• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym ostatnio fantazjowaliście masturbując się?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
O koleżance. I co ciekawe, nie jest zbyt atrakcyjna, taki niska ale szczupła i drobna kobietka, ale ostatnio jak ją spotkalem to musiałem zapamiętać. Obcisłe jeansy uwydatniające zgrabną dupkę, kozaczki za kostkę z megaszpilą a góra schowana w puchatej biodrówce. Od razu wskaźnik jej atrakcyjności skoczył w górę.
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
O czym? Złożony proces, mam wyjątkowo bujną wyobraźnię i jest to złożony proces, można powiedzieć opowiadanie, sytuacja, z najdrobniejszymi szczegółami. Przykład? Nie tak dawno wizyta u fizjoterapeutki, która skończyła się intensywnymi ćwiczeniami, a granice? Nie ma granic, tak jak Wszechświat ich nie ma, tak moja wyobraźnia nie ma. Plus dodany, potężny procesor graficzny ^^
 
Kobieta

roksanka

Cichy Podglądacz
O czym? Złożony proces, mam wyjątkowo bujną wyobraźnię i jest to złożony proces, można powiedzieć opowiadanie, sytuacja, z najdrobniejszymi szczegółami. Przykład? Nie tak dawno wizyta u fizjoterapeutki, która skończyła się intensywnymi ćwiczeniami, a granice? Nie ma granic, tak jak Wszechświat ich nie ma, tak moja wyobraźnia nie ma. Plus dodany, potężny procesor graficzny ^^
może coś między ojcem a córka bądź kochankiem matki?
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
może coś między ojcem a córka bądź kochankiem matki?
Zdarzało się, oj zdarzało się, ojciec a córka tak, przyrodni, starszy, kochanek, matka córka, shemale, brat, siostra, zależy od nastroju i natchnienia, ale wyobraźnia bez granic, nawet pamiętam był nacisk na relacje "bliskie" ojciec a córka, ciekawie było ^^
 
Mężczyzna

Techniczny95

Seks Praktykant
Ostatnio, hmmm powiedzmy, leśna atmosfera, spotykam nieznajomą ubraną od stóp po główę w jeans, to mój fetysz-słabość, z przypadkowego spotkania zaczyna się, że tak to ujmę "grzybo" branie, a dalej to już czysta, nieopisana rozkosz. Często jeans gra główną rolę, to mnie bardzo, bardzo, bardzo, bardzo i bardzo kręci ^^ taki urok
 
Kobieta

Shakalaka

Podrywacz
- trojkąt ja + 2m
- zaspokajanie pewnej łani 😈🥰
- trójkąt z nią i jakimś mężczyzną 🥹
- bycie przywiezioną do lasu na dogging
- nadstawienie się na przerżnięcie w tyłek kilku mężczyznom po kolei i powrót do swojego Pana wypełniona ich efektami radosnej twórczości

A to wszystko w ciągu ostatniego weekendu. 🤷🏻‍♀️🙈
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry