• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
Tulić sie z Nią i całować przy kominku, na jakichś naturalnych miękkich skórach, czy czyms takim, a reszta csenariuszaniech sama leci:devilish:😊
 
Kobieta

Ellena

Podrywacz
Mam niesamowitą ochotę, by poczuć jego zapach, ten charakterystyczny podczas seksu, dodatkowo zmieszany z nutą bazy jego wody toaletowej, najlepiej na misjonarza by był blisko, bym mogła wtulić twarz w jego szuje, klatkę, włosy, szeptać mu do ucha jaki jest doskonały i jak bardzo go pragnę. Bym czułą jego siłę, chcę poczuć jak zaczyna tracić nad sobą kontrole, przyśpiesza, jak napinają się jego mięśnie, usłyszeć i poczuć jego szybszy oddech. chcę go objąć ramionami i udami by mi nigdzie nie uciekł, a a kiedy dojdziemy leżeć tak sobie jeszcze dłuższy czas, podczas kiedy będę go całowała i patrzyła mu w oczy.
 
Mężczyzna

Nothuman1989

Cichy Podglądacz
A ja żeby fajna i zboczona pani otworzyła drzwi od prysznicu gdzie właśnie wchodzę namydlila mi wystającą pałkę ale też żeby miała jakaś fajną zabawkę ze sobą, naszło mnie żeby tak się wypiąć i pobawiła by się moją dupką 😄
 
Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
Mam niesamowitą ochotę, by poczuć jego zapach, ten charakterystyczny podczas seksu, dodatkowo zmieszany z nutą bazy jego wody toaletowej, najlepiej na misjonarza by był blisko, bym mogła wtulić twarz w jego szuje, klatkę, włosy, szeptać mu do ucha jaki jest doskonały i jak bardzo go pragnę. Bym czułą jego siłę, chcę poczuć jak zaczyna tracić nad sobą kontrole, przyśpiesza, jak napinają się jego mięśnie, usłyszeć i poczuć jego szybszy oddech. chcę go objąć ramionami i udami by mi nigdzie nie uciekł, a a kiedy dojdziemy leżeć tak sobie jeszcze dłuższy czas, podczas kiedy będę go całowała i patrzyła mu w oczy.

czytam opis i od razu uderza fala podniecenia - dodałbym tylko potem mały masaż - zaczynając od karku potem schodząc lekko w dół. Muśnięcie po ramionach i powrót na plecy przezywając powolutku dłonie w kierunku pupy - jędrnych pośladków. Następnie na uda i aż po same stopy. Wracając złapał bym w rejonie talii i lekko do siebie przytulił tak aby plecy przylegały do mojej klatki a kolejno rączkami zająłbym się piersiami a ustami muskałbym szyję. Penis twardniałby między udami szukając drogi do pełni rozkoszy. Następnie lekkie pchnięcie tak aby wypięty tyłeczek dał dostęp do soczystej cipki aby twardy kutas mógł w nią wejść ...
 
Mężczyzna

Jebaniutki

Nowicjusz
Spotkać się z nią i doprowadzić ją do wytrysku by następnie delektować się tymi soczkami ponieważ obiecała na najbliższym spotkaniu pokazać mi jak ją do tego doprowadzić.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry