• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Mężczyzna

TwojKochanek30

Cichy Podglądacz
Po powrocie z pracy chciałbym otworzyć zimne piwo z lodowki, rozpalić skręconego rano jointa, usiąść się w kanapie i zasnac. Przez sen chciałbym poczuć jak ogarnia mnie ciepło, na ustach zrobiło mi się wilgotno. Po otwarciu oczu jedyne co mam przed nimi to twoja cipka która Dotykasz delikatnie moich ust, wyciągam język żeby zlizac z niej wszystko co tylko można... Chętnie opowiem ta historie do końca którejś z was:)
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja teraz mam ochotę oddać się kobiecie. Zrobił bym dosłownie wszystko, wylizal cipke, dupcie (oczywiście przygotowana), czy zapodal kutska gdzie tylko by chciała. Po prostu chciałbym zostać posłusznym pieskiem swojej pani, która chciała by wykorzystać moja obecność dla własnej przyjemność 😁
 
Mężczyzna

Footmaniacwwa

Cichy Podglądacz
Ja teraz mam ochotę oddać się kobiecie. Zrobił bym dosłownie wszystko, wylizal cipke, dupcie (oczywiście przygotowana), czy zapodal kutska gdzie tylko by chciała. Po prostu chciałbym zostać posłusznym pieskiem swojej pani, która chciała by wykorzystać moja obecność dla własnej przyjemność 😁
To samo, ale nie musi się szykować 🤔
 
Mężczyzna

CiagleNapalony92

Nowicjusz
A mi się marzy przygodny seks z nieznajomymi kobietami, które są bez zobowiązujące, które nie mają partnerów, są wyluzowanie, i korzystają z życia ile wlezie... Marzy mi się poznać takie dziewczyny w klubie, na mieście, w tramwaju... Marzeniem moim jest poznać parę przyjaciółek... Nie interesuje mnie jedna kobieta... Chciałbym spróbować lizać cipke dziewczynie gdzie z za moich pleców przygląda się temu jej koleżanka... I ewentualnie delikatnie dociska moja głowę abym mocniej zassał się w jej koleżanki cipke... Dodatkowo marzeniem moim jest to aby te koleżanki nie były moimi rówieśnikami, lecz aby były po 45 roku życia, aby były to dojrzałe brzoskwinki... Nie koniecznie to spotkanie musi skończyć się na seksie.. Ale wystarcza mi pieszczoty, peeting, i wspólne dotykanie wzajemnie naszych ciał... Och aż mi się zrobiło gorąco jak sobie to wyobraziłem.
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
Również z miłą chęcią bym taką fantazję zrealizował, niestety w moim rejonie takich kobiet nie ma, nawet za opłatą. W Sochaczewie wiem, że jest, na pewnej stronie erotycznej się reklamuje
Dołączam się z do Was tylko z małą różnica , cała głowa i włosy oblane płynnym latexem a później ogolona na zero lub na zapałkę .
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry