• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Oczekiwania kobiet wobec mężczyzn

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
To kluczowy element tego stwierdzenia. Może być, o ile ma inne cechy, niezależne od wykształcenia itd.
Wyższe wykształcenie nie oznacza, że ktoś je uzyskawszy, ma kompetencje zawodowe.
Kompetencje zawodowe są zdecydowanie najbardziej istotne dla mężczyzny. Reszta atrybutów, tj. wygląd, wzrost, długość penisa jest bez znaczenia, gdy ktoś jest niekompletny.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Wyższe wykształcenie nie oznacza, że ktoś je uzyskawszy, ma kompetencje zawodowe.
Kompetencje zawodowe są zdecydowanie najbardziej istotne dla mężczyzny. Reszta atrybutów, tj. wygląd, wzrost, długość penisa jest bez znaczenia, gdy ktoś jest niekompletny.
I tak i nie.
Nigdy nie o zawracalem sobie glowy o praktyki, bo to one mnie szukały., a nie odwrotnie.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jeśli zostawimy temat w damskich łapkach, to jak nic zdechnie na wieki, bo i która przyzna się, ze kryterium wyboru jest zakreślone do kilku kluczowych punktów?
Na początek, czyli damska pierwsza klasyfikacja to:
- aparycja - u mnie dość wredna, ale tutaj i tak najczęściej wygrywałem.
- ogólna postura - plus dla mnie
- elokwencja i niekłamany zachwyt w oczach
- romantyzm - u mnie minus
- ogólna prezentacja w jakiś to sposób podkreślająca stan zamożności - u mnie same plusy.
- samochód - dla mnie od zawsze jest tylko przedmiotem użytkowym jak np. odkurzacz, czy pralka do naczyń, a mój lekko pognieciony Defender jakoś nie wpisywał się na listę plusów.
- Taniec... Tja to jest temat rzeka - bo każda potrafi tańczyć, jednak w zderzeniu z walcem, czy chociazby pospolitym tangiem i tak daje pospolite 4 litery, i u mnie była odstawiana pod ścianę, jako kłamczucha - minus dla mnie.

Facet godny zagięcia parola, to tak, który wprowadzi białogłowę w obszerne murowane luksusy. Z obowiązkowymi firankami w oknach i wypielęgnowanymi trawnikami - u mnie tego nie było. Minus

Nie miałem pieska typu format kieszonkowy? -A wiec minus.
Delikatnie zwróciłem uwagę na żółte majtki, co w kontekście czarnego zarostu natychmiast rzucało się w oczy - minus!

No jasna Dupa!
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Jeśli zostawimy temat w damskich łapkach, to jak nic zdechnie na wieki, bo i która przyzna się, ze kryterium wyboru jest zakreślone do kilku kluczowych punktów?
Na początek, czyli damska pierwsza klasyfikacja to:
- aparycja - u mnie dość wredna, ale tutaj i tak najczęściej wygrywałem.
- ogólna postura - plus dla mnie
- elokwencja i niekłamany zachwyt w oczach
- romantyzm - u mnie minus
- ogólna prezentacja w jakiś to sposób podkreślająca stan zamożności - u mnie same plusy.
- samochód - dla mnie od zawsze jest tylko przedmiotem użytkowym jak np. odkurzacz, czy pralka do naczyń, a mój lekko pognieciony Defender jakoś nie wpisywał się na listę plusów.
- Taniec... Tja to jest temat rzeka - bo każda potrafi tańczyć, jednak w zderzeniu z walcem, czy chociazby pospolitym tangiem i tak daje pospolite 4 litery, i u mnie była odstawiana pod ścianę, jako kłamczucha - minus dla mnie.

Facet godny zagięcia parola, to tak, który wprowadzi białogłowę w obszerne murowane luksusy. Z obowiązkowymi firankami w oknach i wypielęgnowanymi trawnikami - u mnie tego nie było. Minus

Nie miałem pieska typu format kieszonkowy? -A wiec minus.
Delikatnie zwróciłem uwagę na żółte majtki, co w kontekście czarnego zarostu natychmiast rzucało się w oczy - minus!

No jasna Dupa!
Łoj tam. Ile kobit tyle spojrzeń na świat. Co dziwne kobieta też człowiek.
Wydaje mi się że jeśli ktoś naprawdę nie wygląda jak by wypadł położnej przy porodzie to prędzej czy później kogoś znajdzie.
Uważam jedynie że brać pierwsza lepszą i cieszyć się z tego to dość słaby pomysł bo potem męcz się z taką.
 
O

ologreti

Guest
Jeśli zostawimy temat w damskich łapkach, to jak nic zdechnie na wieki, bo i która przyzna się, ze kryterium wyboru jest zakreślone do kilku kluczowych punktów?
Na początek, czyli damska pierwsza klasyfikacja to:
- aparycja - u mnie dość wredna, ale tutaj i tak najczęściej wygrywałem.
- ogólna postura - plus dla mnie
- elokwencja i niekłamany zachwyt w oczach
- romantyzm - u mnie minus
- ogólna prezentacja w jakiś to sposób podkreślająca stan zamożności - u mnie same plusy.
- samochód - dla mnie od zawsze jest tylko przedmiotem użytkowym jak np. odkurzacz, czy pralka do naczyń, a mój lekko pognieciony Defender jakoś nie wpisywał się na listę plusów.
- Taniec... Tja to jest temat rzeka - bo każda potrafi tańczyć, jednak w zderzeniu z walcem, czy chociazby pospolitym tangiem i tak daje pospolite 4 litery, i u mnie była odstawiana pod ścianę, jako kłamczucha - minus dla mnie.

Facet godny zagięcia parola, to tak, który wprowadzi białogłowę w obszerne murowane luksusy. Z obowiązkowymi firankami w oknach i wypielęgnowanymi trawnikami - u mnie tego nie było. Minus

Nie miałem pieska typu format kieszonkowy? -A wiec minus.
Delikatnie zwróciłem uwagę na żółte majtki, co w kontekście czarnego zarostu natychmiast rzucało się w oczy - minus!

No jasna Dupa!
Łoj tam. Ile kobit tyle spojrzeń na świat. Co dziwne kobieta też człowiek.
Wydaje mi się że jeśli ktoś naprawdę nie wygląda jak by wypadł położnej przy porodzie to prędzej czy później kogoś znajdzie.
Uważam jedynie że brać pierwsza lepszą i cieszyć się z tego to dość słaby pomysł bo potem męcz się z taką.
Uuuuu mężczyźni się rozpisali.... Normalnie bomba 🙈🙈🤣🤣🤣
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Od tylu, bo i najbezpieczniej 🙂

mru: Poproszę z najmniejszą ilością cukru 😁 - e tam, przekręt, bo z Twoja figura ... 🙂

🙂mal@: Jakiego🤔🤔 miętowy, kokosowy, kamikaze, mohito, sexybeach. - oj tam, wystarczy kilka nutek muzyki,a .... a juz będziesz kobieta 🙂 a nie forumowiczką. Poważnie.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Raczej to drugie 🙂
Taniec jest erotyka, i tutaj albo udowodnisz, ze jesteś kobieta, albo nie ma o czym mówić. Inaczej, szukaj dalej.
Patrz

🙂
🙂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry