• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Oczekiwania kobiet wobec mężczyzn

Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
Panowie, krótko - o cnotach rycerskich słuszeliście? Mnie to wpajano i do dziś jestem staroświecki. Ale to zdycha w narodzie, zamiast szarmanckich postaw i szacunku jest lewizna i chamstwo. Obie strony są przegrane.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Mój jest.. Chociaż na początku mój nic nie pomagał był jak król 👑 teraz jest imaczej bo dużo mi pomaga w domu🙂 A nie jak wcześniej ja wsyztsko on nic.
Ja wychodzę z założenia, że będąc w związku czy małżeństwie oboje partnerów powinno sobie pomagać, wypracować kompromis... A nie jedno ogarnia wszystko a drugie wcale... To samo przy dzieciach. Jedni zrobią dziecko i myślą że to wszytsko... A kobieta 24 h zapieprza w domu, przy dziecku lub dzieciach no i oczywiście przy królu. 😏 Dał siebie nie ma wogole czasu... Takich facetów nie znoszę... 🤨
To powinnam poczuć się zawstydzona.. Małż robi więcej ode mnie.. Gotuje,, sprząta, myje okna. Ale.... Robię to, na co mi pozwala zdrowie. Coś jestem w stanie zrobić rękoma, to robię. Jestem na etapie, że nawet nie mogę używać większej torebki, bo bark drętwieje 🙄
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Panowie, krótko - o cnotach rycerskich słuszeliście? Mnie to wpajano i do dziś jestem staroświecki. Ale to zdycha w narodzie, zamiast szarmanckich postaw i szacunku jest lewizna i chamstwo. Obie strony są przegrane.
No właśnie Panowie, czy wiecie, ze literackie cnoty przypisywane rycerzom na białych koniach jest bajka dla ubogich?
🙂
Rycerz rypał wszystko od dzieci do znośnie zbudowanych kobiet, które to jego drużyna rzuciła mu po nogi.
Wrogie zawsze była tylko do wykorzystana.
I to zawsze.
Patrz chociazby pochodzenie jedenego z tworcow Cichej Nocy.
 
Kobieta

twojaulubionadziewczynka

Cichy Podglądacz
ja chciałabym aby mężczyzna był dla mnie a ja dla niego abyśmy oboje wspierali martwili się i razem płakali jeśli trzeba i dogadywać się w łóżku bo jednak to jest coś co moim zdaniem powinno grać
 
Kobieta

im a queen

Seks Praktykant
Niepijący, niepalący, chrześcijanin, odpowiedzialny, empatyczny, kulturalny, zaradny życiowo, dowcipny, bardzo inteligentny, uśmiechnięty, przyjazny, odważny, sarkastyczny, patriota, antynatalista, z zasadami moralnymi. Co do wyglądu, to nie mam określonych wymagań. Nie musi mieć 180cm, może mieć 170. Może mieć brzuszek, zakola. Ale musi być schludny, zadbany, dobrze się odżywiać. Musi mieć ładne oczy, z mądrym spojrzeniem. Materialnie nie mam oczekiwań, w sensie może sobie zarabiać ile chce i mieszkać na wynajmie. Najważniejsze jest dla mnie, żeby mnie prawdziwie i do końca kochał oraz szanował, oczywiście z wzajemnością.
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Niepijący, niepalący, chrześcijanin, odpowiedzialny, empatyczny, kulturalny, zaradny życiowo, dowcipny, bardzo inteligentny, uśmiechnięty, przyjazny, odważny, sarkastyczny, patriota, antynatalista, z zasadami moralnymi. Co do wyglądu, to nie mam określonych wymagań. Nie musi mieć 180cm, może mieć 170. Może mieć brzuszek, zakola. Ale musi być schludny, zadbany, dobrze się odżywiać. Musi mieć ładne oczy, z mądrym spojrzeniem. Materialnie nie mam oczekiwań, w sensie może sobie zarabiać ile chce i mieszkać na wynajmie. Najważniejsze jest dla mnie, żeby mnie prawdziwie i do końca kochał oraz szanował, oczywiście z wzajemnością.
To już zmierza w nieco lepszym kierunku.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry