• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Najbardziej ekstremalny seks jaki udało wam się uprawiać?

Mężczyzna

Devil_Inside

Cichy Podglądacz
Kiedyś spotkałem się ze swoją " koleżanką " w parku.Byla ciepła letnią noc, nikogo wokoło. Na spotkanie przyszła z pieskiem na smyczy. Kiedy spacerując alejką zebrało się nam na umizgi Ona kucnęła i zaczęła ustami obrabiać mi pałkę. Znała się na tej robocie więc szybko zbliżyłem się do finiszu. Kiedy pod koniec patrząc w niebo..z palcami wtopionymi w jej bujne , kręcone kędziory glówka mego kutasa obrabiana była szybkimi ruchami jej warg, mój wystrzał mógł być dziełem chwili. Dziwiłem się tylko jakim cudem Ona jeszcze ogarnia językiem moje jaja. Było mi tak dobrze , że odpłynałem....orgazm aż ugiął mi kolana. Kiedy wróciła świadomość poczułem uderzenie ogona na łydce. Okazało się że między jej kolanami siedzi Misiek....
 
Mężczyzna

Pafi

Cichy Podglądacz
Heh... Nu mnie to tak najdziwniej to kiedyś ze swoją obecną wpadliśmy na gościnę do jej koleżanek... Dwóch zbuntowanych dziewczyn które wynajmowały kawalerkę bo w ramach protestu wyprowadzily się z rodzinnych domów... No i było palenie coś wypiliśmy... Skończyło się tak że było jedno wyrko tam i do tej pory nie wiem jak to się stało ale w tym łóżku ja ze swoją a te dwie się przyglądały... Widać było że chcą się dołączyć ale moja obecna była taka zawzięta że nie pozwoliła ... Ehhh...
A najbardziej ekstramalny? Ciężko powiedzieć... Bo ekstramalny ma Wiele znaczeń... Ekstramalny bo najbardziej zwariowany... To miejsca publiczne... Jakieś Total publiczne... Bo była plaża był las a był też plac zabaw nocą na osiedlu... Hehehe najbardziej ekstaramalny z doznań to byłem kiedyś z dziewczyną znana z filmów dla dorosłych... Jak ona się rypala (specjalnie uzylem takiego słowa aby podkreślić emocje) nigdy tego nie zapomnę... Byłem też kiedyś z dwoma dziewczynami i też miałem syt że jedna na mnie ujezdzala na jeźdźca a druga siedziała mi na twarzy i jej minete robiłem.. Były zwrócone do Siebie i się całowały i pieściły... To byla kondensacja emocji...
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Oj duuuużo tego...
1) w gimnazjum pieszczotki oralne pod kołderką z moją pierwszą dziewczyną w środku dnia w domu jej kuzyna a mojego kolegi pod niby nieobecność wszystkich - niby bo w trakcie zabaw wpadł do pokoju jego dziadek.
2) z tą samą dziewczyną ale tym razem u mnie analogiczna zabawy oralne sytuacja ale wpadła do pokoju moja siostra z kuzynką.
3) mój prawdziwy pierwszy raz z penetracją i to jaki! W wieku ok 16 lat (technikum), w hotelu z blisko 30 letnią doświadczoną babeczką ze zbiornika (była moją nauczycielką seksu w zamian za jej ruchanie - lubiła niedoświadczonych młodzików), posuwałem ją i w cipkę i w dupkę i usteczka. Cały dzień seksu.
4) w technikum z śliczną drobniutką blondyneczką napierw numerek w toalecie a później w autobusie pełnym ludzi w środku dnia w drodze do domu całą drogę robiłem jej palcówkę.
5) w/w dziewczyna przychodziła do mnie regularnie na seks, razu pewnego chciała żebym podczas okresu ją zalał - Całe prześcieradło i ręcznik we krwi więc jeb szybko do pralki ale zapomniałem ją włączyć. Siostra jak nastawiała pranie wyciągła ręcznik i prześcieradło z pralki i podjebała do starych (o jak się na mnie darli... bo miałem wtedy naśvie lat).
6) w wieku również ok 17-18 lat ruchałem na łące w dzień nastoletnią siostrę kolegi (wystarczał winiacz albo 4pak i rozkładała nogi), raz zawaliłem sprawę bo miała też taką koleżankę dupodajkę i były same całą nockę na chacie i chciały żebym ogarnął im jakiś alkohol, pewnie gdybym wtedy coś załatwił poruchałbym sobie obie albo zaliczył fajny trójkącik.
7) mając 18l zaraz po zdaniu prawka miałem romans z 40 letnią żoną znajomego (ruchałem ją regualrnie w moim aucie na parkingach, czasem na poboczu drogi nawet, 50m od mojego domu, kilka razy nawet u niej kiedy jej dzieci bawiły się w pokoju obok).
8) mając 17-18 lat mieszkając z rodzicami jednej nocy przeleciałem dwie koleżanki (najpierw przyszła jedna i w środku nocy się zmyła, zaraz jak wyszła zjawiła się druga która wyszła rano), pech chciał że matka widziała jak jedna wieczorem wchodzi a druga rano wychodzi, skwitowała mnie tylko krótkim "Ty dziwko".
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Łysy 699

Cichy Podglądacz
Kiedyś spotkałem się ze swoją " koleżanką " w parku.Byla ciepła letnią noc, nikogo wokoło. Na spotkanie przyszła z pieskiem na smyczy. Kiedy spacerując alejką zebrało się nam na umizgi Ona kucnęła i zaczęła ustami obrabiać mi pałkę. Znała się na tej robocie więc szybko zbliżyłem się do finiszu. Kiedy pod koniec patrząc w niebo..z palcami wtopionymi w jej bujne , kręcone kędziory glówka mego kutasa obrabiana była szybkimi ruchami jej warg, mój wystrzał mógł być dziełem chwili. Dziwiłem się tylko jakim cudem Ona jeszcze ogarnia językiem moje jaja. Było mi tak dobrze , że odpłynałem....orgazm aż ugiął mi kolana. Kiedy wróciła świadomość poczułem uderzenie ogona na łydce. Okazało się że między Wychodzi na to że Misiek też znał się na robocie 😂😂🤩🤩🤩
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Ogólnie to zabawy i różne tego typu oralne sprawy w samochodzie nad jeziorem, po upojnych kilku godzinach zabaw poprosiłem ją czy zrobi mi loda, nic nie odpowiedziała, poprosiła byśmy już pojechali, gdy zmarnowany już zakładałem spodnie, powiedziała, żebym tego nie robił, jak już ruszyliśmy, zaczęła robić swoje. Był to najlepszy łodzik w moim życiu, całe szczęście, że bylo to koło 5 rano, jechałem spokojnie drogą między lasami, gdy już zacząłem dochodzić po prostu depnąłem w hamulec, by nigdzie nie wyrżnąć gonga i tak praktycznie na środku drogi w samochodzie zaczęła po prostu łykać, to co ja zacząłem oddawać, nie powiem, na pewno to dziwnie wyglądało, ale miałem to w tym momencie gdzieś, że fura stała pod skosem i zajmowała prawie 2 pasy 😆
 
Kobieta

PaniTrycholog

Nowicjusz
No nie wiem czy można to zaliczyć do tematu. Chcecie to wierzcie albo nie... jednak sex w za małej wannie to naprawdę extremalne miejsce 🤣🤣🤣 20 minut kombinacji żeby nie zalać sąsiadów, uniknąć podtopienia, wgnieconej pralki i kranu w dupie... Tyle starań a finalnie i tak do niczego nie doszło.... nie licząc 🍦 na pocieszenie 😜. Do dziś propozycja wanny budzi we mnie salwę śmiechu... 🤣🤣🤣
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Prysznic jest spoko, szczególnie jak znajduje się na podwyższeniu, a panna jest kilkanaście centymetrów niższa. Kiedyś po takim ostrym numerku dziewczyna przyznała mi się, że w trakcie zabawy mało nie wyrwała słuchawki ze ściany o którą się zaparła, bo tak ostro wtedy się wbijałem.
 
Kobieta

Arletka

Nowicjusz
Czasami uprawiam seks z kilkoma klientami na raz w pozycji "PŁACZĄCEGO ŁABĘDZIA" przeważnie na plaży lub parkingu gdzie pracuje. Prawie publicznie. Leżę na plecach, nogi podniesione szeroko w górę ze stopami zawiązanymi za głową. Ramiona i cycki pomiędzy nogami, Ramiona rozchylone mocno na boki rozciągają uda . Dupa jest w górze. krocze wypięte penis i pochwa oraz odbyt dobrze dostępne. Jeden klient rucha mnaie w odbyt, drugi w pochwę a trzeci w gardło. Któryś z nich masturbuje mojego penisa. Po wyruchaniu zabawiają się ze mną wszdając ręce w pochwę i odbyt.
 

OchydnyRobak

Nowicjusz
Czasami uprawiam seks z kilkoma klientami na raz w pozycji "PŁACZĄCEGO ŁABĘDZIA" przeważnie na plaży lub parkingu gdzie pracuje. Prawie publicznie. Leżę na plecach, nogi podniesione szeroko w górę ze stopami zawiązanymi za głową. Ramiona i cycki pomiędzy nogami, Ramiona rozchylone mocno na boki rozciągają uda . Dupa jest w górze. krocze wypięte penis i pochwa oraz odbyt dobrze dostępne. Jeden klient rucha mnaie w odbyt, drugi w pochwę a trzeci w gardło. Któryś z nich masturbuje mojego penisa. Po wyruchaniu zabawiają się ze mną wszdając ręce w pochwę i odbyt.
Yyyyy, to chyba powinno się nazywać potrącony łabędź, a poza tym jak pochwa , piersi to penis nie penis chyba nie?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry