• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Na co seksualnego macie teraz ochotę?

Jedynytaki99

Cichy Podglądacz
Ja teraz zaczoł bym od masażu z dużą ilością olejku...
Mój Języczek delikatnie Suwałki kup mu że twoim nogi wylądował by w cipeczce Elizabeth długo przydałaby się z rozkoszy później zawołał bym kolegę z którą oprócz mielibyśmy cię na dwa kutasy ostro w każdą dziurę akty krzyczała poprosiła byś o więcej....
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Mam ochote na powtorke w wczoraj, ze szczegolnym naciskiem na seks oralny z lodami smietankowymi:devilish:😊


Tak nawiasem mowiac fajne to forum, ale czasem ma sie ochote walnac czołem w sciane... @Kuba1896, ok kazdy lubi co innego ale litosci...gwałcisz tymi grafikami elementarne poczucie estetyki :rolleyes:
@Jedynytaki99 a ty wez sie ogarnij i przestan wszedzie wpieprzac swoje anonse! :mad:
Ja teraz zaczoł bym od masażu z dużą ilością olejku...
Mój Języczek delikatnie Suwałki kup mu że twoim nogi wylądował by w cipeczce Elizabeth długo przydałaby się z rozkoszy później zawołał bym kolegę z którą oprócz mielibyśmy cię na dwa kutasy ostro w każdą dziurę akty krzyczała poprosiła byś o więcej....
Krzyczałaby, krzyczała... tyle tylko ze nie przez te dwa kutasy, ale przez to co napisałes powyzej:rolleyes: Zastanawiam sie czy to totalna ignorancja i lenistwo, aby dokonac korekty wlasnego wpisu, czy po prostu wtorny analfabetyzm?
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
@Rikke przyjmuj wszystko ze stoickim spokojem.

Mam ochotę na długie namiętne pocałunki podkręcające atmosferę. Na delikatne przygryzanie szyi. Na dreszcz podniecenia pojawiający się po tym. A potem na puszczenie hamulców. Na to mam ochotę...
 
Mężczyzna

Duch71

Erotoman
Krzyczałaby, krzyczała... tyle tylko ze nie przez te dwa kutasy, ale przez to co napisałes powyzej:rolleyes: Zastanawiam sie czy to totalna ignorancja i lenistwo, aby dokonac korekty wlasnego wpisu, czy po prostu wtorny analfabetyzm?

A to nie jest angielski tekst wrzucony na translatora, spisany na żywca z finezyjnie dodanymi błędami własnymi? 😂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry