• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Oczekiwania kobiet wobec mężczyzn

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie każdemu się musi moje zdanie podobać... I zlituj się z tymi plusami i minusami nie jesteśmy w szkole... 😉
Nie musi, ale takie jest prawo netu, inaczej, albo rozumiesz i akceptujesz je, albo nie i ...

I zlituj się z tymi plusami i minusami nie jesteśmy w szkole..
Nie jestesmy! A przynajmniej ja nie jestem.
A Ty?
Pytam, ponieważ przeglądając Twoje wpisy mam ku temu poważne wątpliwości.



Na szczęście to nie jest mój problem 🙂
 
O

ologreti

Guest
Nie musi, ale takie jest prawo netu, inaczej, albo rozumiesz i akceptujesz je, albo nie i ...


Nie jestesmy! A przynajmniej ja nie jestem.
A Ty?
Pytam, ponieważ przeglądając Twoje wpisy mam ku temu poważne wątpliwości.



Na szczęście to nie jest mój problem 🙂
Ja też nie jestem.
Przeglądając moje wpisy.....
Konstruktywna krytyka mile widziana..
Czytając Twoje wpisy na pewna taka potrafisz przekazać.
 

Halred

Erotoman
sam niestety miałem to szczęście być wymieniony na lepszy i bogatszy model, bo jak facet posiadający tylko rower może konkurować z typem, który jeździ autem wartym tyle co mieszkanie 3 pokojowe :D
W czasach, gdzie dobry samochód można kupić za równowartość 1/4 przeciętnej wypłaty, posiadanie tylko roweru to jest już dość głębokie ubóstwo i myślę, że można było ją zrozumieć, w końcu utrzymanie to jedna z podstawowych rzeczy do której kobieta bierze faceta.
Szczęśliwi ludzie, nie muszą się niczym chwalić na FB ;)
Nie muszą, ale nie mają zakazu. Nieszczęśliwi nie mają czym się chwalić.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
No właśnie, jak już pisałem wiele kobiet tak uważa, do pierwszego spotkania. Co do charakteru właśnie takie lubię. Lubię się droczyć.
Czyli lubią z Tobą pisać, a na spotkaniu nie pasuje im Twój wygląd? Dobrze rozumiem? Tu jest jeszcze inna kwestia, może to tylko TY tak to odbierasz, może one to widzą inaczej, ale Ty palisz pierwszą bazę?
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
dzban? nie sądzę skoro był synkiem jakiegoś bogatego prezesa ale teraz panna żyje w takim luksusie, że nie musi pracować... win-win, gruby i bogaty prosiak ma pannę, ona luksus a ja stary rower :)
C'mon saj! Masz niezłą maczuge, fajny wygląd, w głowie też chyba poukładane... Nie poddawaj się! Trafiszna fajną babkę, trust me.
 

Halred

Erotoman
Czyli lubią z Tobą pisać, a na spotkaniu nie pasuje im Twój wygląd? Dobrze rozumiem? Tu jest jeszcze inna kwestia, może to tylko TY tak to odbierasz, może one to widzą inaczej, ale Ty palisz pierwszą bazę?
Wprost żadna nie powie co jej nie pasuje, ale skoro rozmawiając zdalnie było ich zdaniem cudownie, a potem rozmawiając twarzą w twarz (gdzie jedyna różnica to to, że się widzimy) już jest nieakceptowalnie, to mogę się domyślać o co chodzi. Na spotkaniu nic nie zdradzają, nawet zapytane, gadamy normalnie, śmiejemy się, żegnamy się tak jak byśmy mieli spotkać się kolejny raz za parę dni. Po każdym spotkaniu pytam co poszło nie tak, że nie chcą już kolejnego, zawsze dostaję tylko jakieś wymijające odpowiedzi "po prostu nie zaiskrzyło", "masz fajny charakter, ale szukam kogoś innego", "świetny z Ciebie facet, ale nie w moim typie" itp.
 
O

ologreti

Guest
Wprost żadna nie powie co jej nie pasuje, ale skoro rozmawiając zdalnie było ich zdaniem cudownie, a potem rozmawiając twarzą w twarz (gdzie jedyna różnica to to, że się widzimy) już jest nieakceptowalnie, to mogę się domyślać o co chodzi. Na spotkaniu nic nie zdradzają, nawet zapytane, gadamy normalnie, śmiejemy się, żegnamy się tak jak byśmy mieli spotkać się kolejny raz za parę dni. Po każdym spotkaniu pytam co poszło nie tak, że nie chcą już kolejnego, zawsze dostaję tylko jakieś wymijające odpowiedzi "po prostu nie zaiskrzyło", "masz fajny charakter, ale szukam kogoś innego", "świetny z Ciebie facet, ale nie w moim typie" itp.
To może coś zrobiłeś nie tak albo nie taktownie. 🤔 Czasami coś powiemy lub zachowamy się nie odpowiednio, nie zdając sobie z tego sprawy. 🤷 A one będąc z Tb na spotkaniu poprostu nie chcą Cię urazić i dlatego tak mowia🤔
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
To może coś zrobiłeś nie tak albo nie taktownie. 🤔 Czasami coś powiemy lub zachowamy się nie odpowiednio, nie zdając sobie z tego sprawy. 🤷 A one będąc z Tb na spotkaniu poprostu nie chcą Cię urazić i dlatego tak mowia🤔
Czyli nie są szczere.
Wprost żadna nie powie co jej nie pasuje, ale skoro rozmawiając zdalnie było ich zdaniem cudownie, a potem rozmawiając twarzą w twarz (gdzie jedyna różnica to to, że się widzimy) już jest nieakceptowalnie, to mogę się domyślać o co chodzi. Na spotkaniu nic nie zdradzają, nawet zapytane, gadamy normalnie, śmiejemy się, żegnamy się tak jak byśmy mieli spotkać się kolejny raz za parę dni. Po każdym spotkaniu pytam co poszło nie tak, że nie chcą już kolejnego, zawsze dostaję tylko jakieś wymijające odpowiedzi "po prostu nie zaiskrzyło", "masz fajny charakter, ale szukam kogoś innego", "świetny z Ciebie facet, ale nie w moim typie" itp.
Nie przejmuj się, tak działa kobieca natura, ich zwierzęce instynkty ukrywane są pod maską kultury.
 
X

xwin1990

Guest
Ja z moją już jestem kilkanaście lat, przetrwaliśmy kryzys po którym prawie wszystkie związki się rozpadają, nie ze wszystkim się zgadzamy ale i tak nie zamieniłbym Jej na żadną inną. Czasem trochę na nią pomarudzę nawet tu na forum ale jak na nią patrzę czy to za dnia czy jak śpi to wiem, że co by się nie stało to jakoś to będzie. Wymagania wymaganiami a życie weryfikuje co na prawdę potrzebujemy by być chociażby w miarę szczęśliwi a dopasować się z kimś na 100% ? Może i jest możliwe ale mało prawdopodobne. Nauczyłem się już, że życie to sztuka właściwych kompromisów ;)
 
O

ologreti

Guest
Ja z moją już jestem kilkanaście lat, przetrwaliśmy kryzys po którym prawie wszystkie związki się rozpadają, nie ze wszystkim się zgadzamy ale i tak nie zamieniłbym Jej na żadną inną. Czasem trochę na nią pomarudzę nawet tu na forum ale jak na nią patrzę czy to za dnia czy jak śpi to wiem, że co by się nie stało to jakoś to będzie. Wymagania wymaganiami a życie weryfikuje co na prawdę potrzebujemy by być chociażby w miarę szczęśliwi a dopasować się z kimś na 100% ? Może i jest możliwe ale mało prawdopodobne. Nauczyłem się już, że życie to sztuka właściwych kompromisów ;)
Nic dodać nic ująć 🙂
 

Halred

Erotoman
To może coś zrobiłeś nie tak albo nie taktownie.
Myślę, że wręcz przeciwnie. Wcześniejsza rozmowa przez czat wygląda praktycznie identycznie, poziom i tematyka bez zmian. Jak chodzi o zachowania niewerbalne i ogólny wizerunek raczej nie zawierają żadnych ogólnie źle odbieranych składników, nie bekam, nie pierdzę, nie dłubię w nosie, niczym ode mnie nie zalatuje(pomijając zapach pasty do zębów, żelu pod prysznic i perfumów), paznokcie mam krótkie i czyste, ubrania nie w kant, ale czyste i schludne. Poza tym, że często się uśmiecham, raczej nie ma się do czego przyczepić jak chodzi o zachowanie. Wydaje mi się, że jestem wręcz zbyt grzeczny, na pierwszym spotkaniu raczej nie próbuję się do niej dobierać, ani rzucać seksualnych podtekstów(może delikatne żarty, kiedy widzę, że jest raczej wyluzowana i będzie się z tego śmiać, a nie obrażać, albo jak sama zaczyna temat), zwykła rozmowa.
Jeśli zrobiłbym coś nie tak, to prawie na 100% wiem, że bym to wychwycił, każde spotkanie, rozmowę rozkładam na kawałki i analizuję potem godzinami, obliczam inne warianty jak przy partii szachów. Myślę, że jedyne, co robię nie tak, to wyglądanie i mówienie(mam lekką wadę wymowy, pewnie też nic specjalnie pociągającego)
A one będąc z Tb na spotkaniu poprostu nie chcą Cię urazić i dlatego tak mowia🤔
Przed i po zaznaczałem każdej z nich, że cokolwiek byłoby nie tak, cokolwiek by się nie spodobało, niech mówią szczerze, nie obrażę się, wręcz przeciwnie, będę wdzięczny, bo bez zdefiniowania problemu nigdy go nie usunę. Być może dla większości z nich kłamstwo jest już nawykiem takim, ze ciężko się go pozbyć nawet na chwilę.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Ja z moją już jestem kilkanaście lat, przetrwaliśmy kryzys po którym prawie wszystkie związki się rozpadają, nie ze wszystkim się zgadzamy ale i tak nie zamieniłbym Jej na żadną inną. Czasem trochę na nią pomarudzę nawet tu na forum ale jak na nią patrzę czy to za dnia czy jak śpi to wiem, że co by się nie stało to jakoś to będzie. Wymagania wymaganiami a życie weryfikuje co na prawdę potrzebujemy by być chociażby w miarę szczęśliwi a dopasować się z kimś na 100% ? Może i jest możliwe ale mało prawdopodobne. Nauczyłem się już, że życie to sztuka właściwych kompromisów ;)
Bo kompromis to podstawa. Mam ciężki charakter. Jestem introwertykiem, nie lubię ludzi, nie lubię tłumów, nie lubię gaduł. Dziwne? Dla mnie nie.
 
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Tak sobie myślę, że wymagając różnych cech, zachowań w związku, trzeba się zastanowić, czy sami spełniamy te wymagania.

Plus trzeba uwzględnić, jakie zachowania, cechy negatywne u drugiej połowy, skąd się wzięły. Powodów jest wiele, i nie zawsze jest tak, jak nam się wydaje.

I trzeba wziąć pod uwagę to, na jakie cechy i zachowania druga połowa ma wpływ. A na jakie nie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry