• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

OchydnyRobak

Nowicjusz
Właśnie skończyłem rąbać drewno, duuuużo drewna, ponieważ zapowiada się wesoły weekend w chatce na moim "ranczu" no a nieco później coroczne świętowanie i sylwester. Ledwo żyję i łapy mnie bolą, miałbym ochotę teraz na masażyk, damskimi dłońmi i stopami, a gdyby się miła Pani zmęczyła to może mogłaby sobie na troszkę "przysiąść" na mnie, zwłaszcza na twarzy ;)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Właśnie skończyłem rąbać drewno, duuuużo drewna, ponieważ zapowiada się wesoły weekend w chatce na moim "ranczu" no a nieco później coroczne świętowanie i sylwester. Ledwo żyję i łapy mnie bolą, miałbym ochotę teraz na masażyk, damskimi dłońmi i stopami, a gdyby się miła Pani zmęczyła to może mogłaby sobie na troszkę "przysiąść" na mnie, zwłaszcza na twarzy ;)
Też nie miałbym nic przeciw temu, aby jakaś Pani,"przysiadła " na mojej twarzy...
 
Kobieta

Delishia

Podrywacz
Na nieplanowane, gorące chwile w aucie ;) Jechała bym autem z kolegą, on by prowadził. W pewnej chwili, podczas rozmowy, spytałby się, czy zawsze jestem taka uległa, jak w jakiejś tam sytuacji, która była ostatnio. Posłał by mi niegrzeczny uśmiech, a ja odpowiedziała bym, że dla niego zawsze, po czym zaczęła bym masować go po kutasie przez spodnie, przygryzając usta. Zamruczał by, że bardzo chce się o tym przekonać, zjechał na pobocze. Rozpięła bym mu rozporek i chwilę porozpieszczała go ustami, on co chwilę dociskał by moją głowę i nazywał mnie małą, niegrzeczną kurewką. Wysiedlibyśmy, oparła bym się rękami o przód samochodu, wypięła się mocno, zsunęła majteczki, podwinęła spódniczkę, i dała mu się ostro przeruchać, dawać mi klapsy i ciągnąć mnie za włosy. Jęczała bym, że kocham, gdy się we mnie zaspokaja, a on nazwałby mnie chętną dziwką, i pod koniec spuścił by się na moją dupcię ;)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry