• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Że jakiś obcy facet w męskiej toalecie obciąga mi kutasa. Spotykamy się przy pisuarze, on zerka, łapie mojego penisa i zaczyna się nim bawić. Potem bierze go do buzi. Zamykamy się w toalecie. Rozbieramy i ja robię to samo mu. Później zdejmuje mi skarpetki i zajmuje się jego stopami. Liże, wącham. On w tym samym czasie delikatnie mi trzepie
 
Mężczyzna

Ppkracony

Seks Praktykant
O tym jak obca kobieta mnie podgląda w przymierzalni a potem wypina pupę w majtkach i chce bym ja od tyłu ruchał 😥
 
Mężczyzna

darek128

Seks Praktykant
moja żona i 15-20 panów, ona klęczy oni wokół niej, wszyscy sztywne penisy w ręce a ona po kolei obciąga każdemu i panowie kończą spustem na jej twarz i piersi, ja na wszystko patrzę z bliska. Po wszystkim zostajemy sami ona siedzi sperma ścieka z jej twarzy na piersi, brzuch i uda, jest cała mokra i obciąga mojego kutasa..... oczywiście kończę na jej twarzy.....
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Dziewczyna leży na brzuchu, a ja ją pierdolę mocno leżąc na niej, nie pola do najmniejszego ruchu, jest jebana i patrzę na jej buźkę z boku i jej jęki, a potem wpycham palce w buźkę tłumąc jej stękanie, policzkuję, a potem każę wyciągnąć język i liżę. Rucham ją obejmując jej szyję obiema rękami.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry