• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej ekstremalny seks jaki udało wam się uprawiać?

michalaniol

Cichy Podglądacz
Po jednej z imprez, u znajomych...na jednej wersalce spałem ja, były wspólnik i jego była już żona....on totalnie najebany, jak się okazało ona upiła go specjalnie, spałem gdy nagle obudziło mnie....sssanie mojego kutasa....to była ona, zrobiła loda z połykiem, nie mineło 30 min a było jej ciągle mało...zaczęła ocierać tyłek o mnie, poczekała aż kutas wstanie i włozyła go sobie w tyłek. Ależ ona się rżnęła :) chętnie bym się z nią dziś pospotykał...
 
Kobieta

dagsa55

Cichy Podglądacz
Czasy studiów, z najlepszym kolegą z którym wcześniej nic nie miałam, nawet się nie całowaliśmy. Rozstałam się z chłopakiem a on z dziewczyną w tym samym czasie, więc spotkaliśmy się, żeby się wygadać i wyżalić. W trakcie piliśmy alkohol, i jakoś doszło do tego, że zrobiła się luźna atmosfera, i gadaliśmy o tym, że najlepsze lekarstwo na rozstanie to dobry mocny sex. Zaczęło się od żartów i aluzji a skończyło się na tym, że zadzwoniliśmy po "białe". To był piątek wieczór a skończyliśmy się pieprzyć w niedziele, oczywiście mieliśmy przerwy na rozmowy, może pospaliśmy ze 4h w tym czasie. Przerobiliśmy w tamten weekend chyba prawie wszystko poza jakimiś największymi hardkorami, jeśli chodzi o sex.
 
Mężczyzna

TAMARCEL

Cichy Podglądacz
Czasy studiów, z najlepszym kolegą z którym wcześniej nic nie miałam, nawet się nie całowaliśmy. Rozstałam się z chłopakiem a on z dziewczyną w tym samym czasie, więc spotkaliśmy się, żeby się wygadać i wyżalić. W trakcie piliśmy alkohol, i jakoś doszło do tego, że zrobiła się luźna atmosfera, i gadaliśmy o tym, że najlepsze lekarstwo na rozstanie to dobry mocny sex. Zaczęło się od żartów i aluzji a skończyło się na tym, że zadzwoniliśmy po "białe". To był piątek wieczór a skończyliśmy się pieprzyć w niedziele, oczywiście mieliśmy przerwy na rozmowy, może pospaliśmy ze 4h w tym czasie. Przerobiliśmy w tamten weekend chyba prawie wszystko poza jakimiś największymi hardkorami, jeśli chodzi o sex.
Anal też?:)
 
Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Tych miejsc było dużo, w parki na ławce, na stacji kolejowej też na ławeczce, na plaży , na molo nad jeziorem , na przystanku autobusowym gdzie pełno aut jeździło, pod latarnia, żona całkiem naga oparta o latarnie, a ja ją od tyłu jebałem, niewiem czy ktoś nas gdzieś podglądał, ale było pięknie i napewno jeszcze wiele miejsc będzie😈😈
 
Mężczyzna

Ralph

Cichy Podglądacz
Na wycieczce w schronisku we wspólnym pokoju ze znajomymi ze studiów. Udawała zbyt pijaną żeby wspiąć się na górne łóżko, po czym zaczęła się do mnie dobierać 😈
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry