• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Barteq1

Biegły Uwodziciel
Sam na sam z jakąś ładną dziewczyną ("ładna" dla mnie nie oznacza określonych gabarytów, sam mam brzuszek, chodzi np. o miły wyraz twarzy, piękne oczy, usta, zadbane włosy; może być szczupła, może być puszysta, ważne by nie była oziębła i oschła), w małym pensjonacie w górach, na pięterku, gdzie zawsze może wejść gospodarz i zapytać się, jak podoba nam się pokój. Objąłbym ją w pasie podczas tańca, po chwili moja dłoń zawędrowałaby niżej, pod spódnicę, na udo i pośladek. Ścisnąłbym go i wpił się w jej usta. Całowalibyśmy się namiętnie, po czym zacząłbym lizać jej szyję, rozpinać guziki w bluzce i stanik. Byłaby od pasa w górę naga, ja wziąłbym lód do drinka i powoli smyrał jej sutki, następnie mój ciepły język wyruszyłby tropem lodu.... Zdjąłbym jej spódnicę i wsunął rękę pod majtki. Palcowałbym, a mój język sunąłby powoli w kierunku jej wzgórka. Zdjąłbym jej majtki i dobrałbym się do niego. Delikatnie zahaczałbym o jej drugą dziurkę i wszedł w nią, a następnie, gdy będzie już blisko szczytu, zmieniłbym pozycję, ułożył ją na brzuch i masując piersi, spenetrował od tyłu, dysząc w jej szyję z podniecenia....
Po wszystkim musielibyśmy szybko się ubierać, bo baca wołałby na kolację i pytał, czy nie chcemy spróbować jego wyrobów XD
Ech, rozmarzyłem się....
 
Mężczyzna

merlin_merlin

Nowicjusz
Impreza w stylu Retro, fajne pary, muzyka, dobre drinki. Z lekką nutą erotyzmu tu jakaś podwiązka tu jakiś tekst o zabarwieniu erotycznym. Trochę zazdrości o swoją partnerkę, jakieś zalotne spojrzenia. Tak żeby podczas powrotu z samej imprezy już się krew gotowała w żyłach do dobrego sexu.
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Na co mam ochotę? :unsure:
Na chwilę odprężenia z przemiła nieznajomą. Byłoby świetnie, gdyby zjawiła się w seksownej bieliźnie i płaszczu przed moim domem, weszła do niego jak do siebie i zatrzymała się w łazience, w której miałem właśnie brać kąpiel. Rozpaliłbym świece, zgasił światło i zaprosił na wspólną kąpiel 😇
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry