• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Odbicie partnerki innemu, koledze

Status
Zamknięty.

tylko_ja17

Seks Praktykant
aprilmoon, masz racje, czekanie na seks i petting bardzo wzmaga apetyt, kiedy sie oboje codziennie rozpisuja na gg i sms: seks wszelkiego rodzaju, wspomnienia, plany, marzenia, znam to; poza tym ja wcale w jakims strasznym tempie niczego nie robie, mysle, ze wrecz przeciwnie - brak okazji. :)
 

SnOOk3r

Nowicjusz
aprilmoon napisał:
Żeby nie dopuścić do takiej sytuacji wystarczy być bardzo blisko z partnerem i jak najintensywniej się go uczyć. Jeśli będziesz odpowiednio przygotowany będziesz wiedział o wielu sprawach często zanim twoja druga połówka je sobie uświadomi. Jeśli wiedziałbym kto próbuje odbić mi moją dziewczynę to kulturalnie powiedziałbym mu żeby spier*^&%ł bo inaczej będziemy rozmawiać.

tu sie z toba zgadzam...
Choc w tym ostatnim zdaniu zależy od człowieka, czy potrafi trzymać nerwy na wodzy.
Bo gdyby ktos mi robil podchody do kobiety a wiedział bym o tym lub zauważył, nie wiem czy bym sie powstrzymal aby bez ostrzezenia nie obic mu buziulki....
Głownie masz racje napierw rozmowa później łapki (z reguły zyciowej wiem ze to 1 rzadko co działa , ale to tylko moje spostrzezenia ).

Ale tez nie zaprzeczajmy ze sa tez takie pannie, ktore co bys nie zrobil w kierunku aby ja zatrzymac ona i tak by odeszła


pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry