• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Ja mam ochotę na ciemno-skórą kobietę ;) Jedną taką ostatnio widziałem, ale mi w głowie zawróciła, miała ciało niczym bogini... :D
 
Mężczyzna

DoomArt

Cichy Podglądacz
Jest kilka różnych w zależności od nastroju i ochoty. Ale podejrzewam, że na ten czas to podobnie jak @NiegrzecznaAshley, albo w momencie gdzie partnerka gdzieś się zablokowała. Tak zupełnie przypadkowo 😏
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja mam ochotę na to żeby, trzy kutasy zaspokoiły każda dziurkę jednej dziewczyny. Na zmianę każdy w każda poznając od środka i na koniec spust od każdego, na twarz tej szczęściary 🥰
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Pragnę być ubrany u jakiejś parki k/m lub u pani ,w strój służącej,gosposi z białym fartuszkiem na nim,mieszkam w Jaworznie
 
Mężczyzna

adi7610

Cichy Podglądacz
Witam jestem tu nowy. Tak czytam te wasze watki no zboczeni jesteście tak jak ja.
Mam taką niesamowitą ochotę wylizać jakies ślicznej pani cipeczke i nie tylko . Uwielbiam zabawy kocham sprawiać przyjemność kobiecie ....mmm ..:)
 
Mężczyzna

Penioryk

Nowicjusz
Mam dziś straszną ochotę żeby obciągnąć jakiegoś kutasa. Żeby dotykać się nim po twarzy, lizać, całować. Swoim się trochę pobawiłem, ale to nie to samo.

Chciałbym również aby obciągały mi dwie dziewczyny. Tak, że kutas byłby cały mokry od ich śliny
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry