• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

niebieski

Podrywacz
Jak daję się dymać koledze na biurku od tyłu, on jedzie we mnie ostro, nazywa mnie swoją chętną dziwką, ciągnie mnie za włosy i daje klapsy na dupkę 🥵 Potem każe mi klęknąć i zrobić mu dobrze, a ja chętnie biorę do buzi i go rozpieszczam ustami, a on daje mi w policzek i nazywa prywatną szmatą do rozkoszy 🥵
Hej .
Napisz do mnie 😈
 
Mężczyzna

adrian1112

Cichy Podglądacz
Ostatnio, przy aktualnej pogodzie to jakieś ysteonne miejsce, plaża, polanka w lesie 😀 i coraz bardziej zaczyna fantazjować o spotkaniu z jakąś parą i sex 2m 1k... 😉
 
Mężczyzna

Janusz Majkowski

Cichy Podglądacz
Jak mi facet wsadza do cipki języczek i dwa paluszki, cały czerwony, jak mnie posuwa mocno od tyłu przy ścianie, i nie myśli o mnie, tylko o swojej rozkoszy, jak w lesie dwóch kolegów mnie ostro rucha w buźkę i szparkę, jak nabijam się na kutasa, i wtedy facet mi mocno wjeżdża do dziurki, i jak masuję się po cyckach przed facetem, pieszczę się po nich, smyram sutki, i łaskoczę je paluszkami dla niego, żeby sobie popatrzył 🥵🤤
Cześć Misia - bardzo mnie podjarały Twoje opisy co lubisz. Ja większość z tego również lubia- uwielbiam wylizywać rozwartą wilgotna cipkę i równoczesnie drażnić paluszkiem łechtaczkę a końcem paluszka drugiej dłoni drażnić kakaowe oczko dupki. Może chcesz ze mna popisać? np o mojej przygodzie łóżkowej z siostrzenica 17,5 latek? Zapraszam serdecznie Tadek 34 - (Tadek-7@o2.pl)
 
Mężczyzna

Janusz Majkowski

Cichy Podglądacz
Marzyłam, że oddaje się dwóm mężczyznom. Mimo wielu zboczonych akcji, nie odważyłam się jeszcze na trójkąt... Masturbacja to jedno, a rzeczywistość drugie.
Cześć xNatka - ja miałem tr€jkąt kilka razy najczęściej 2k + ja ale były 2m +k. Zawsze było super- zajebiście. Jak chcesz o tym popisać i o innych pikantnych sprawach to zapraszam serdecznie Tadek 34 (Tadek-7@o2.pl)
 
Mężczyzna

spragniony69

Cichy Podglądacz
O tym, jak moja Pani robi loda jakiemuś facetowi, bo brakło nam na czynsz, a ja siedzę w fotelu i się przyglądam. Po chwili jednak nie mogę wytrzymać i zaczynam się również sam bawić, po czym dochodze do nich, biorę ją na pieska a na koniec razem kończymy jej na twarzy😈
 
Mężczyzna

turbil

Nowicjusz
Jedna kobieta obciąga mi fiuta, a druga w tym samym czasie robi mi rimming, każda z nich jednocześnie masturbuje się, nagrywamy to kilkoma telefonami i widzimy siebie na różnych ujęciach na dużym ekranie telewizora

tumblr_nsgrwlRhGp1tx2xl9o1_400.gif
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
O mojej byłej dziewczynie, która była dużo młodsza i miała zaledwie 17 lat. Była dziewicą i bała się utraty dziewictwa. Przekonanie jej, żeby w końcu się odważyła zajęło trochę czasu, ale mimo to nie próżnowaliśmy. Młoda dama mimo, że formalnie była dziewicą, to nie miała oporów przed wypinaniem dupki, w którą uwielbiała to robić i robiła regularnie.
Masturbujac się przypominałem sobie jak byliśmy u moich znajomych na domówce i zmyliśmy się na szybki numerek do łazienki, gdzie oparla się o ścianę, zsunąłem jej do kostek spodnie i majtki, poczym najpierw klecząc za nią wylizywakem jej dupkę aż stała się wilgotna, a potem posuwalem od tyłu w pupkę mocno i głęboko z finałem w środku...
Po wszystkim tylko podciągnęła majtki i spodnie, a jak zapytałem czy nie chce się umyć, to powiedziała, że nie, bo będzie ciągle śliska i za jakiś czas znów się urwiemy na szybki analik.
Uwielbiam się masturbiwać z myślą o niej i jej pupci 😍
 
Mężczyzna

radzik-87

Cichy Podglądacz
Jak z rana przyjeżdża starszy fachowiec do remontu a moja zaskoczona otwiera w samej koszuli nocnej i musi wytłumaczyć co ma zrobić a ten wykorzystuje sytuację i robi wszystko żeby zobaczyć jej piersi i wypięty zgrabny tyłeczek w samych majtkach i na ten widok mu staje a ona widząc to idzie do pokoju i zostawia uchylone drzwi i zaczyna się przebierać a on ja podgląda i się masturbuje.
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
O tym jak po całym dniu, wieczorem ściągam z żony majtki i wacham jej cipkę i tyłeczek, uwielbiam jej zapach, po czym wylizuje dogłębnie jej obie dziurki 😀
 

Hajks3

Seks Praktykant
Zabawa w kurewkę i ulubionego klienta - pierwszy orgazm, zabawa w uczennicę i nauczyciela - drugi orgazm, zabawa w policjanta i dziewczynę, która chce odpracować mandat - trzeci orgazm 😊
Idealnie trafiłaś w moje gusta. Moglbym zostac twoim klientem, dogłębnym nauczycielem, no i poświęciłbym się żeby zostać policjantem, ale tylko na czas odprawowania mandatu 😁
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
Od wielu lat fantazjuje o 3 lub 4 kacie... Ale to nie jest zwykły trójkąt... Większość mężczyzn fantazjuje o 2 kobietach i jednym mężczyźnie... Ja mam na odwrót... Jedna kobieta, najlepiej obca, świeżo poznana, od której kipi chcica i podniecenia... Ja, mój kolega, i ona...
Wspólny powrót z klubu do mojego domu... Marzy mi się aby spróbować dołączyć do dziewczyny która obciaga chłopakowi, nigdy nie pozwolę sobie wsadzić penisa w dupe, lecz kiedyś chciałbym spróbować wsadzić innemu chłopakowi w dupci, tylko w obecności kobiety, która patrząc na to zacznie się masturbowac...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry