• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

DreamFucker

Cichy Podglądacz
A ja mam ochotę rozpalić kobiece porządanie. Delikatnie całując po szyi, błądząc palcami we włosach i zmysłowo łapiąc za udo. Gdy Twoja czujność zostanie uśpiona, wtedy złapię Cię stanowczo za włosy, obrócę plecami w moją stronę i wejdę w Ciebie mocno i głęboko...
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Rano wynajmę sobie dziewczynę z roksy i się nasycę.
Laska jest tak śliczna , że jak pierwszy raz otworzyła mi drzwi , po chwili , kiedy uświadomiłem sobie , że zaraz wyliżę jej cipkę , wytrysnąłem w spodnie :)
Najpierw będę patrzył jak się masturbuje , pobawimy się dildo , aż wreszcie ją wyliżę...
Później usiądzie na mojej twarzy w pozycji 69
Będzie długo ssać mojego kutasa i głaskać moje jajeczka. Jej mokra cipcia będzie ujeżdzała moją twarz.
Uwielbiam Tę cipkę :)

Miły poranek się zapowiada :)
 

yoint

Nowicjusz
Chociaż stopy to nie jakiś moj fetysz to mam ochotę zabawić się z zadbanymi nóżkami, chce je całować, lizać, dotykać nimi swoich jaj i kutasa, chce posuwać między stopy, przytulać się do nóg a na koniec spuścić sie na stopy i wylizać spermę. Właśnie dzisiejszy zbok znalazł ze mnie ujście, ufff
 

OiO246

Cichy Podglądacz
Nie tyle teraz, co po prostu od dawna mam ochotę popatrzeć na twarz obcej dziewczyny patrzacej jak moja dziewczyna robi mi loda przed kamerką. Lubię oglądać podniecenie w oczach kobiet
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry