• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nasze erotyczne sny :)

C

col. Greg

Guest
jedyny raz w życiu miaLem sen na "zamówienie". Byłem marynarzem, kuriosalny brak Ladunku i prawie 3-tygodniowy dryf wokół Trynidad i Tobago. Załoga wariowała, pystą ładownię wymalowaliśmy srebrzanką, wiadomo... Pomyślałem jak nie będę miał kobiety to nie wiem.. I wtedy zdarzył sie cud, przyszła do mnie w nocy, we śnie naga kobieta/nieznana mi wczesniej/ Sen ze szczegółami, pełen stosunek klasyczny i pieszczoty az do [pobudki. nigdy wiecej mi sie to nie zdarzyło. Zrobiło to na mnie takie wrażenie że zacząłem interesować sie litaratura "snową" ale to wszystko kity. Zaluje, że nie mogę tego powtórzyć.
 
Mężczyzna

mymymy887

Cichy Podglądacz
Aby opowiedzieć mój ostatni sen erotyczny muszę zacząć od wstępu i wyjaśnić kto jest kim. Otóż od lat mam przyjaciółkę, którą poznałem jak miałem 17 lat, ona miała wówczas 14. Przez lata znajomości zacząłem się w niej mocno podkochiwać - dogadywaliśmy się, ma na prawdę fajny charakter i jest bardzo ładna. W sumie gdy zdobyłem się na to żeby uderzyć ona zaczęła spotykać się z kimś na poważnie. Miała wtedy 19 lat. Odpuściłem ale dalej się przyjaźniliśmy. Gdy miała 21 lat urodziła im się córka, jednak po urodzeniu dziecka przestało jej się układać w związku. Mąż (bo wzięła ślub w międzyczasie) znikał, a kiedy trzeba było jej pomóc to pomagałem ja. Bardzo się zbliżyliśmy i kiedy został ostatni krok do przejścia na inny etap ja odpuściłem. Przemyślałem wszys i uznałem, że nie nadaję się a ojca, stałego partnera i jedyne co, to bym ją skrzywdzil. To było 12 lat temu od tamtej pory ja się ożeniłem, przyjaźń ma się doskonale, a moja żona i przyjaciółka znają się i lubią (żona wie, że się w niej kochałem).
Kilka dni temu miałem sen erotyczny z nią w roli głównej. Sen tak realistyczny i tak gorący i tak dobrze zapamiętany, że kiedy się obudziłem, to miałem wyrzuty sumienia. Wiem, że nie powinienem z bo nie możemy kontrolować swoich snów, ale czułem się aż dziwnie 😉
dziwi mnie to ze gdy juz miales okazje to wybrales inna dlaczego .....a moze przyjaciolka jednak cie trzyma na dystans tylko jako kolege
 
C

col. Greg

Guest
kiedyś w rejsie atlantyckim motorzysta podrzucil mi "świerszczyka" jedynego , ocalałego w dobrym stanie, gdyż zawierał kolorowany komiks o Amazonkach czy innych wojowniczych paniach, które zaopatrywały sie w mężczyzn w okolicznych lasach. Podobały mi sie ich ciała, umięśnione, zgrabne i w ubrankach ską pych a właściwie przepaskach.Po wachcie poszedłem do koi i słodko zachrapałem. I wtedy przyszedl sen. W tymże s nie razem ze zgrają innych facetów wialiśmy ile sił w nogach przed czymś co okazało sie potem sprawnym oddziałem bojowych dziewczyn, złukami, dzidami i cholera wie czym jeszcze, my mieliśmy tylko asza broń miedzy nogami jak sie okazało nieskuteczna. Wpadliśmy w jakies sieci, liany, cholera wie co i było po wojnie.
było nas chyba 16-tu, przywiązały nasze worki do dwumetrowego drewnianego drąga, ręce zwiazane za plecami równie do jaj co umożliwiło transport całości do ich obozu. Pamietam, że gdy tam dotarliśmy było już ciemno, na środku tego obozu a wlaściwie wioski z typowymi indaianskim tipi dookoła paliło sie ognisko. w centralnym punkcie siedziała ich szefowa, piekna około czterdziestki, ktora decydowła o dalszym losie pojmanych.Podstawą była krótka prezentacja, czyli dziewczyna odwiazywała faceta, łapała krotko za worek i podprowadzała do pani, która po krótkiej lustracji dokonywała decyzji o natychmiastowej kastracji, faceta odprowadzano na bok, dwie dziewczyny kładły go brzuchem na pniu rozsuwajac nogi, trzecia siadała na głowie a następna rozcinała worek opróżniajac go z jajek. Po czwartym facecie przyszła kolej na mnie, poczułem jak żelazna rączka łapie mnie za worek, zawyLem ciagnięty do pani i usłyszałem : tego nie! Obudziłem sie natychmiast z krzykiem, oczywiście pierwsze co zrobiłem to upewniłem sie, że je mam. Przyznam sie, że nie wiem czy to dobrze, że sie obudziłem gdyż można przypuszczac, że ta pani miała mnie jakieś fajne zamiary, jak myslicie?
 
C

col. Greg

Guest
Niedawno miałem sen, że zostałem wzięty na jakies spotkanie towarzyskie dziewczyn. Byłem jedynym facetem, nie miałem prawa siedziec między nimi na kanapie / ustrój ginarchistyczny/, tylko na podłodze po turecku między ich udami, co jakiś czs naturalnie byłem mimowolnie "pieszczony" przez gestykulujace dziewczyny, Po obudzeniu bardzo chwaliłem represyjny system społeczny przyszłości.;)
 
Mężczyzna

Barteq1

Erotoman
Zauważyłam, że kiedy łączą mnie z mężczyznami (którzy jednocześnie mi się mocno podobają) chłodne relacje, to potem w nocy mam z nimi sny o lekkim zabarwieniu erotycznym. To chyba coś w stylu: udaję przed światem, że jesteś mi obojętny, a czasami cię nie znoszę, ale tak naprawdę skrycie o tobie marzę.
Kto się czubi....
 
Kobieta

Delishia

Seks Praktykant
Śniło mi się, że chodziłam do liceum podwodnego :D I tam kusiłam kolegów z klasy, zwłaszcza przy zajęciach na podwodnym wf-ie - kiedy nauczyciel tylko gdzieś poszedł, to masowałam kolegów po kutasie, ocierałam się dupcią o ich pałę, dawałam im się macać, szeptali mi do uszka, że bardzo chcą mnie wyruchać, albo że wsadzą mi do buźki, bo wiedzą, że uwielbiam gorące zabawy, a potem podwijali mi czerwoną spódniczkę, i dawałam im się dymać, spuszczali się we mnie, potem kazali klęknąć i wsadzali mi do buzi, bardzo chętnie wdawałam się w takie szkolne zabawy, gdy nikt nie widzi, ogólnie to każdy mój kolega w tym śnie wiedział, że zawsze w takich momentach pójdę się z którymś zabawiać 🥵
 
Mężczyzna

pawel87

Seks Praktykant
Śniło mi się, że chodziłam do liceum podwodnego :D I tam kusiłam kolegów z klasy, zwłaszcza przy zajęciach na podwodnym wf-ie - kiedy nauczyciel tylko gdzieś poszedł, to masowałam kolegów po kutasie, ocierałam się dupcią o ich pałę, dawałam im się macać, szeptali mi do uszka, że bardzo chcą mnie wyruchać, albo że wsadzą mi do buźki, bo wiedzą, że uwielbiam gorące zabawy, a potem podwijali mi czerwoną spódniczkę, i dawałam im się dymać, spuszczali się we mnie, potem kazali klęknąć i wsadzali mi do buzi, bardzo chętnie wdawałam się w takie szkolne zabawy, gdy nikt nie widzi, ogólnie to każdy mój kolega w tym śnie wiedział, że zawsze w takich momentach pójdę się z którymś zabawiać 🥵
Ooooo to no to to jest zajebisty sen 😈😈😈😈
 
Mężczyzna

pawel87

Seks Praktykant
Śniło mi się, że chodziłam do liceum podwodnego :D I tam kusiłam kolegów z klasy, zwłaszcza przy zajęciach na podwodnym wf-ie - kiedy nauczyciel tylko gdzieś poszedł, to masowałam kolegów po kutasie, ocierałam się dupcią o ich pałę, dawałam im się macać, szeptali mi do uszka, że bardzo chcą mnie wyruchać, albo że wsadzą mi do buźki, bo wiedzą, że uwielbiam gorące zabawy, a potem podwijali mi czerwoną spódniczkę, i dawałam im się dymać, spuszczali się we mnie, potem kazali klęknąć i wsadzali mi do buzi, bardzo chętnie wdawałam się w takie szkolne zabawy, gdy nikt nie widzi, ogólnie to każdy mój kolega w tym śnie wiedział, że zawsze w takich momentach pójdę się z którymś zabawiać 🥵
Pewnie cholernie podniecona się obudziłaś co 😈😈😈??
 
Mężczyzna

Reko

Cichy Podglądacz
do niedawna często śniła mi się erotycznie siostra bliźniaczka ale odkąd zaczęliśmy się ze sobą zabawiać już tych snów nie miewam. Zresztą, teraz, w realu dzieje się więcej niż w tamtych snach...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry