• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym fantazjujecie i chcielibyście to spełnić?

Bjslover

Erotoman
Ja mam podobnie, odkad zaczelam zycie seksualne marze o kombinacji z 3 mezczyznami, to jest moje skryte marzenie, mam takie dni ze mysle o tym ciagle i nawet nie potrafie skupic sie na pracy, gdyby przyszło co do czego to nie wiem czy bym sie odwazyla mimo tego, ze pragne tego najmocniej na świecie
Nie wszystkie fantazje sie spelnia. Czasem niestety a czasem stety ;) ale warto fantazjowac, odkrywac swoje pragnienia
 
Mężczyzna

Duch71

Erotoman
Lubię swoje fantazje, a czy chciałbym je spełnić, może niektóre tak.
Ale tak sobie, z drugiej strony, spełniając je mogę się rozczarować.
Rzeczywistość rzadko dorównuje naszym fantazją. Więc jak na razie moje fantazje przelewam w grafiki.
Choć wiem że to nie to samo, na tą chwilę musi mi to wystarczyć. ;)
 
Mężczyzna

Plymouth

Cichy Podglądacz
Chciałbym spróbować sexu z wyzwolą para która taż ma takie pragnjenie. Posuwanie w 2 dziurki czy podwójny spust na twarz. A nawet obciągnięcie jej partnerowi na jej oczach. Bajka 😊
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Marzy mi się ostry atak na mój tyłek. Podczas tego ataku chce być związany i zakneblowany mokrymi stringami mojej pani oraz taśmą klejącą. Chce by mnie biła metalową linijką zakładała na jajka pasek i ściskała coraz bardziej i bawiła się penisem. Chce by mnie penetrowała wielkim dildem oraz pięścią. Chce by mi delikatne gryzła penisa i sutki... Poprstu chce ostrą sesje BDSM z zaufaną osobą :)
 
M

Marcin1983

Guest
Moje marzenie chciałbym zwalić sobie konia na stópeczki mojej żony gdy ona śpi
 

Marcel

Cichy Podglądacz
Ja marzę o tym, żeby onanizować się przed liczną grupą ludzi, żeby patrzyli, jak bezwstydnie sobie dogadzam i szczytuję.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry