• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na jaki fetysz masz teraz ochotę?

Mężczyzna

MarekMarecki

Cichy Podglądacz
Wypięła bym się przed facetem, który by siedział w fotelu, i masowała bym się i smyrała przez stringi po mokrej, spragnionej i rozpalonej cipce, a w pewnej chwili sam zacząłby mnie tam macać, masować i smyrać przez majtki, żeby po chwili odchylić majteczki i popracować paluszkami i jęzorkiem nad moją rozkoszą
Tak jeeest!! Taki scenariusz mega kręci 😍😍 i przez stringi ze śliskiego gładkiego materiału po mokrej bym dodał 🤗🤗😊💕
 
Mężczyzna

Fatfeetlover

Seks Praktykant
Wypięła bym się przed facetem, który by siedział w fotelu, i masowała bym się i smyrała przez stringi po mokrej, spragnionej i rozpalonej cipce, a w pewnej chwili sam zacząłby mnie tam macać, masować i smyrać przez majtki, żeby po chwili odchylić majteczki i popracować paluszkami i jęzorkiem nad moją rozkoszą 😌
Cudo! 😍
 
Mężczyzna

luzik27

Cichy Podglądacz
A za mną łazi ostatnio coś takiego - plener, no zrobiła się mega pogoda, jakaś polanka rozkładamy kocyk, zaczynamy od wanilij oczywiście, rączki schodzą w dół, jak robi się już mokra, zaczynam bawić się jej obiema dziurkami, rozkładam jej nogi, zaczynam lizać, jest mega mokra i zaczyna powoli jęczeć... Układamy się w pozycji 69, robimy sobie nawzajem rimming. W pewnym momencie obracam ją i sztywną palą wchodzę w jej dupke. Ostry anal, tak że nie może już powstrzymać krzyku, paluszkami bawię się dodatkowo jej łechtaczką. Nie obchodzi nas czy ktoś nas zobaczy czy usłyszy jest zbyt dobrze. Kiedy jestem już na skraju, robię jej anal piss i zaczynam sikać w jej dupke. Słyszę, że doszła, krzyk i nogi które zaczęły się trząść mówią same za siebie. Ja jeszcze parę ruchów i też dochodzę w jej dupce... Wyjmuje kutasa i przykładam usta, żeby wylizać ją do czysta po akcji... Podniecanie nie mija... Chyba będzie runda druga 😏
 
Mężczyzna

CiekawiPrzyjemnosci

Nowicjusz
Foot job, zgrabne kobiece nóżki w pończoszkach i/lub beż szpilek pieszczące mojego, by po chwili possac paluszki u tych stóp 🤤
Wypięła bym się przed facetem, który by siedział w fotelu, i masowała bym się i smyrała przez stringi po mokrej, spragnionej i rozpalonej cipce, a w pewnej chwili sam zacząłby mnie tam macać, masować i smyrać przez majtki, żeby po chwili odchylić majteczki i popracować paluszkami i jęzorkiem nad moją rozkoszą 😌
Ale i to jest zajebiste po prostu 😁😈 uwielbiam lizać cipke 🤤😜 na koniec do użytku oddał bym Ci swojego, na którym do woli możesz skakać 😁
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
A ja mam ochotę żeby moja partnerka zapaliła papierosa... I z jednej strony odkąd jesteśmy razem to nie pali bo powiedziałem jej, że mi się to nie podoba i nie chcę żeby paliła, rzuciła dla siebie i po części dla mnie a z drugiej, jak sobie przypomnę nasze początki i to jak się zaciągała na sylwestra ubrana w mini, rajstopy i szpilki to od razu mi twardnieje... Wiem, dziwne to ale jakoś tak mnie to mega podnieca... Chciałbym ją zobaczyć z papierosem ale wiem że się będę wkurzał...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry