• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Opalanie sie nago

Mężczyzna

drilll

Cichy Podglądacz
Pierwsze w tym roku opalanie wszystkich zakamarków zaliczone. Znalazłem ustronną polanę, jak okiem sięgnąć nic tylko dzika przyroda.
 
Kobieta

Kimboaz

Seks Praktykant
ffd67566.png
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Pierwsze w tym roku opalanie wszystkich zakamarków zaliczone. Znalazłem ustronną polanę, jak okiem sięgnąć nic tylko dzika przyroda.
Dwa lata temu spróbowałem i mi się spodobało więc zrobiłem sobie swoje intymne miejsce. Otoczylem kawałek ogrodu płotem, mam basen, trawę i leżaki a także kawałek cienia pod parasolem.
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Wiaterek w miejscach zazwyczaj zasłoniętych, piasek plaży, woda i pluskanie się nago... Uwielbiam. Chętnie zabiorę kogoś z okolicy na nagą plażę (bez żadnych zobowiązań - ewentualnie składka na paliwo)
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Ja zacząłem sezon opalania nago już dawno. Nie lubię samojebek a nie było niestety nikogo żeby podał pomocną dłoń... ;-)
20240625_15255.th.jpg
 

And

Nowicjusz
Wakacje już zaplanowane. Fuerteventura ma dużo fajnych plaż gdzie w spokoju można się opalać nago. Jedziemy tam we troje razem z moją byłą więc zabawa będzie fajna. Dwa tygodnie opalania i zabawy :cool:;)
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Ale zdjęcie partnerki mogło by być zrobione wyżej 😁
Wiem, ale telefon nie pierwszej młodości i niewiele widziałem na ekranie. Żałuję bo suteczki ma przecudowne... I tak musiałem sporo się naprosić żeby w ogóle pozwoliła zrobić jakąkolwiek fotę. W przeciwieństwie do mnie, była na nagiej plaży pierwszy raz... Ale spodobało się Jej i pewnie jeszcze tam ze mną wróci... ;-)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry