• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej ekstremalny seks jaki udało wam się uprawiać?

Mężczyzna

Kamyk55

Nowicjusz
Na sylwestrze w łazience u znajomych w ich kawalerce , potem powtórka na mieszkaniu u jej rodziców ( spaliśmy w 3 w pokoju bo zaprosiła koleżankę na sylwestra, potem sie okazało , że wszystko słyszała i cos tam widziała , cóż jej strata mogła się dołaczyć byliśmy podpici i napaleni więc raczej nikt by nie miał oporów )
W busie wzajemna masturbacja i lodzik
W autokarze to samo . W pociągu w przedziale mocne solidne ruchanie( widzieliśmy przez niedosunietą zasłone jak konduktorka szła na koniec pociągu i sprawdzała bilety , moze 2-3 minuty po naszym finiszu oraz ogarnięciu się wbiła na kontrolę biletów , lodzik i masturbacja w bezprzedziałowym , seks nad zalewem i nad stawem(nad stawem jak była w ciąży i miała mega chcice i nie interesowało ją czy ktoś widzi a byliśmy w takim miejscu gdzie z każdej strony można było nas zobaczyć i nie był to szybki numer bo trochę mnie w przyjemny sposób pomęczyła) na balkonie w bloku z widokiem na kompleks sportowy.
Na klatce schodowej w bloku jej rodziców. Lodzik nad Wisłą w Krakowie.
Fajne bzykanko na wyjeździe integracyjnym do Niemiec.
Na ćwiczeniach , i gdy była na kursie wyciągnąłem ją do hotelu, zrobiłem jej małą sesje zdjęć i zruchałem jak dziwke fajnie wtedy było uwielbiam jak prosi o więcej i sama się nadziewa na moją pałe.
Szybki lodzik W windzie , macanie i wzajemna masturbacja w kinie w rzędzie połowie sali. To samo w jacuzzi i basenie 😁 lubię podpuszczać i podkręcać mój skarbuś ☺️
 
Mężczyzna

Panxxx

Cichy Podglądacz
Impreza firmowa w biurze, seks w gabinecie prezesa, z kierownikiem działu, który był bi i się nie krył tym, biurko i fotel wypróbować na maksa z nim, o mało nas nie nakryć przez ochronę bo miała obchód tego piętra a nikt tam nie powinnie być a on właśnie się spuscic mi do ust i pełnym gardłem wróciłem na imprezę i szukać szybko czegoś do popicia, ale było warto
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Yyyyy, to chyba powinno się nazywać potrącony łabędź, a poza tym jak pochwa , piersi to penis nie penis chyba nie?
Tak samo pomyślałam, ale albo jakaś „shemala”albo nie kleją się zeznania

To nie pytaj, poza tym to nie temat dla Ciebie, ja Ci powiem w którym możesz zajmować głos, a na razie masz pisać ze mną w prywatnych wiadomościach. Czego nie rozumiesz?
Jakiś femdom? 🤩😄
Równouprawnienie musi być. Ciśnij gościa🤪
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry