• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Mężczyzna

ŁowcaWłosów

Cichy Podglądacz
Moja perwersja się nieco rozbudowała, bo teraz pragnę swojej własnej niewolnicy, przynajmniej na jakiś czas. Na początek niech będzie szczupła i ma długie włosy, zgodnie z moją perwersją ścinałbym je jej coraz krócej aż do łysej skóry głowy, również ogoliłbym jej brwi. Następnie bym ją zerżnął i spuścił na głowę. Kolejnym krokiem byłoby zgwałcenie jej butelką, a potem wibratorem doprowadzenie jej do granic możliwości.
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Moja perwersja się nieco rozbudowała, bo teraz pragnę swojej własnej niewolnicy, przynajmniej na jakiś czas. Na początek niech będzie szczupła i ma długie włosy, zgodnie z moją perwersją ścinałbym je jej coraz krócej aż do łysej skóry głowy, również ogoliłbym jej brwi. Następnie bym ją zerżnął i spuścił na głowę. Kolejnym krokiem byłoby zgwałcenie jej butelką, a potem wibratorem doprowadzenie jej do granic możliwości.
Możesz mieć duże problemy z znalezieniem chętnej na taki układ.
 
Mężczyzna

Normalny86

Nowicjusz
Moja perwersja się nieco rozbudowała, bo teraz pragnę swojej własnej niewolnicy, przynajmniej na jakiś czas. Na początek niech będzie szczupła i ma długie włosy, zgodnie z moją perwersją ścinałbym je jej coraz krócej aż do łysej skóry głowy, również ogoliłbym jej brwi. Następnie bym ją zerżnął i spuścił na głowę. Kolejnym krokiem byłoby zgwałcenie jej butelką, a potem wibratorem doprowadzenie jej do granic możliwości.
Ty bardziej to jakiś sado maso którego należy pozamykać
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry