• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Obcy faceci obserwujący lub masturbujący się na zdjęcia twojej partnerki/koleżanki

Mężczyzna

cuckslut666

Cichy Podglądacz
Ja mam odwrotny fetysz, od lat masturbuję się do zdjęć jednej koleżanki, sam lub online z kimś. W fantazjach potrafi mnie mocno upokorzyć i daje mi wielokrotne wytryski
 
Mężczyzna

SoHot

Cichy Podglądacz
Szczerze... mnie tez to kreci... móc pochwalić się swoja piękną kobietą.... to tak jak byś miał piękne czerwone Ferrari i wszyscy by ci zazdrościli. Jestem ciekaw jak inny mężczyzna zareagował by na tyłeczek mojej ślicznotki w stringach... jak by komentował lub jak mocno by jej wdzięki na niego podziałały....
 
Mężczyzna

Tomek Muzyk

Seks Praktykant
Szczerze... mnie tez to kreci... móc pochwalić się swoja piękną kobietą.... to tak jak byś miał piękne czerwone Ferrari i wszyscy by ci zazdrościli. Jestem ciekaw jak inny mężczyzna zareagował by na tyłeczek mojej ślicznotki w stringach... jak by komentował lub jak mocno by jej wdzięki na niego podziałały....
Miałeś okazję to zrobic czy tylko byś chciał? Ja pokazuję różne, także całkiem nagie z detalami tu i tam. To jest odlot. Później mówię komu pokazałem, ale nie lubi tego słuchać.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry