• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Oczekiwania kobiet wobec mężczyzn

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
To żadna filozofia... Wystarczy że facet podjedzie eksta autem i już wystarczy....jest jego.... Nie mówię że każde takie są ale większość...
sam niestety miałem to szczęście być wymieniony na lepszy i bogatszy model, bo jak facet posiadający tylko rower może konkurować z typem, który jeździ autem wartym tyle co mieszkanie 3 pokojowe :D
 
O

ologreti

Guest
sam niestety miałem to szczęście być wymieniony na lepszy i bogatszy model, bo jak facet posiadający tylko rower może konkurować z typem, który jeździ autem wartym tyle co mieszkanie 3 pokojowe :D
Dla mnie to jest chore.... A pewnie w głowie dzban.... 🤣
 
O

ologreti

Guest
Jest takie powiedzenie "kto bagatemu zabroni" a że ona poleciała na luksus to widać ile BYŁA Cb warta. To raz a dwa: co z tego że synek prezesa... moze być i prezydenta... Ale hu.. po się czepil zajetej... A ona piz.. Ze poleciała na kasę.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
był synkiem jakiegoś bogatego prezesa ale teraz panna żyje w takim luksusie, że nie musi pracować.
I co uważasz, że jest naprawdę szczęśliwa? Myślisz, że jej majętny małżonek wcześniej czy później jej nie wypomni tych luksusów i tego, że nie musi pracować.
Ja dziękuję za takie szczęście... ;)
 
O

ologreti

Guest
I co uważasz, że jest naprawdę szczęśliwa? Myślisz, że jej majętny małżonek wcześniej czy później jej nie wypomni tych luksusów i tego, że nie musi pracować.
Ja dziękuję za takie szczęście... ;)
Święte słowa.. Polać Ci 😘
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
I co uważasz, że jest naprawdę szczęśliwa? Myślisz, że jej majętny małżonek wcześniej czy później jej nie wypomni tych luksusów i tego, że nie musi pracować.
Ja dziękuję za takie szczęście... ;)
Tak, są szczęśliwi. Wzięli ślub i mają dzieci. Chwalą się tym na fajsbuku, a mnie nawet na obrączkę i ślub nie stać, o dzieciach nawet nie wspomnę ale mam rower :)
 
O

ologreti

Guest
Weź Cię chłopie wgarsc i nie rozp
Tak, są szczęśliwi. Wzięli ślub i mają dzieci. Chwalą się tym na fajsbuku, a mnie nawet na obrączkę i ślub nie stać, o dzieciach nawet nie wspomnę ale mam rower :)
Weź się chłopie w garść i nie rozpamiętuj.... Bo czytając Twoje wpisy myślę że jesteś piz...nie facet.... Z całym szacunkiem do Cb... A zamiast gadać ze masz tylko rower.. Zamień go na coś lepszego.... 😉
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Weź Cię chłopie wgarsc i nie rozp

Weź się chłopie w garść i nie rozpamiętuj.... Bo czytając Twoje wpisy myślę że jesteś piz...nie facet.... Z całym szacunkiem do Cb... A zamiast gadać ze masz tylko rower.. Zamień go na coś lepszego.... 😉
Może i jestem pizda, ale co z tego - każdy biedak w oczach kobiet będzie pizdą... takie czasy. Inny facet to zrozumie, a jak nie zrozumie teraz to zrozumie, gdy sam będzie wymieniony na lepszy model.
 
O

ologreti

Guest
Może i jestem pizda, ale co z tego - każdy biedak w oczach kobiet będzie pizdą... takie czasy. Inny facet to zrozumie, a jak nie zrozumie teraz to zrozumie, gdy sam będzie wymieniony na lepszy model.
Słuchaj to ja chyba jestem całkiem zacofana..... To że jesteś biedak nie znaczy że nie jesteś niczego warty... Oczywiście kasa jest ważna w życiu bo bez niej nie da się żyć... Ale nie popadajmy w skrajność... Zmień cos w swoim życiu.... Twoje życie zależy tylko od Cb.... I to czy nadal bd się nad sobą użalał czy weźmiesz się wgarasc...
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Sama napisałaś ,,Duża część patrzy na sytuację materialną i wogole,, i podpisuję się pod tym. Duża część, nie mała...
Po tylu latach zrozumiałem jak to działa, baa nawet nie narzekam, bo mając opcję życia w luksusie - wybiera się luksus, prosta filozofia.
Nie popadam w skrajność, ale nie mogę zrozumieć postępowania kobiety, która uważała że jestem dobry dla niej, ale wypominała mi że jej były zarabiał 3x więcej niż ja... więc zastanawiam się, po co się starać. O dziwo, nawet młode panny szukają bogatego... wiem, bo pracuję z takimi i przykro mi się robi, gdy usłyszę jak taka zastanawia się, czy nadal być ze swoim facetem skoro on nawet auta nie ma.
 
O

ologreti

Guest
Sama napisałaś ,,Duża część patrzy na sytuację materialną i wogole,, i podpisuję się pod tym. Duża część, nie mała...
Po tylu latach zrozumiałem jak to działa, baa nawet nie narzekam, bo mając opcję życia w luksusie - wybiera się luksus, prosta filozofia.
Nie popadam w skrajność, ale nie mogę zrozumieć postępowania kobiety, która uważała że jestem dobry dla niej, ale wypominała mi że jej były zarabiał 3x więcej niż ja... więc zastanawiam się, po co się starać. O dziwo, nawet młode panny szukają bogatego... wiem, bo pracuję z takimi i przykro mi się robi, gdy usłyszę jak taka zastanawia się, czy nadal być ze swoim facetem skoro on nawet auta nie ma.
Nie wrzucaj do jednego worka wszystkich kobiet bo całkiem bd sam... Uwierz są kobiety co na to nie patrzą tylko teraz że swieca ich trzeba szukać... Realia poprzednich czasów i teraźniejszych.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry