• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym fantazjujecie i chcielibyście to spełnić?

Zboczeniec91

Cichy Podglądacz
Chciałbym być w związku z puszczalską laską, dla której w sexie nie było by słowa nie i nie miała by żadnych hamulców. Która by dawała na prawo i lewo, zdradzała mnie za moimi plecami jak i na moich oczach czy też z moim udziałem. Zchecią wylizywałbym jej ********** dziurki po całym dniu puszczanie się, po czym sam ją piepszył.
 

Aquos

Cichy Podglądacz
Moja fantazja którą chciałbym żeby się spełniła była dziewczyna która mógłbym pieścić po całym ciele a ona jednocześnie salą by mi penisa A ja bym jej wsadził palce w usta A później mógłbym ja ruchac w usta.
 

eros102

Nowicjusz
Spotkać dziewczynę podczas przejażdżki na rowerze w lesie. Ona się masturbuje na uboczu myśląc że nikogo nie ma. Ja to słyszę i idę w jej kierunku.. Ona kątem oka widzi zbiżającą się postać ale z tym nic nie robi. Podchodzę , wyciągam kutasa i zaczynam ją ostro rżnąć od tyłu . Po wszystkim odchodzę i jadę dalej
 

novik82slask

Cichy Podglądacz
Mi się marzy maraton obciągania z trzema kobietami a później wspólna zabawa z nimi ustawiłbym sobie je tyłem i jazda od lewej do prawej :)))
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Chciałbym prowadzić lekcje wychowania seksualnego w żeńskim liceum. Mogły by poczuć jak penis twardnieje w ich dłoniach , ustach. Spróbować jak smakuje sperma tryskająca w ich buziach. Poznały by jak pieścić mężczyznę czy jaka przyjemna jest miłość analna. Żadnego tabu :)
Mogłyby spróbować wszelkich zabawek , technik masturbacji i przyjemności płynącej z minetki. Kochałbym się oczywiście z każdą , w ramach zajęć praktychnych , a także kochałyby się między sobą , poznając jaka cudowna jest miłość less :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Taki sex już miałam i dokładnie było ich wtedy 3, do dziś jak sobie o tym przypomnę to mam mokro, z tymże ich znałam, a mi chodzi o gwałt w sensie, że idę sobie i nie znam faceta i nagle się na mnie rzuca i gwałci ostro, mogłaby być ich nawet grupa facetów :)

Po prostu chciałabyś poczuć , że jesteś wyruchana do ostatniego spazmu rozkoszy.
Że godzinami wbijają się w Ciebie kutas za kutasem , zaspokajając Twoje dziurki i tryskające w usta. Jesteś mokra od spermy i leżysz błogo zmęczona :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Taki sex już miałam i dokładnie było ich wtedy 3, do dziś jak sobie o tym przypomnę to mam mokro, z tymże ich znałam, a mi chodzi o gwałt w sensie, że idę sobie i nie znam faceta i nagle się na mnie rzuca i gwałci ostro, mogłaby być ich nawet grupa facetów :)

Na RedTube są takie azjatyckie filmy gdzie kilku facetów bawi się związaną dziewczyną. Kilka godzin jest cały czas ruchana , pobudzana przez dziesiątki wibratorów , które po kilka naraz są wszędzie. Skowycze jak zwierze , bezwiednie oddaje mocz , mokra od oliwki , spermy i śliny. Kiedy już jest zaruchana do nieprzytomności , zabawa dopiero się zaczyna. Wkładają jej w cipkę duże dildo , podłączone do wiertarki udarowej. W jej cipce i pupie szaleje huragan , który dochodzi do maksymalnych obrotów.
Ruchają ją tak długo i mocno , że traci świadomość , a dwa wielkie kutasy ciągle nie przestają
Obejrzyj , tytuły to "078" , "111" , "082" i dziesiątki innych numerów
 

Nimfoman95

Cichy Podglądacz
Witam ;) moją fantazją jest wziąć udział w takim gwałcie dość brutalnym ;) Uwielbiam jak dziewczyny noszą leginsy lub spódniczki a spod spodu widać stringi . Upolował bym gdzieś dwie takie młodziutkie koleżanki i śledził do momentu aż nikogo nie było by w pobliżu. Zlapalbym je jakoś żeby nie uciekły a gdyby się wyrywały dał bym w twarz liścia żeby się uspokoiły . Wrzuciłbym jedną do bagażnika a drugą na tylne siedzenia i wywiózł daleko do lasu . Przywiązałbym jedną np do drzewa , zdarlbym z niej bluzkę i stanik , spódniczkę podciągnąlbym do góry i stringi do kolan . Koleżance kazałbym wylizać cipeczkę tej przywiązanej do drzewa . Po minecie najpierw delikatnie pieściłbym ją po cipce żeby mimo ze to gwałt zrobiła się mokra . Później kazałbym zrobić sobie loda . Rżnąłbym ją w usta aż łzy by jej płynęły . Druga cały czas oglądałaby to wszystko co robię z jej koleżanką . Wsadziłbym jej w pupę korek analny i zacząłbym posuwać w cipkę . Jak była by już blisko orgazmu to wyszedłbym z cipki wyciągnął korek i wszedłbym mocno w pupę . Ruchalbym tak żeby płakała z bólu a zarazem była mokra z podniecenia . Wyjąlbym penisa z jej pupy i podszedł do drugiej koleżanki żeby spuścić się jej na twarz info buzi . Drugiej koleżanki bym nie zgwałcił ale musiała by oglądać wszystko co robię z tą drugą . Na koniec wsiadłbym w auto i odjechał a dziewczyny zostawiłbym w lesie :D to tylko taka fantazja :p
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Sorry ale okropna ta twoja fantazja, nawet jesli to tylko wymysł (choc temat mowi, ze piszemy o fantazjach, ktore chcielibysmy spełnic). Tak samo zreszta jak poprzedni post :rolleyes: Nie rozumiem co jest podniecacego w opisach typu “zaruchana do nieprzytomności “, albo ze ktos płacze z bolu; najwidoczniej tylko samce alfa, ktore marza o znecaniu sie nad kims słabszym potrafia to zrozumiec :cautious:
Btw. pewnie zaraz sie posypie na mnie oburzenie, ze przesadzam, bo to przeciez tylko "niewinna" fantazja, ale trudno, mam to gdzies:rolleyes:
 

Nimfoman95

Cichy Podglądacz
Sorry ale okropna ta twoja fantazja, nawet jesli to tylko wymysł (choc temat mowi, ze piszemy o fantazjach, ktore chcielibysmy spełnic). Tak samo zreszta jak poprzedni post :rolleyes: Nie rozumiem co jest podniecacego w opisach typu “zaruchana do nieprzytomności “, albo ze ktos płacze z bolu; najwidoczniej tylko samce alfa, ktore marza o znecaniu sie nad kims słabszym potrafia to zrozumiec :cautious:
Btw. pewnie zaraz sie posypie na mnie oburzenie, ze przesadzam, bo to przeciez tylko "niewinna" fantazja, ale trudno, mam to gdzies:rolleyes:
Osobiście to ja mam gdzieś twój komentarz ;) co napisałem to napisałem
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Nie przesadzasz, mam to samo zdanie co Ty. Dwie ostatnie fantazje sa obrzydliwe. Nie wiem jak mozna czerpac z tego jakakolwiek przyjemnosc.
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Moj post i like dotyczyl wpisu Rikke. Like pod postem wyzej jest przez pomylke wiec jesli sie da to prosze go "wymazac"
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry