• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy ktoś widział jak obcy maca twoją żonę?

Mężczyzna

Jacekplacek

Seks Praktykant
a podejzalem że mój kolega w czasie mojej nieobecności a było to po domówce i żona za dużo wypiła to przysnela wymacal i całował jej cycki a ona spala i nic nie czuła myślałem że cycki to jej zje tak się na nią napalil ja wysxlem po piwo a jak wracałem to przez okno tarasowe podejzalem był juz ciemno tonie nie widział. https://chatpic.org/p/Czark

o
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Ty to jesteś jednak fantasta erotoman. Masz jakiś zysk z tego spamowania, czy co?
Przyganiała motyka gracy. Z ciebie też niezłe ziółko. Siedzisz na tym forum od rana do wieczora i gdzie nie zajrzę, to wszędzie cię pełno 😺

Tylko się nie obraź . Żartowałam ! 😼
Swoją aktywnością bardzo to forum wzbogacasz.
 
Kobieta

dessi1979

Erotoman
Przyganiała motyka gracy. Z ciebie też niezłe ziółko. Siedzisz na tym forum od rana do wieczora i gdzie nie zajrzę, to wszędzie cię pełno 😺

Tylko się nie obraź . Żartowałam ! 😼
Swoją aktywnością bardzo to forum wzbogacasz.
Jakoś trzeba sobie czas w pracy spędzony umilić 😁, a że on ograniczonym do ośmiu godzin dziennie nigdy nie bywa to i moja frekwencja na SF ponadnormatywna 😂
A propos wnoszenia bogactw... Zdania są mocno
podzielone 😂😂😂
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Praca, nie praca, forum trzeba rozruszać :p

A czy wzbogacam? Nie mi to oceniać, nie jestem tu po to aby się wszystkim podobać. Niemniej mam satysfakcję z tego, że czerpiąc garściami z anonimowości forum mogę być w każdej kwestii w 100% szczery, nie muszę udawać czy próbować się komuś przypodobać.
 
Mężczyzna

Jacekplacek

Seks Praktykant
Moja na weselu jak była dobrze wstawiona to też macali i zbytnio się nie broniła zresztą wie że może tu można ją obezec .https://chatpic.org/r/jacek44
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry