• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Mężczyzna

Duch71

Erotoman
Nio powiedzmy , że już zrekompensowałeś swoje gapciostwo:sneaky::p

Naprawdę? 😛

tenor.gif
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
A to nie jest angielski tekst wrzucony na translatora, spisany na żywca z finezyjnie dodanymi błędami własnymi?
Obstawiam, ze to taki rebus dla drugiej połowy: "Zgadnij kochanie na co mam dzis ochote?" i tu tekst z translatora:rolleyes: Jak kochanie zgadnie to seksior, a jak nie, to miesieczny post bo foch😁

Miałabym ochote na seks w plenerze, w jakims lesie na przykład podczas spaceru, albo spontan nad jeziorem... 😊
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Ja teraz zaczoł bym od masażu z dużą ilością olejku...
Mój Języczek delikatnie Suwałki kup mu że twoim nogi wylądował by w cipeczce Elizabeth długo przydałaby się z rozkoszy później zawołał bym kolegę z którą oprócz mielibyśmy cię na dwa kutasy ostro w każdą dziurę akty krzyczała poprosiła byś o więcej....
A można po polsku?
 

FianceMan29

Cichy Podglądacz
@Rikke przyjmuj wszystko ze stoickim spokojem.

Mam ochotę na długie namiętne pocałunki podkręcające atmosferę. Na delikatne przygryzanie szyi. Na dreszcz podniecenia pojawiający się po tym. A potem na puszczenie hamulców. Na to mam ochotę...
Dołożyłbym namiętne spojrzenia w blasku świec. Cichą muzykę w tle.
Całowanie się tak długo, aż nie wytrzymam...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry