• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagość w obecności ubranych

Kobieta

natipa

Cichy Podglądacz
W czym niby ?nie mam racji??? Przeciez parawan byl.Dziwi mnie .iz mezczyzni nie prpotestowali przeciw czemus takiemu.Nawet za komuny jakies zasady obowiazywaly.Ja bym powiedzial, ze w takiej sytuacji sie nie rozbiore, dopoki defekt z parawanem nie zostanie rozwiazany.
To nie ja pisałam, że nie masz racji :) A co do samej sprawy - z innego forum cytat:
"Dawniej stosowano rozbieranie się do naga na komisjach wojskowych, bo człowiek nagi jest bardziej uległy i posłuszny. Nikt nie będzie rozwijał swoich pacyfistycznych wizji stojąc nago przed komisją, nie będzie kwestionował, czy się wykłócał wskazując na swoje dolegliwości. Z nagimi przyszłymi poborowymi komisja szła sprawniej. To wszystko opowieść pewnego wojskowego z mojej rodziny, który takie komisje w latach 70 bodajże przeprowadzał/organizował. A obecność "sekretarki z urzędu" to tez nie tylko czysta fantazja, bo podobno taka bywała na komisjach (wtedy, pod koniec lat 70)."
Co do lat 80, to wydaje się, że był wówczas duży bałagan i widzimisię jakiegoś wojskowego mogło decydować. Z opowieści mężczyzny o komisji z końca lat 80: "wszystko szło szybko, po łebkach, w spodenkach mierzenie, ważenie, wzrok, rzut oka, czy jakieś wyraźne wady postawy są (tu dwie kobiety - może lekarka i pielęgniarka), potem parawanik przed którym ściągało się spodenki i na wieszak, za parawanem kaszlnięcie w obecności faceta lekarza, żadnych dalszych sensacji, przejście z drugiej strony parawanika przed komisję (całkiem nago), gdzie trzech facetów i jedna babka (około 40) zagłębieni w papierach, ledwie zerkali na delikwenta, krótkie pytanie, czy się chce iść do wojska, może jeszcze gdzie się chce (co nie miało żadnego przełożenia na nic), kobieta pytanie o bycie jedynym żywicielem rodziny , szybko coś wypisywali, i jeśli ktoś nie miał jakiś wyjątkowych zaświadczeń, to do widzenia, najpierw po spodenki w okolice parawanika, potem do małej salki z wcześniej pozostawionymi ubraniami. I potem dwie godziny czekania na książeczkę, którą na miejscu wypisywali (gdzieś w innym pomieszczeniu)".
Co ważne - nikt tego nie odbierał jako doświadczenie natury erotycznej. Wprost przeciwnie - przynajmniej według bardziej wiarygodnych świadectw.
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
To ze "ktos cos napisal" nie stanowi ze jest to prawda.Wy, kobiety chyba myslicie ,iz my mezczyzni nie rozmawiamy na takie tematy jak np."komisja wojskowa".Otoz rozmawiamy i wymieniamy miedzy soba "jak bylo".Jakos nie spotkalem sie z tym zeby ktos zmuszal mlodych mezczyzn do paradowanie nago szczegolnie przed zboczenicami , starymi banbami ktore owszem, w komisjach siedzialy.Byly tez mlode, szczegolnie sekretarki.W chwili bycia nago dosc trudno sie wyklocac o swoje i protestowac, ale do naga sie nie rozbieralo NIGDY(nie znam takiego przypadku) przed wejsciem do salki w ktorej siedziala komisja.Jezeli bylo cos nie tak z parawanem, to mezczyzna ZANIM sie rozneglisowal-nie byl nagi i tu byl czas na zwrocenie uwagi.Poza tym istnialo takze i wtedy cos takiego jak SKARGI i tutaj juz sie "nie bylo nago" i mozna bylo takie skargi pisac.Nigdy nie slyszalem zeby zza parawanu wychodzilo sie nago.To sa bzdury jakichs napalencow ktorzy lubia CFNM.Sam lubie ale wtedy gdy ja chce a nie gdy mnie ktos zmusza czyli de facto gwalci moja dume, wstyd itd.Pewnie ze zaden mezczyzna nie mogl"odbierac ponizenia" jako cos erotycznego w takich warunkach.Stare zboczenice i owszem.Szkoda w ogole ciagnac ta dyskusje.Ja wiem swoje i mam zdanie wieeelu znajomych, rodziny itd i sam na takiej komisji bylem.Ty, kobieto mozesz jedynie wierzyc w co chcesz.Nie musi to byc akurat prawda.
 
Mężczyzna

abcd6

Cichy Podglądacz
myślę że udczucia wstydu czy zażenowania wynikają nie tylko z sytuacji ale też z tego jak ubrane są ubrane osoby, inaczej odczuwa się będąc wśród osób skąpo ubranych, np letnio, plażowo, a inaczej kiedy jest się nago, boso, i wystawia penisa i goły tyłek na widok wśród ludzi bardziej ubranych i okrytych, np w zimie w kurtkach, butach zimowych, szalikach, czapkach, rękawiczkach
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Parę lat wstecz,u ginekologa,w szpitalu na Łopuskiego, wtedy coś tam remontowano. Podczas gdy byłam badana pan doktor odebrał telefon i wyszedł,zostałam na krześle ginekologicznym,za parawanem ,oczywiście nogi na podpórkach i wszystko na wierzchu.Do gabinetu ktoś wszedł,okazało się że to dwóch pracowników socjalnych ,odsunęli parawan a tam ja,podana jak na tacy,okazało się że przyszli po jakiś mebel.
Jednym z nich był mój sąsiad,rzucił szybko zmieszany (dzień dobry sąsiadko) ale się napatrzyli,zawsze gdy spotykam go na ulicy przypominam sobie to zajście,on pewnie też
 

PanTak

Seks Praktykant
Parę lat wstecz,u ginekologa,w szpitalu na Łopuskiego, wtedy coś tam remontowano. Podczas gdy byłam badana pan doktor odebrał telefon i wyszedł,zostałam na krześle ginekologicznym,za parawanem ,oczywiście nogi na podpórkach i wszystko na wierzchu.Do gabinetu ktoś wszedł,okazało się że to dwóch pracowników socjalnych ,odsunęli parawan a tam ja,podana jak na tacy,okazało się że przyszli po jakiś mebel.
Jednym z nich był mój sąsiad,rzucił szybko zmieszany (dzień dobry sąsiadko) ale się napatrzyli,zawsze gdy spotykam go na ulicy przypominam sobie to zajście,on pewnie też
:oops:
acbaaa8bc1bb49500d562f27df88117f.20.jpg
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Strapiony nie ma racji. O swoim pobycie na komisji wojskowej opowiedział mi tato. Było to dla niego traumatyczne wydarzenie i zdarzyło się jeszcze w czasach PRL. Wyglądało to tak, że poborowi rozebrani już w szatni do majtek byli wpuszczani po kilku ( bodajże po czterech ) do sali, w której urzędowała komisja. Od swoich poprzedników wiedzieli już, co ich czeka. Członkowie komisji siedzieli obok siebie za długim stołem i były wśród nich dwie kobiety - starsza - chyba lekarka i młodsza, która pisała na maszynie do pisania i siedziała przy końcu stołu obok parawanu. Po wywiadzie lekarskim każdy delikwent proszony był za parawan i tam był badany dość pobieżnie przez młodego lekarza. Tym niemniej każdy musiał zdjąć majtki i ten lekarz wkładał mu palce w pachwiny i kazał kaszleć a potem trzeba było obrócić się tyłem, zrobić skłon i wypiąć tyłek a rękami rozchylić pośladki. Problem polegał na tym, że parawan był tak ustawiony, aby delikwenta nie widzieli pozostali poborowi będący na sali natomiast do członków komisji był on ustawiony bokiem i oni mogli patrzeć na przebieg badania a najlepszy widok to miała pani, która pisała na maszynie do pisania. Wydaje mi się, że ta relacja była prawdziwa a chodziło o to, aby mnie pocieszyć po moim kolejnym badaniu bilansowym, podczas którego musiałam rozebrać się do naga i byłam z tego powodu bardzo rozżalona. Pisałam już o tym na forum. Mam sylwetkę tupu "F" ( filigranowa ) i jestem mała i szczupła. W efekcie podczas badań bilansowych moje "dobrze zbudowane" koleżanki musiały co najwyżej zdejmować biustonosz a w moim przypadku pojawiały się wątpliwości, czy przebieg dojrzewania płciowego jest prawidłowy. Aby dokonać oceny w skali Tannera prawie za każdym razem polecano mi zdejmować majtki, aby obejrzeć moje owłosienie łonowe. Strasznie to przeżywałam, bo byłam wówczas okropną wstydnisią . 😩
A wracając jeszcze do mojego taty, to pokasływanie z palcem lekarza w pachwinie miało ponoć służyć ustaleniu, czy nie ma przepukliny ale po co wypinał pupę, to tego nigdy się nie dowiedział . ☺️
Tak się złożyło, że tato po roku czy dwóch był ponownie badany przez wojskową komisję lekarską. Psychicznie był przygotowany na to, że trzeba będzie rozebrać się do naga. Tym razem jednak nic takiego nie nastąpiło, czym nawet poczuł się rozczarowany, bo ponoć w składzie komisji była śliczna i młoda kobieta.
Obecnie przeszłam metamorfozę, nie jestem już wstydnisią i fantazja związana z wojskową komisją lekarską bardzo mi się podoba. Z przyjemnością dała bym się dokładnie zbadać. 😸
U mnie na komisji też była kobieta , do tego dosyć młoda i ładna
 
Mężczyzna

Endriu44

Cichy Podglądacz
Nie jestem "starym zboczonym babskiem", ale właśnie komisja wojskowa to moja częsta fantazja. To może nietypowe dla kobiety, to rodzaj CFNM, a to podobno głównie fantazja mężczyzn, ale jednak. Wszelkie sceny, zdjęcia czy filmy ze scenami z komisji wojskowych to dla mnie coś bardzo podniecającego. Zaczęło się od tego że obejrzałam krótką scenę w pewnym rosyjskim filmie wojennym o wojnie na Kaukazie, gdy młodzieńcy paradowali przed komisją nago i było tam parę kobiet wśród personelu. Ten temat mocno wszedł mi w głowę i fantazjuję w bardzo różnych wariantach. Że jestem "panią z urzędu" która przegląda papiery i przy okazji widzi dziesiątki mlodych facetów nago, albo jakąś dziewczyną, która tylko na chwilę wchodzi na taką komisję coś podrzucić i ma okazję by rzucić okiem na nagich młodzieńców, pielęgniarką, która się kręci albo coś zapisuje, lekarką, która musiała zastąpić starego lekarza wojskowego. Im bardziej przypadkowa osoba, tym lepiej. Bardzo mnie to kręci, zbieram takie opowieści - czy realne (a takich prawie nie ma), czy fantazje. Wiem, że od początku lat 90 w Polsce na pewno nie było praktyki, aby na komisjach faceci stawali nago. Po wojnie tak, przed wojną też, w okolicach I wojny jak najbardziej. Są czasami takie sceny w filmach, są zdjęcia, są opisy. W latach 70 jeszcze się to zdarzało, a w latach 80 już właściwie nie: mam tylko 2 w miarę wiarygodne świadectwa z tego czasu, a i to w jednym przypadku w komisji żadnej kobiety nie było. "Opowiadania kobiet" o tym, które można znaleźć w sieci, to tak naprawdę zwykle fantazje mężczyzn. Z pewnością jednak jeszcze żyją mężczyźni, którzy takiej komisji doświadczyli. Być może są też jakieś kobiety, które w taki czy inny sposób miały styczność z "nagimi komisjami" jako urzędniczy czy medyczny personel. Tak czy inaczej sprawa jest mocno historyczna, przynajmniej u nas. Niemniej jest to teraz tylko i aż fantazja. Najbardziej podniecający jest dla mnie - paradoksalnie - ten zupełnie aseksualny wymiar komisji. To, że jest to dla mężczyzn tak bardzo upokarzające, że są jak na targu niewolników, że to tak bardzo niekomfortowe dla nich. Oprócz tej fantazji nie mam raczej tendencji do femdom. Czasami wyobrażam sobie taką komisję dla kobiet, ale taka fantazja jest zbyt oderwana od rzeczywistości. Ten rys realności mi się podoba. Gdy mąż proponuje, że możemy się w taką scenkę zabawić (obojętnie w jakiej konfiguracji), to już nie to samo - liczy się więcej osób, duża przestrzeń sali, nie wiem, taki jakiś klimat.
Przypominam sobie.

Stałem nagi,byłem oglądany.
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Hmmm bardzo ciekawa sytuacja, nie miałam okazji, ale zobaczyć kogoś wśród ubranych to dla mnie podniecający obrazek 🙂
Na plaży naturystycznej jeszcze się zdarzają ci tekstylni - wiem to inna bajka ale raz z kolegami wytropiłam takiego młodego szczyla i zwiewał bo mu powiedziałam że rozbierzemy go nastepnym razem przy wszystkich ;)
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Takich sytuacji miałam dużo, będąc tylko w bieliźnie lub toples a w pobliżu spojrzenia samych facetów 🤭 okoliczności były różne 🙂 jest to dziwne uczucie połączenie strachu i wstydu jednocześnie kobieta ma świadomość że u facetów wywołuje podniecenie a przynajmniej wzbudza zainteresowanie.
Dużo zależy od miejsca czasu i sytuacji , kobieta w stroju kąpielowym na plaży jest czymś normalnym natomiast ten sam strój w dzielnicy biznesowej lub w hipermarkecie wydaje się być egzotyczny.
 
Mężczyzna

abcd6

Cichy Podglądacz
W weekend musiałem zatrzymać się w przydrożnych pokojach gościnnych, pani dała klucz i powiedziała że przyjedzie niedługo właściciekla rozliczyć się. Poszedłem pod prysznic zapominając i puszczając muzykę tak głośno, że nie słyszałem nikogo. Całkiem nagi i śpiewający wyskoczyłem z łazienki wpadając prosto na właścicielkę. Obok stała pani z obsługi, która miała niezły widok, nagi facet ze stojącym penisem wpadający wprost we właścicielkę, elegancką młodą kobietę, ubraną w długim puchowym płaszczu, zimowych kozakach, opatuloną szalikiem i w czapce. Nie utrzymaliśmy równowagi i wylądowaliśmy na podłodze. Szybko wstałem mimowolnie wycierając przód mokrego ciała i penisa o jej płaszcz. Pomogłem jej wstać i przeprosiłem, nie spodziewałem się że ona przeprosi za wejście tak bez zapowiedzi, i to nie moja wina. Porozmawialiśmy chwilę o formalnościach, ja cały czas nagi, ona cały czas w płaszczu, zapłaciłem za pobyt i wyszła jakby nie było sprawy.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Kiedyś na komisji odwoławczej ZUS w Krakowie przyjęły mnie na badanie kontrolne trzy stare lekarki , myślę że emerytki po siedemdziesiątce , wyjątkowo chamskie i beszczelne. Odebrali mi rentę na trombocytopenię , chorobę krwi nadmienię...
Kiedy wszedłem do gabinetu jedna kazała mi się rozebrać. Kiedy stałem juź w samych bokserkach , po prostu podeszła i je ze mnie zdarła. Jedną dłonią chwyciła mnie za penisa , a drugą stetoskopem osłuchiwała mi jądra, Czulem jak mój penis staje w jej dłoni , ona oczywiście też to czuła , zaczęła komentować całą sytuację , a ja stałem tam golusi , ze sterczącym chujem , "badany" dokładnie przez każdą z nich
Nigdy bym nie pomyślał , że podnieci mnie chamska , stara baba , a jednak podnieciła mnie bardzo
Modliłem się tylko żeby się nie spuścić , nie ochlapać ich spermą , a brakło niewiele...
Zaraz po wyjściu pobiegłem do toalety i dokończyłem "badanko" :)
Spędziłem z nimi ok godzinki , obmacywany z każdej strony , ciągnięty za kutasa jak za smycz
Seks zabawka nie pacjent
Bardzo dziwne doświadczenie
Na początku myślałem , że jest przykre , ale kiedy już byłem mocno podniecny , nie chciałem ko,czyć :)
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Mnie w przeciwieństwie do niektórych tu piszących, nigdy nie kręciło bycie nagim w obecności ubranych/tekstylnych. Wręcz mogłoby to być krępujące i irytujące. Bardzo lubię nagie opalanie czy sauny, jednak wybieram miejsca w 100% beztekstylne.
Więc w sumie, to bycie nagim przy ubranych mogło się jedynie zdarzyć przy obsłudze saunarium, u lekarza (płeć nigdy nie miała tu dla mnie znaczenia) albo podczas masażu. W sumie tylko ostatnia opcja miała dla mnie lekkie zabarwienie erotyczne.
 
Mężczyzna

Ziomek_3

Cichy Podglądacz
W saunie gdy wszyscy inni w ręcznikach, ja nago. Pod prysznicem basenowym, wszyscy w kąpielówkach ja nago.
Komisja wojskowa, ściągnięcie bielizny przy lekarzu, za parawanem, popatrzył i tyle.
Na bilansach majtki w dół, lekarz popatrzył i tyle.
U lekarza, majtki w dół, popatrzył tu i ówdzie, odchylił i z przodu i z tyłu i tyle.
Nie raz całkiem "przypadkowo" mój ręcznik w szatni basenowej lądował na podłodze ukazując mnie całkiem nagiego przy innych ubranych (strój kąpielowy lub normalne ubranie). Na plaży tekstylnej to samo. Fajne uczucie. Nie spotkałem się jeszcze z ostrą reakcja, ot co "przypadkowo" ręcznik spadł, zetknęli mimowolnie i tyle.
 
Mężczyzna

abcd6

Cichy Podglądacz
Ja mam tak codziennie gdy nago czekam w drzwiach na dziewczynę jak wraca z pracy do domu i już w drzwiach przytulamy się na przywitanie.
 
Mężczyzna

Shoot23

Cichy Podglądacz
kilkukrotnie zdarzyło mi się, może też nie do końca być całkiem nagi, lecz właśnie bez bielizny...zostać tak "przyłapany" w łazience, czy to domowej, czy też w pracy
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry