• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nagość w obecności ubranych

J

JoseCortez

Guest
Miał ktoś kiedyś taką sytuację że był nagi w obecności ubranych osób ? Nie mówię tu o sytuacji ekshibicjonisty wyskakującego z krzaków, tylko o jakiś przypadkowych sytuacjach lub zamierzonych :) Ja przyznam się szczerze że miałem kilka takich sytuacji na imprezach, bo po alkoholu lubię zrzucać z siebie ciuszki i wielu moich znajomych widziało mnie nago ;)

Mężczyzna

miśki30

Nowicjusz
Rozbierałem się na komisjach lekarskich do majtek, a na komisji wojskowej musiałem zdjąć też majtki :) To chyba jedyne sytuacje kiedy byłem nagi wśród ubranych :)

Ponadto takie sytuacje mogą wystąpić np. podczas gry w butelkę lub jeśli przegra się jakiś zakład :)

Mężczyzna

abcd6

Cichy Podglądacz
Ja wśród wielu sytuacji szczególnie częste mam z dziewczyną. Pewnego zimowego wieczoru byłem sam w domu ponieważ musiała zostać dłużej w pracy. Zrobiłem sobie gorącą kąpiel. W trakcie kąpieli dziewczyna wróciła do domu i zobaczyła mnie leżącego w wannie (drzwi do łazienki były otwarte). Nie zdejmując nawet kurtki ani butów weszła dała mi całusa i usiadła na krańcu wanny nie zwracając nawet uwagi że zostawia za sobą błoto i śnieg. Zdjęła rękawiczkę, włożyła dłoń pod wodę, i zaczęła dotykać mojego penisa. Zaproponowała żeby wyskoczyć sobie gdzieś do lasku i troszkę się zabawić. Szybko wyszedłem z wanny i zacząłem się ubierać kiedy powiedziała, że wystarczą mi tylko spodnie, buty, i kurtka bo i tak wszystko ze mnie zrzuci. Zrobiłem jak kazała i pojechaliśmy w ustronne miejsce za miastem gdzie było cicho i ciemno. Przeszliśmy na tylne siedzenia i moja ukochana była tak napalona że po chwili byłem całkiem nagi. Ona oczywiście była cała ubrana, w kurtce, butach, czapce , szaliku, rękawiczkach. Rzuciła sie na mnie, pieściła, dotykała, ocierała się. Robiła to tak zmysłowo że nawet sam fakt że była ubrana nie przeszkadzał mi w skręcaniu się z rozkoszy. Kiedy dostałem pierwszego orgazmu wprost do jej buzi, zaproponowała krótki spacer po śniegu, na którym oczywiście miałem też być nago. Spacer okazał się dłuższy bo odeszliśmy na taką odległość, że nie było widać auta. W pewnym momencie ona stanęła i przytuliła się mocno do mnie, potem zaczęła delikatnie ocierać żeby, jak mi szepnęła, mnie ogrzać. Potem znowu robiła ze mną co chciała i po kilku orgazmach wróciliśmy do auta i do domu. Tak nam się to spodobało (mnie nagie pieszczoty, jej pieszczenie mnie), że powtarzaliśmy to wiele razy.

Mężczyzna

strapiony

Cichy Podglądacz
Rozbierałem się na komisjach lekarskich do majtek, a na komisji wojskowej musiałem zdjąć też majtki :) To chyba jedyne sytuacje kiedy byłem nagi wśród ubranych :)

Ponadto takie sytuacje mogą wystąpić np. podczas gry w butelkę lub jeśli przegra się jakiś zakład :)
Nigdy nie bylo takich sytuacji zeby na komisjach wosjkowych mezczyzni rozbierali sie do naga przed starymi zboczonymi babskami.majtki zawsze zdejmowalo sie u LEKARZA-mezczyzny i to za parawanem.badanie to bylo na koncu i stamtad juz sie wychodzilo do przebieralni i do domu.Wszelkie te opowiadania o jakims paradowaniu nago przezd kobietami to po prostu zwykle bajeczki i fantazje niektorych osob.Od razu mowie-ze tak bylo za komuny a teraz jest to jeszcze bardziej rygorystyczne ze wzgledu na rozne prawa mezczyzn.

Kobieta

Aisog01

Erotoman
Miał ktoś kiedyś taką sytuację że był nagi w obecności ubranych osób ? Nie mówię tu o sytuacji ekshibicjonisty wyskakującego z krzaków, tylko o jakiś przypadkowych sytuacjach lub zamierzonych :) Ja przyznam się szczerze że miałem kilka takich sytuacji na imprezach, bo po alkoholu lubię zrzucać z siebie ciuszki i wielu moich znajomych widziało mnie nago ;)
Ja nago bym się dziwnie i głupio czuła. Ale cfnm gdy ja ubrana, a mężczyzna nagi - to tak.