• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Fun Guy

Cichy Podglądacz
For a guy to stand behind me, press his dick to my ass, massage my breasts and kiss my neck hot, and I would rub my ass against his cock and take his finger in my mouth, and he would call me a naughty whore ;)
That sounds so erotic. Would love to do that ;) and more. And imagine all this is happening under shower. Water is running through your named body and you sensitive with my touch. ;)
 
Mężczyzna

Fun Guy

Cichy Podglądacz
I like to look in her eye and then kiss her passionately and grab her hair and do longggg kiss and while kissing My hand would go to grab her boobs and pressing them and squeezing her nipples and then slowly touch her passionately with my hand everywhere while still kissing. and then grab her ass and squeeze it and make her turn around and stand next to wall and let her ass be more visible and spank it hard and then put my dick between her ass and let her feel my hard dick near her ass and rub it around and while rubbing, grab her both boobs and pressing them hard and biter her neck from behind. :love::love::love::love::love::love:
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Chciałbym, żeby rezolutna, dominująca kobieta mnie rozebrała, pchnęła na łóżko, dosiadła i ujeżdżała, a także żeby usiadła mi na mordzie i kazała lizać tzipkę. Może to być @Rikke albo @Nimfa69 (gdyby chciała, oczywiście ;) ).
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

NiegrzecznaAshley

Erotoman
Mam ochotę na to, żeby facet podszedł do mnie od tyłu, gdy siedzę na krześle, zaczął całować gorąco po szyi, szepnął do mnie, że ma ochotę na swoją kurewkę, wsadził mi rękę w majtki i zaczął zabawiać się paluszkami moją szparką, a ja bym wymruczała, żeby mi tak robił i przechyliła głowę na bok ;)
 
Mężczyzna

miusic

Seks Praktykant
Mam ochotę na to, żeby facet podszedł do mnie od tyłu, gdy siedzę na krześle, zaczął całować gorąco po szyi, szepnął do mnie, że ma ochotę na swoją kurewkę, wsadził mi rękę w majtki i zaczął zabawiać się paluszkami moją szparką, a ja bym wymruczała, żeby mi tak robił i przechyliła głowę na bok ;)
Mmmmm lubię tak :)
 
Mężczyzna

kaktusxx

Nowicjusz
Złapać mocno za pośladki, przyciągnąć do siebie i całować po szyi, jeździć po niej językiem, zejść niżej, całować po piersiach, językiem ssać sutki, schodzić niżej, posadzić ją, nogi rozłożyć na bok i intensywnie i namiętnie lizać cipke, wsadzić zdecydowanie penisa w nią i rżnąć, trzymając ją za pupe, językiem wielbić szyję. I tak do wytrysku, żeby sperma zalała jej piersi, twarz. Na koniec żeby wzięła go do buzi i języczkiem go wypieściła
 
Mężczyzna

The Sex Lover

Podrywacz
Aby z grupą innych napalonych samców zerżnąć jak burą sukę moją znajomą i dać jej dobitnie do zrozumienia, że jedynym w tym momencie jej prawem jest ssanie naszych sterczących kutasów i robienie za zniewolony ściek na spermę. Chcę widzieć ją nagą na kolanach ze związanymi z tyłu rękami, a następnie mocno szarpnąć ją za włosy i wbić jej kutasa aż do samego gardła, gdzie bym się spuścił do cna. Następnie bym patrzał jak inni w kolejce jeden za drugim podłażą do niej i trzymając ją za włosy zalewają jej gardło świeżą spermą, na co ta reaguje dławieniem się.

Krótko mówiąc: ostra jazda! 😈
 
Mężczyzna

Patrys97

Nowicjusz
Chodzi za mną ostatnimi czasy fantazja, żeby znaleźć się na kolanach i być branym od tylu przez jednego mięśniaka, a drugiemu robić laskę. Oczywiście z podwójnym finałem na mojej buzi 🥰🥰
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Na umówienie się z koleżanką/znajomą późnym wieczorem, wyjeździe kilkadziesiąt kilometrów od naszego miejsca zamieszkania, znalezienie przytulnej miejscówki i dogadzanie sobie do samego rana i tego pytania, czy rozjeżdżamy się do domów, czy odsypiamy nockę razem u któregoś z nas 👍
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry