• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Nothuman1989

Cichy Podglądacz
Ja mam ochotę być dla starszych pań tak 46-55 lat do usług, czego by zachcialy bym zrobił mogłyby w granicach rozsądku zrobić ze mną co zechcą, byle były jak najbardziej zadowolone 😘😉
 
Mężczyzna

Pafi

Cichy Podglądacz
Ja to od dawna mam ochotę na taką ładna zgrabna dziewczynę która ma przemega mocne orgazmy że squirten... Ale takie jak kiedyś cytherea...
 
Kobieta

Delishia

Podrywacz
Ubrała bym się w strój uczennicy i poszła zdawać zaległy sprawdzian 😊 W wejściu do sali puściłabym oczko nauczycielowi i wzięła palec do buzi. On kazałby mi zamknąć drzwi i podejść do tablicy, uśmiechając się gorąco. Gdy pisałabym równanie, wypięła bym się i kręciła tyłeczkiem. On podszedłby do mnie i wymasował mnie po dupci, a ja bym mu wymruczała, że mam mega ochotę dać mu się zerżnąć na biurku. Dałby mi mocnego klapsa, po czym kazał mi wypiąć się przy biurku, mówiąc, że lubi takie chętne niunie. Położyła bym się na biurku brzuchem, i zsunęła majteczki na podłogę, masując się po cipuni i jęcząc, że jestem tak bardzo spragniona kutasa w szparce. Posmyrałby mnie chwilę po cipce, nazwał małą szmatą, i wsadził mi ostro, mrucząc, że tak mnie zrucha, że jutro będę chodziła okrakiem. Wypieprzyłby mi dziurkę tak bosko i spuścił by się na moją dupcię 🥵
 
Mężczyzna

sanitar

Cichy Podglądacz
Ubrała bym się w strój uczennicy i poszła zdawać zaległy sprawdzian 😊 W wejściu do sali puściłabym oczko nauczycielowi i wzięła palec do buzi. On kazałby mi zamknąć drzwi i podejść do tablicy, uśmiechając się gorąco. Gdy pisałabym równanie, wypięła bym się i kręciła tyłeczkiem. On podszedłby do mnie i wymasował mnie po dupci, a ja bym mu wymruczała, że mam mega ochotę dać mu się zerżnąć na biurku. Dałby mi mocnego klapsa, po czym kazał mi wypiąć się przy biurku, mówiąc, że lubi takie chętne niunie. Położyła bym się na biurku brzuchem, i zsunęła majteczki na podłogę, masując się po cipuni i jęcząc, że jestem tak bardzo spragniona kutasa w szparce. Posmyrałby mnie chwilę po cipce, nazwał małą szmatą, i wsadził mi ostro, mrucząc, że tak mnie zrucha, że jutro będę chodziła okrakiem. Wypieprzyłby mi dziurkę tak bosko i spuścił by się na moją dupcię 🥵
Podoba mi się Twoja fantazja, chętnie wszedłbym w jego rolę :) podczas intensywnego pieprzenia nie omieszkałby złapać Cię za włosy i mocno odchylić głowę do tyłu. Wkrótce poczułabyś kusy zacisk dłoni oplatających spragnioną szyję, która łapczywie czerpałaby z kolejnych haustów powietrza. A majteczki, które przed chwilą wylądowały na ziemi, po wytarciu spustu z twojego tyłeczka stanowiłyby dobry knebel żeby zamknąć ci buzię na drugą rundę hehe
 
Mężczyzna

zFantazja

Cichy Podglądacz
Ubrała bym się w strój uczennicy i poszła zdawać zaległy sprawdzian 😊 W wejściu do sali puściłabym oczko nauczycielowi i wzięła palec do buzi. On kazałby mi zamknąć drzwi i podejść do tablicy, uśmiechając się gorąco. Gdy pisałabym równanie, wypięła bym się i kręciła tyłeczkiem. On podszedłby do mnie i wymasował mnie po dupci, a ja bym mu wymruczała, że mam mega ochotę dać mu się zerżnąć na biurku. Dałby mi mocnego klapsa, po czym kazał mi wypiąć się przy biurku, mówiąc, że lubi takie chętne niunie. Położyła bym się na biurku brzuchem, i zsunęła majteczki na podłogę, masując się po cipuni i jęcząc, że jestem tak bardzo spragniona kutasa w szparce. Posmyrałby mnie chwilę po cipce, nazwał małą szmatą, i wsadził mi ostro, mrucząc, że tak mnie zrucha, że jutro będę chodziła okrakiem. Wypieprzyłby mi dziurkę tak bosko i spuścił by się na moją dupcię 🥵
"Zaliczyłaś sprawdzian na piątkę Suko!"
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Zostać seks zabaweczką dla Dojrzałej i wyuzdanej Pani (bądź kilku Pań). Spełniać grzecznie ich wszystkie szalone pragnienia.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry