• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Oczekiwania kobiet wobec mężczyzn

X

xwin1990

Guest
O proszę, jednak ideały istnieją naprawdę. :)
Tylko czy słowo ,,potrafię" ma przełożenie na czyny ,,gotuję, piorę, sprzątam" ;)

Bo mój królewicz też potrafi, ale co z tego....
Kilka dni mnie tu nie było i już jakiś niepokój zasiany... ;) a więc dla sprostowania: dziś przy sobocie o 6 rano ogarnąłem naczynia, rozwiesiłem pranie i wstawiłem kolejne, do tego czeka mnie cały dzień pracy w warsztacie + w między czasie śniadanie i obiad dla dzieci i cała masa podobnych zajęć :) Ideałem może nie jestem ale istnieję :LOL:. PS. Śniadanie dla żony też rano zrobiłem :p
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
Kilka dni mnie tu nie było i już jakiś niepokój zasiany... ;) a więc dla sprostowania: dziś przy sobocie o 6 rano ogarnąłem naczynia, rozwiesiłem pranie i wstawiłem kolejne, do tego czeka mnie cały dzień pracy w warsztacie + w między czasie śniadanie i obiad dla dzieci i cała masa podobnych zajęć :) Ideałem może nie jestem ale istnieję :LOL:. PS. Śniadanie dla żony też rano zrobiłem :p
Ale weź nie przesadzaj bo jeszcze moja przeczyta i zagoni mnie do roboty. Litości człowieku.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
dziś przy sobocie o 6 rano ogarnąłem naczynia, rozwiesiłem pranie i wstawiłem kolejne, do tego czeka mnie cały dzień pracy w warsztacie + w między czasie śniadanie i obiad dla dzieci i cała masa podobnych zajęć :) Ideałem może nie jestem ale istnieję :LOL:. PS. Śniadanie dla żony też rano zrobiłem
😲🧐🤔 Nie słuchaj moich poprzedników.... pisz, pisz, może mój przeczyta. :)
Jak żyję.. ja na własne oczy takiego ideału nie widziałam ;)
Jeśli nie łżesz @vtwin1990 to...
Nie masz pod ręką swojego klona? 🤔
 
X

xwin1990

Guest
No akurat tak dzisiaj wyszło że obiad zrobiłem i kolację też 😆. No ale jak moja w pracy była a ja miałem wolne.... No cóż. Życie 😉
 
X

xwin1990

Guest
To na koniec dopowiem, że resztę dnia nie leżałem tylko przepracowałem na warsztacie 😉. Dobrej nocy Wszystkim 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Ja również nie miałem czasu na leżenie do ogry brzuchem, czas spędziłem w wiejskiej knajpie przy wielce zasłużonym kuflu piwa 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Z ręka na sercu, przez cholernie wiele lat gotuje śniadanie dla dzieci. Gotuje kawę z czipsem dla żony spiacej w sypialni - ma zakaz otwierania oczu przed 9 rano.
I uważam sie za super organizatora porannego gotowania!
Amen.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Czyli jeszcze nie widziałaś faceta, który jest sam? :D
@Halred Właśnie mi uprzytomniłeś, że dopóki facet jest singlem jest samowystarczalny, a gdy jest w stałym związku, wiele wyuczonych zachowań nagle ulega u niego zanikowi ( pranie, sprzątanie itp :unsure:)

To na koniec dopowiem, że resztę dnia nie leżałem tylko przepracowałem na warsztacie 😉. Dobrej nocy Wszystkim 🙂
:oops::oops::oops:


Gotuje kawę z czipsem dla żony spiacej w sypialni
,,Gotowanie" kawy? Plus czips! Poproszę o przepis ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Za NaWesoło, i jego ręką na kroczu 🙂 mogę powiedzie, ze w 100% ma racje jesli chodzi o obsługę kobiety!

Nefer, to nie jest trudne, przed pójściem do łózka programujesz kawę maszynę, a rano do talerzyka dodajesz jeden ziemniaczany czips 🙂
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
To nie jest żart ,Nefer, to jest tylko półprawda! 🙂
Rodzina na śniadanie otrzymuje filizanke arabskiej, a moze hiszpanskie, bo nigdy nie wiem co jest co, herbaty plus hiszpanistka cytrynę, ale nie w a ako całość do zjedzenia, plus baton podzielony na polowe i oczywiście wlasasnolapnie usmazona w opiekaczu grzanka z góralskim serem. I liściem bio salaty.
Uwazam sie za super kucharza!
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry