• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

elionn

Cichy Podglądacz
A ja dzisiaj mam ochotę na "pierwszy sex" ten moment kiedy poznajemy drugą osobę zaczyna iskrzyć i już wiemy co się stanie tylko czekamy na tą chwilę i ten moment gdy pierwszy raz czuje jej zapach czuje to bicie serca i przyspieszony oddech i nagle moje ręce wędrują pod koszulkę i próbują rozpiąć stanik albo ... okazuje się, że go nie ma uwielbiam gdy okazuje się, że kobieta nie ma majtek ... no i te długie pocałunki :) ... a właśnie jak dochodzi do pierwszego sexu drogie Panie to wolicie jak partner zacznie na spokojnie od minetki czy wolicie od razu przejdzie do rzeczy?
 

Hajks3

Seks Praktykant
Teraz mam ochotę na trójkąt z dwiema poslusznymi kobietami, które wykonywały by wszystkie moje polecenia. Przywiązał bym jedna do łóżka, a z druga pieścił i penetrował bym ją tak żeby głośno krzyczała i próbowała się uwolnić.
 
Mężczyzna

KlejnotNilu79

Nowicjusz
Ja bym wolała od razu, szybko, ostro, fajnie czuc to pożądanie u drugiej osoby :)
Ja za to myślałem cały dzień o szybkim, ostrym seksie, bez wcześniejszej rozgrzewki, w toalecie biura. Odwróciłbym Cię tyłem do siebie, trzymałabyś dwiema rękoma umywalkę w pełnym wypięciu, ja odchyliłbym spódniczkę rozerwał rajstopy w tym jednym miejscu żeby później nikt nie widział i wsunął się twardym żylastym penisem w jeszcze nie rozgrzaną cipkę ciągle trzymając Cię za włosy.. Później bez słowa rozeszlibyśmy się do swoich stanowisk. Reflektujesz? :cool:
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
no shemale :love::love::love:
wJN0HSiYvrLVHxau4pTX1vZ4C2e2gBTw.png

grCdrK39feR7VvPlrsUogb97QMjsazkV.png

HIjq3nh79foTUdu76I6OSenwuS8cFNIA.png

xlkNI7PZnNLCPrerRZdIMHGTfAmMLKBi.png
wYj0GagdSKaFpu55GmMOClam44PGNasZ.jpg

w9fwg6uneJqPUprC4aVcCbLzPSvJ199g.png
Ja wybieram numerki 1, 2 i 6 :)
 
Kobieta

Edyta77

Seks Praktykant
Tylko albo aż, kto by kiedyś o czymś takim myślał, żeby baba miała fiuta?
Może gdzieś tam daleko w Kosmosie, w jakiejś sąsiedniej Galaktyce, na nieodkrytej Planecie żyją sobie takie gatunki, kobiety z dorodnymi penisami ;-)
Ja domyślam się, że niewiele kobiet marzy o zabawie z Shemale albo Futanari, nio bo wolą mężczyzn, ja natomiast umówiłabym się na randkę z jedynką, dwójką i szóstką, z każdą z osobna ;-))
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry