• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Oczekiwania kobiet wobec mężczyzn

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Mi się czasem wydaje, że model wzajemnego zdobywania się już poszedł do lamusa 🤷‍♂️

Teraz kobieta chce byś jej pokazał jaki to jesteś ogier i masz ją Ty zdobyć, ale niestety czasem mają zbyt aż wygórowane oczekiwania wobec tego co jest wokół i co można zaoferować.
 
Mężczyzna

Kakarot16

Cichy Podglądacz
Mi się czasem wydaje, że model wzajemnego zdobywania się już poszedł do lamusa 🤷‍♂️

Teraz kobieta chce byś jej pokazał jaki to jesteś ogier i masz ją Ty zdobyć, ale niestety czasem mają zbyt aż wygórowane oczekiwania wobec tego co jest wokół i co można zaoferować.
Niektóre same chcą byś je błagał o coś, a same od siebie nic nie mogą zaoferować w zamian 😉
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Trudno odmówić Wam racji, wszystko to przeżyłem na własnej skórze. Najmniej "interesujące" były dziewczyny w wieku 19 do 25 lat.
Koszmar!
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Oni nie spełniają wymagań kobiet i dlatego są tacy szczęśliwi, weseli. W takich związkach nikt nie kieruje się instynktem przy doborze partnera seksualnego.
Też mi się tak wydaje. W związkach jednopłciowych jest na pewno więcej zrozumienia. I żadnych niedomówień i matactw. Czasami żałuję, że nie jestem gejem
A zatem czyż nie jest to model szczęśliwego związku?
Gejowskiego związku.
Idealnego. Któż zrozumie faceta lepiej niż inny facet?
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Halred - chyba istotnie chodzi im o Twój wygląd. Nie wiem co doradzić, może aplikacje typu tinder, gdzie od razu widać twarz i nie ma potem zaskoczenia...
Co do babskich matactw - kumpel kiedyś stwierdził, że kobiety mają 1 gen więcej od nas. Gen obłudy.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Też mi się tak wydaje. W związkach jednopłciowych jest na pewno więcej zrozumienia. I żadnych niedomówień i matactw. Czasami żałuję, że nie jestem gejem

Idealnego. Któż zrozumie faceta lepiej niż inny
hmmm, na co dzień przebywam w ich kręgu, naszymi fryzjerami są są "oni" - tylko na zapisy i terminy, a ceny z kosmosu.
Koszule, suknie, garnitury: tylko na terminy, a ceny sa trochę niższe niż w Londynie.
Architekci wnętrz, zieleni, zagospodarowania przestrzeni: tylko "oni"
Architekci zabudowy: tylko "oni"
Kucharze w popularnych restauracjach: tylko "oni"
Piosenkarze: tylko "oni"
Malarze: tylko "oni"
Światowe sławy opery, baletu: tylko "oni"
Ba, naszym szewcem szyjącym nam obuwie jest "on"

"ON" jest inny od nas i to właśnie stanowi o Jego wielkości.
 

Halred

Erotoman
Mi się czasem wydaje, że model wzajemnego zdobywania się już poszedł do lamusa 🤷‍♂️
Bo tak jest. Ciekawe czy kiedykolwiek związki były ze wzajemnością a nie ze facet wszystko robił.
Też mi się tak wydaje. W związkach jednopłciowych jest na pewno więcej zrozumienia. I żadnych niedomówień i matactw. Czasami żałuję, że nie jestem gejem
W związkach gejowskich, a nie jednopłciowych. Związki les rozpadają się jeszcze częściej niż hetero.
 
O

ologreti

Guest
Ciekawe czy kiedykolwiek związki były ze wzajemnością a nie ze facet wszystko robił.
Mój jest.. Chociaż na początku mój nic nie pomagał był jak król 👑 teraz jest imaczej bo dużo mi pomaga w domu🙂 A nie jak wcześniej ja wsyztsko on nic.
Ja wychodzę z założenia, że będąc w związku czy małżeństwie oboje partnerów powinno sobie pomagać, wypracować kompromis... A nie jedno ogarnia wszystko a drugie wcale... To samo przy dzieciach. Jedni zrobią dziecko i myślą że to wszytsko... A kobieta 24 h zapieprza w domu, przy dziecku lub dzieciach no i oczywiście przy królu. 😏 Dał siebie nie ma wogole czasu... Takich facetów nie znoszę... 🤨
 

Halred

Erotoman
Mój jest.. Chociaż na początku mój nic nie pomagał był jak król 👑 teraz jest imaczej bo dużo mi pomaga w domu🙂 A nie jak wcześniej ja wsyztsko on nic.
Ja wychodzę z założenia, że będąc w związku czy małżeństwie oboje partnerów powinno sobie pomagać, wypracować kompromis... A nie jedno ogarnia wszystko a drugie wcale... To samo przy dzieciach. Jedni zrobią dziecko i myślą że to wszytsko... A kobieta 24 h zapieprza w domu, przy dziecku lub dzieciach no i oczywiście przy królu. 😏 Dał siebie nie ma wogole czasu... Takich facetów nie znoszę... 🤨
To jeszcze tylko napisz gdzie takiej drugiej szukać i jak przekonać do siebie :D
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Jestem trochę staroświecka, bo lubię szarmanckie gesty u mężczyzn. Nie to, żeby na powitanie całowali mnie w rękę, czy podsuwali krzesło pod tyłek w restauracji, ale gdy puszczą przodem w przejściu, czy przytrzymają drzwi do windy, to po prostu jest miłe.
Nie wyobrażam sobie randki z facetem wpatrzonym w swój telefon, a takie sytuacje widuję codziennie.
Pracuję na jednej z głównych ulic dużego miasta i dzień w dzień mijam parki siedzące w ulicznych kawiarenkach, gdzie jedno i drugie zamiast w siebie jest wgapione w swoje smartfony. Świat totalnie zwariował!!!
Od mężczyzny idealnego oczekiwałabym poczucia bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo, poczucie stabilizacji to stały etat. A to wiąże się z odpowiednim wykształceniem - wtedy nie ma problemu z pracą, a jeśli bez wykształcenia, to facet musi być po prostu zaradny życiowo.
Lubię przebywać z mężczyznami pewnymi siebie i mądrzejszymi ode mnie. Takimi, którzy mają swoje hobby, pasje i nawet jeśli mnie te koniki nie za bardzo kręcą, fajnie jest o nich posłuchać. 🤔
Lubię słuchać.. czegokolwiek..informacji z kraju i ze świata, politycznych bzdurek, ciekawostek, plotek.......
Lubię mężczyzn z poczuciem humoru. Prawdziwy mężczyzna musi umieć prawić komplementy... to niby takie przyziemne.. a jednak.
Miło jest być dla kogoś kimś wyjątkowym... :)

I jeszcze jakby gotował, prał, prasował. sprzątał, nosił na rękach.... ojjjj ...chyba rozpędziłam się. :rolleyes:
Wypisz, wymaluj: JA, jestem KOZAK! 😎😁
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Raz jeszcz, są wygórowane i dlatego większość z ich pozostaje na starość upierdliwymi pannami, których nikt nie che wziąć do łóżka.
Bo po co facetowi "nawiedzony" burak na głowie?
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
ale jakby nie patrząc to stara panna zawsze znajdzie chętnego do łóżka, bez względu na wiek.
Przykładowo, niedoświadczony 18 latek będzie chciał znaleźć ,,nauczycielkę,, więc jego priorytetem będzie dojrzała kobieta, a nie jakaś nastolatka.
Niemniej jednak są wygórowane, bo ,,zasługuję na to,, ehh
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
ale jakby nie patrząc to stara panna zawsze znajdzie chętnego do łóżka, bez względu na wiek.
Przykładowo, niedoświadczony 18 latek będzie chciał znaleźć ,,nauczycielkę,, więc jego priorytetem będzie dojrzała kobieta, a nie jakaś nastolatka.
Niemniej jednak są wygórowane, bo ,,zasługuję na to,, ehh
Ale tu smarowidło idzie, niestety, tak jest zbudowany świat, ja się z tym pogodziłem i wiem, że nie mam powodzenia, więc olałem sprawę i siedzę sobie cicho
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
ale jakby nie patrząc to stara panna zawsze znajdzie chętnego do łóżka, bez względu na wiek.
Przykładowo, niedoświadczony 18 latek będzie chciał znaleźć ,,nauczycielkę,, więc jego priorytetem będzie dojrzała kobieta, a nie jakaś nastolatka.
Niemniej jednak są wygórowane, bo ,,zasługuję na to,, ehh
Znajdzie, bo jednak na "starej piczy młodzież ćwiczy, ale czy jest to modelem godnym propagowania, to ja nie wiem 🙂🙂


.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry