalanie. No ale to nie forum naturystyczne, więc nie skupiam się tu na aspektach pozaerotycznych. Przynajmniej z mojej pobieżnej lektury tego forum wynika, że to nie ma większego sensu.
Skoro traktujecie saunę jako miejsce seksualnego spełnienia, to kompletnie nie ma znaczenia czy faktycznie umiecie tez "tylko" saunować, bo ktoś kto pójdzie w celach nie seksualnych nie ma pewności czy tacy jak Ty mają akurat dzień saunowania czy jednak "zaczepiania". Dla Was to nie miejsce gdzie nago będziecie siedzieć. Przynajmniej nie zawsze. To miejsce zabaw seksualnych. Mnożąc to przez wszystkich którzy mają takie podejście, i są w saunie, szansa na samo saunowanie jest bliska zeru.
Więc co dziwnego, że ktoś chce saunować samemu jeśli chodzi o stricte saunowanie? bo może nie samemu trafi na osoby chcące saunować, ale większa szansa że jednak będzie podtekst seksualny.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry