• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Ocieranie się o penisa

Mężczyzna

Speed1986

Nowicjusz
Też tak lubię. I nawet nieraz specjalnie kuszę 🥰
Często chodzę na masaż ciałem do ciała.Tajska kobieta całym cialem w olejku ociera się o moje ciało zmieniając tempo co jakis czas.Wystarczy tylko chwila a kutas stoi tak mocno od doznań i podniecenia.A jak trochę koki sypne to dopiero się podniecam zmieniając masaż w namiętny i ostry seks przez kilka godzin z przerwami jak czuje ze zaraz się spuszczę to przestajemy na chwile.Zawsze stosuje taki spray na opóźnienie wytrysku i możemy się dłużej i szybciej ruchac
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Lubię to, jak często gdzieś na wyjeździe stało się z koleżanką w mało uczęszczanym miejscu, to ja stałem oparty o pojazd a ona z zsuniętymi spodniami, które po prostu odkrywały tyłek, u mnie które odkrywały przód i tak staliśmy dłuższymi chwilami, gdzie ona ocierała się o mnie pośladkami, gdzie sztywny członek wiele razy po prostu się ciskał między pośladkami, czasami było takie ciśnienie, że bo takiej zabawie był po prostu wybuch, szybkie czyszczenie, wycieranie i dalej się kontynuowało :)
 

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry