• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

T

Totus

Guest
Marzyłam, że oddaje się dwóm mężczyznom. Mimo wielu zboczonych akcji, nie odważyłam się jeszcze na trójkąt... Masturbacja to jedno, a rzeczywistość drugie.
Mimo wielu zboczonych akcji.... bardzo ciekaw jestem jakie to akcje byly😉 jeśli zechcesz podzielić się doświadczeniami zapraszam na priv
 
Mężczyzna

Antico

Cichy Podglądacz
O tym jak mam w kieliszku dobre białe wino, a przede mną leży przywiązana do lozka kobieta. Biorę odrobine wina w usta i wypuszczam na jej podbrzusze , tak aby strumień wina spływał w stronę cipki…. Powoli jezykiem zbieram każda krople by ostatecznie przyssać się do wilgotnej od wina szparki i zacząć oralna zabawę. A kiedy Ona juz dojdzie wkładam sztywnego kutasa do kieliszka i podaje jej pod usta, by ona tez posmakowała dobrego wina…😉
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
O tym jak mam w kieliszku dobre białe wino, a przede mną leży przywiązana do lozka kobieta. Biorę odrobine wina w usta i wypuszczam na jej podbrzusze , tak aby strumień wina spływał w stronę cipki…. Powoli jezykiem zbieram każda krople by ostatecznie przyssać się do wilgotnej od wina szparki i zacząć oralna zabawę. A kiedy Ona juz dojdzie wkładam sztywnego kutasa do kieliszka i podaje jej pod usta, by ona tez posmakowała dobrego wina…😉
Rozumiem planujesz sylwestra? :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry