• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Kobieta

redmysteryIsabel

Podrywacz
Minetka ... :rolleyes: ... jest mokro

EtadYaUXMAEbJjq

https://twitter.com/RedmysteryI
 
Mężczyzna

Marcelo

Cichy Podglądacz
Obecnie moje seksualne marzenie. Siedzę i piszę na tym forum posty i nagle odzywa się na czacie nieznajoma i piszę, że musi nagle komuś zrobić dobrze i padło na mnie, bo widzi że jeszcze nad ranem siedzę i piszę jakieś posty. Wysyła mi zdjęcie, okazuje się, że jest jak seksbomba i gwiazda telewizji. Pisze skąd jestem i okazuje się, że z tego samego miasta co ja. Zaprasza pośpiesznie, biorę taksówkę, kupuje alkohol choć jest 7 nad ranem, pukam do drzwi z myślą, że to wystawka lub dziewczyna która otworzy nie będzie tą ślicznotką ze zdjęcia. Nagle otwiera ona i serdecznie zaprasza, za nią stoi jej siostra bliźniaczka w seksownej bieliźnie i się uśmiecha. Wchodząc mówią mi, że nie wierzyły że przyjadę, że się wystraszę i że nie wierzyły, że taki przystojniak szuka przygód na takich forach. Zapraszają do pokoju, gdzie wszędzie leżą zabawki BDSM i nawet nie pytają czy mam ochotę na takie sprzęty tylko na raz zaczynają rozbierać. Jedna mówi, cieszymy się, że do nas przyjechałeś, niestety nie wypuścimy Cię przez cały weekend aż Twój kutas przestanie produkować spermę.
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Mam ochotę na chłopca... Przyjść, ściągnąć spodnie popatrzeć jak jego kuta...s rośnie i się pręży. Obciągnąć, wytrzepać i sobie pójść...
 
Mężczyzna

Patryk28

Cichy Podglądacz
Ja mam ochotę powtórzyć ostatnia zabawę jak moja kobieta kleczac w parku robiła mi loda i jeszcze kazała kogoś zawołać i akurat szli 2młodzi zawołałem ich i ssała nam trzem do końca
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja mam ochotę na głębokie gardło, wylizał bym też soczki jakiejś cipki. O może pozycja 69 a po rozgrzaniu wsiadzil bym kutas w jej ciepła i mokra i ruchał bym tak szybko jak tylko potrafię żeby na koniec supscic się jej na buźkę (uwielbiam kiedy sperma spływa po pyszczku dziewczyny która doprowadziła mnie do orgazmu). Potem bym jej kazał tylko wylizać go z resztek spermy
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Na koleżankę mam chęć, chciałbym się spotkać, spędzić miło wieczór, leżeć z nią w łóżku i po prostu delikatnie ją zadowalać 🤷‍♂️
 
Mężczyzna

Patryk28

Cichy Podglądacz
Mam ochotę wziąć kutasa do ręki i trzepać przed koleżanka a moja kobieta by się zajęła innym w pokoju obok albo żeby koleżanka włożyła mi rękę w spodnie i masowała kutasa juz mi stanol
 
Mężczyzna

PanJowak

Cichy Podglądacz
Chciałbym, żeby koleżanka zrobiła mi loda, skupiając się na moim napletku: ssąc go, wkładając pod niego język i palce.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry