• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym fantazjujecie i chcielibyście to spełnić?

Kobieta

Rene93

Erotoman
Witam ;) moją fantazją jest wziąć udział w takim gwałcie dość brutalnym ;) Uwielbiam jak dziewczyny noszą leginsy lub spódniczki a spod spodu widać stringi . Upolował bym gdzieś dwie takie młodziutkie koleżanki i śledził do momentu aż nikogo nie było by w pobliżu. Zlapalbym je jakoś żeby nie uciekły a gdyby się wyrywały dał bym w twarz liścia żeby się uspokoiły . Wrzuciłbym jedną do bagażnika a drugą na tylne siedzenia i wywiózł daleko do lasu . Przywiązałbym jedną np do drzewa , zdarlbym z niej bluzkę i stanik , spódniczkę podciągnąlbym do góry i stringi do kolan . Koleżance kazałbym wylizać cipeczkę tej przywiązanej do drzewa . Po minecie najpierw delikatnie pieściłbym ją po cipce żeby mimo ze to gwałt zrobiła się mokra . Później kazałbym zrobić sobie loda . Rżnąłbym ją w usta aż łzy by jej płynęły . Druga cały czas oglądałaby to wszystko co robię z jej koleżanką . Wsadziłbym jej w pupę korek analny i zacząłbym posuwać w cipkę . Jak była by już blisko orgazmu to wyszedłbym z cipki wyciągnął korek i wszedłbym mocno w pupę . Ruchalbym tak żeby płakała z bólu a zarazem była mokra z podniecenia . Wyjąlbym penisa z jej pupy i podszedł do drugiej koleżanki żeby spuścić się jej na twarz info buzi . Drugiej koleżanki bym nie zgwałcił ale musiała by oglądać wszystko co robię z tą drugą . Na koniec wsiadłbym w auto i odjechał a dziewczyny zostawiłbym w lesie :D to tylko taka fantazja :p
No fantazja fantazją ale co musi się dziać w Twojej głowie... ja bym uważała na Twoim miejscu z ujawnianiem takich fantazji publicznie. Nikt nie jest nieuchwytny w dobie Internetu.
 

rozzz

Seks Praktykant
Można to spełnić.... Są salony masazu erotycznego, na przykład ta sieć:
Oferują masaz erotyczny w Lublinie, Rzeszowie czy Wrocławiu.....
 

kevinsamwdomu2020

Cichy Podglądacz
Ja chciałbym spotkać w urzędzie albo w biurze elegancka, trochę starsza od siebie Panią. Aby mnie skusiła delikatnym upskirtem w podziękowaniu ostro bym ją zerżął przy jej własnym biurku
 
K

Kuba1896

Guest
Kluczowa fantazja, która nie została jeszcze do końca, doświadczona. Potrzeba jednak do tego, fajnej dziewczyny do lat 50.
Ja mam 25l. Widok odpływającej z rozkoszy kobiety, to moja pasja.. Kobiecy orgazm to wyjątkowy widok
 
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
Moja fantazja to jedna laska skaczaca na kutasie a druga na cipka na moich ustach ;p spelnione ale chcialbym jeszcze ;p
A druga to bzykac kobiete i jednoczesnie byc bzykanym straponem przez druga ;p tego chyba nie spelnie ale pomazyc moge ;p
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
Mam dokładnie tak samo jak Ty ;) Ogólnie jarają mnie trójkąty i byłem już z dwiema kobietami ale też chciałbym jeszcze. I też kręci mnie wizja peggingu ( niezrealizowana jak dotąd ). Może być ciężko znalezć chętną chociaż jest tu na forum pewna użytkowniczka która zdradziła kiedyś że mogłaby na to pójść ;) Ale coś ją ostatnio rzadko widać :D Pozdro Rikke ;)
 
Mężczyzna

NeliStask

Nowicjusz
Jao znajdzie sie tu chetna kolezanka z okolic ostrowa wlkp. na taki trójkącik ze mna i moja partnerka to zapraszam ;p
Choc pewnie to graniczy z cudem ;p
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Seks na łonie natury. Jakoś nie zdarzyło mi się do tej pory. Raz miałem okazję lata temu nad morzem, ale żona spanikowała. Teraz marzy mi się gdzieś w lesie przy słonecznej pogodzie, na kocyku.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
Seks na łonie natury. Jakoś nie zdarzyło mi się do tej pory. Raz miałem okazję lata temu nad morzem, ale żona spanikowała. Teraz marzy mi się gdzieś w lesie przy słonecznej pogodzie, na kocyku.

Miałam okazję ... Temperatura podchodziła pod czterdzieści stopni hehe las i koc ale dodatkowo mnóstwo komarów i ten żar z nieba .... Ale ile kalorii spalonych za to(y):p
 

ttorun83

Seks Praktykant
Lubię jeździć samochodem ze ściągniętymi spodniami / wystawionym penisem a teraz fantazja zapominam się i zatrzymuję po autostopowiczkę w pierwszej chwili trochę zmieszana zastanawia się wsiąść czy nie ale wsiada ja chcę schować swój sprzęt ale ona mówi że to ona jest gościem i się dostosuje. Odsłania swoje wdzięki i tak umilamy sobie podróż dotykając każdy siebie i rozmawiając :)
 

On33Poznan

Cichy Podglądacz
Witam wszystkich forumowiczów,dołączyłem do was w dniu dzisiejszym,ponieważ bardzo pragnę podzielić się w końcu z kimś moją fantazją erotyczną związaną z moją dziewczyną. Dodam ,że pragnienie jej urzeczywistnienia towarzyszy mi od jakiegoś dobrego roku oraz ,że dokonałem juź 4 prób wcielenia jej w życie lecz moja partnerka odmówiła 😢 chciałbym może prosić was o radę jak postępować by ona zaczęła myśleć o tym co jej proponowałem pozytywnie nie jak teraz,oraz czy wogóle jakakolwiek szansa ,że ona zgodzi się spełnić tą fantazje... proponowałem jej wynajęcie masażysty który razem ze mną wymasował by jej całe młode ciało a następnie je ze mną wylizał. .. czy jesteście w stanie służyć mi poradą jak przełamać jej opór w tej kwestii ? Lub jak działać w zakresie tego by zmieniać powoli jej tok myślenia o tym na pozytywny? My z Poznania ja 33 ona 21 lat ,może jej wiek też jest powodem . Co sądzicie ? Czekam z niecierpliwością
 
A

artkam

Guest
A moze po prostu nie chce? A moze jej to nie kreci? A moze jak zaczniesz naciskac i probowac to znajdzie sobie nowy, mlodszy model...
 

MarekP

Nowicjusz
Hmm, fantazje... Niedawno przeczytałem artykuł o swingers-party organizowanym gdzieś w wynajętej posiadłości w Polsce. Udział w takim party mogą wziąć tylko osoby zaproszone przez członków klubu, ale mniejsza o to. W tym artykule napisano, że wszyscy na początku imprezy są ubrani, eleganccy panowie i panie, oprócz młodziutkich kelnerek/hostess, które paradują zupełnie nago. Nie wiem czemu ale tak mnie to nakręciło, że od kilku miesięcy o tym myślę. Niby nic ale uwielbiam takie sytuacje i chciałbym się na takiej imprezie znaleźć - nie żeby wykorzystać te kelnerki czy coś (seks z nimi i dotykanie są zabronione) :p ale żeby poczuć ten erotyzm unoszący się w powietrzu, który zapewne musi być nieziemski. W dodatku napisali, że hostessy są rekrutowane z środowiska modelek, więc no po prostu... pała mi sztywnieje, kolokwialnie pisząc :)

Inną fantazją jest seks z shemale, klasyczny/oralny, jakieś pieszczoty, masaż itp. takie coś :)

No i fetysze - piękne eleganckie zadbane stopy w ciemnych pończochach, szpilkach itp. lizać, ssać, całować, pieścić. Mmm, cudowne. Mam nadzieję, że kiedyś zrealizuję :)

Nie mogę pominąć też fantazję o dużych naturalnych piersiach jako poduszce - kiedyś przytknąłem głowę do takich aksamitnych piersi i normalnie można odpłynąć. Chciałbym spędzić noc z taką kobietą.

Hmm, jak widać nie są to fantazje jakieś specjalnie wyszukane - raczej nie opierają się na jakimś ostrym seksie tylko na sofcie i atmosferze/kontekście chwili. Choć nie ukrywam, mam też jedną fantazję z tych bardziej perwersyjnych, ale o niej na razie nie będę pisał :)
 

Marlenka

Cichy Podglądacz
Mi się marzy, żeby jeden facet mnie posuwał od tyłu, a drugi by włożył mi swój sprzęt do buzi i nim poruszał tak, jak w dziurce i ja bym mu ssała. A Wy o czym fantazjujecie i byście chcieli, żeby się spełniło?
Ja mam podobnie, odkad zaczelam zycie seksualne marze o kombinacji z 3 mezczyznami, to jest moje skryte marzenie, mam takie dni ze mysle o tym ciagle i nawet nie potrafie skupic sie na pracy, gdyby przyszło co do czego to nie wiem czy bym sie odwazyla mimo tego, ze pragne tego najmocniej na świecie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry