• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Obcy faceci obserwujący lub masturbujący się na zdjęcia twojej partnerki/koleżanki

prymek

Nowicjusz
Bardzo lubię gdy ktoś wręcz zjada ją wzrokiem:) ciekawi mnie gdzie krążą wtedy jego myśli i co najchętniej by zrobił.
Odnośnie macania, to zdarzyło się to kilka razy i było dla nas obojga podniecające.
W przypadku zalania sperma zdjęcia jeszcze nie praktykowałem, ale kto wie może czas najwyższy... :)
 
Mężczyzna

Kamil-94

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam zalewać fotki innych dziewczyn :) Jeżeli ktoś chciałby zobaczyć na zdjęciach i nagraniach jak bawię się przy fotkach jego dziewczyny/narzeczonej/żony/siostry/kuzynki/koleżanka to zapraszam :)
 
Mężczyzna

spragniony69

Cichy Podglądacz
Mnie strasznie to podnieca. Kiedyś przyłapałem sąsiada, który nas odwiedził, że masturbował się stringami mojej żony, które wyjął z pralki. Mega podniecające. Swojego czasu często wymienialiśmy się bielizną naszych żon...
Może chciałbyś się wymienić ze mną? :) chętnie pokaże i oddam do zalania i mogę zrobić to samo :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry