• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nasza twarz podczas orgazmu

Kobieta

Nefer

Podrywacz
Nasza mina podczas orgazmu...
Z którą się identyfikujecie?
Ja chyba z siódemeczką :) Przynajmniej mam taką nadzieję.
Na pewno mam otwarte usta i zamknięte oczy i chyba rękami dotykam głowy.
I zapewne wyglądam dziwnie. :unsure:
Raczej nie lubię gdy w tej intymnej chwili partner patrzy na mnie. Stąd moje upodobanie do figur ,,od tyłu".



Zdjęcia podkradłam z plakatów reklamujących film Larsa Von Triera: ,,Nimfomanka".
 
J

Jedenon

Guest
Ależ to najpiekniejszy widok dla faceta. To jest rewelacyjny moment kiedy widzisz i czujesz ze kobieta jest spełniona. Generalnie kobieta 2 bellisimo
A jesli chodzi o mnie pewnie 1 i 2
 
L

Lukasz95

Guest
Moja 7, a ja 1. Mi nie przeszkadza jak moja patrzy, tzn. nie zwracam na to uwagi. Ale jak któregoś razu moja zaczęła mnie przedrzeźniać, to mniej więcej wyglądało to na 7 😄
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Z żadną, choć z wymienionych tutaj, chyba najbliżej mi do dwójki, częściowo może również do trójki. Trochę jakby coś pośredniego między dwójką a trójką, tylko o wiele bardziej.
Zaś z podanych tu kobiet, IMHO najładniej wyglądają te z jedynki, dwójki, czwórki, piątki i siódemki.
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
A skąd wiecie jak wyglądacie 😳😁? Wychodzicie z ciała i patrzycie na siebie wtedy 😁? Ja nie wiem, w lustro wtedy nie patrze wolę sobie nie psuć odczuć 🤣
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Ja siebie w lustrze widziałem podczas zabawy zakończonej wytryskiem, ale nie pamiętam jak wtedy wyglądała moja twarz. Na powtórkę się nie zanosi.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
No właśnie z tego co mówi Nimfa i co mi się o uszy obiło Panie nie przepadają za obserwacją ich twarzy podczas orgazmu. Ja nie przepadam ponieważ mam wrażenie, że twarz i usta wykrzywiają mi się w dziwnym, niekontrolowanym grymasie, a że nie lubię gdy coś mi zakłóca tą chwilę wolę się odwrócić. ;)
A Panowie? Chyba Wy macie z tym problem?
A i zapomniałam dodać, mój pan to jakiś taki bez wyrazu jest wtedy, choć głośny- więc daję mu ósemkę. :)
 
A

artkam

Guest
No właśnie z tego co mówi Nimfa i co mi się o uszy obiło Panie nie przepadają za obserwacją ich twarzy podczas orgazmu. Ja nie przepadam ponieważ mam wrażenie, że twarz i usta wykrzywiają mi się w dziwnym, niekontrolowanym grymasie, a że nie lubię gdy coś mi zakłóca tą chwilę wolę się odwrócić. ;)
A Panowie? Chyba Wy macie z tym problem?
A i zapomniałam dodać, mój pan to jakiś taki bez wyrazu jest wtedy, choć głośny- więc daję mu ósemkę. :)
Jak bez wyrazu i glosny to raczej pan nr 7 xD
 
Mężczyzna

kazuya

Podrywacz
@Nefer ogólnie ciekawy temat. Nawet bardzo 🙂 Z tym że ja jestem podobnego zdania co @jamesoon
Niby skąd mamy wiedzieć jak wtedy wyglądamy ? 🤣 Obstawiałbym że najbliżej mi do nr 2 ale pewności wielkiej nie mam 😁 Zresztą to zależy od różnych okoliczności które mają na to wpływ. Przede wszystkim intensywność orgazmu.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
@Nefer ogólnie ciekawy temat. Nawet bardzo 🙂 Z tym że ja jestem podobnego zdania co @jamesoon
Niby skąd mamy wiedzieć jak wtedy wyglądamy ? 🤣

Ja nie wiem jak wygląda moja twarz, ja się tylko domyślam. :) Napisałam, że mam nadzieję, że tak ładnie wyglądam :D
Chyba trzeba to nagrać, w dobie telefonów komórkowych nie ma z tym problemu.

Gdy dochodzimy równocześnie to rzeczywiście raczej skupieni jesteśmy na własnych odczuciach, a nie na podglądaniu miny partnerki/partnera. Co innego, gdy nie dzieje się to równocześnie, wtedy można się dokładnie przyjrzeć. ;)
Ziarnko prawdy jest też w tym co mówi BoomShakalaka, zdarzyło mi się kiedyś zamknąć oczy na widok białych oczu, bez tęczówek... :oops: Co nie znaczy, że gdybym musiała, to przyzwyczaiłabym się...
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie wiem jak ja wyglądam, ale wiem jak wyglądają inni faceci ogarnięci furia/radością z dotarcia do celu. Zapewne tak samo jak ja.
Nie będę tutaj pluł do męskiej zupy i jedyne co powiem to: takie zdjęcia nie nadają sie do dowodu osobistego. A ścieżka dźwiękowa przypominająca ryki podnieconego dzika na rykowisku, na granicy zawalu, do publikacji.
 
Kobieta

Nimfa69

Biegły Uwodziciel
Nie wiem jak ja wyglądam, ale wiem jak wyglądają inni faceci ogarnięci furia/radością z dotarcia do celu. Zapewne tak samo jak ja.
Nie będę tutaj pluł do męskiej zupy i jedyne co powiem to: takie zdjęcia nie nadają sie do dowodu osobistego. A ścieżka dźwiękowa przypominająca ryki podnieconego dzika na rykowisku, na granicy zawalu, do publikacji.
Albo jelenia na rykowisku 😆
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Nasza druga twarz - czy maski mogą być fetyszem? Fetysze i perwersje 6
mojasuka Nasza jaskinia... Seks 10
Uselink Nasza poezja erotyczna Seks 14
NiegrzecznaAshley Nasza zabawa Opowiadania erotyczne 3
C Finał na twarz lub do buzi Fetysze i perwersje 14

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry