• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Moja żona jest prostytutką

Mężczyzna

Taktyczny obserwator

Cichy Podglądacz
A na co jeszcze czekasz, w sensie - masz zamiar to jeszcze ciągnąć?

Również byłem w toksycznym małżeństwie, też byłem walony w rogi i też mi się zdawało, że sytuacja jest patowa. Aż któregoś dnia przyszło "jebać to, nie będę cierpiał, nie zasłużyłem". I od kilku lat jestem szczęśliwym rozwodnikiem, jakoś koniec z końcem wiążę i psychicznie żyje mi się po prostu świetnie. A eksmałżonka dalej kisi się w swoim jadzie.
Tak naprawdę rozwód w naszym przypadku to będzie tylko świstek papieru który nic nie zmieni.
Dalej będziemy mieszkać razem w domu jednorodzinnych ona i ja się nie wyprowadzimy bo nie mamy dokąd.
Mamy niepełnosprawne dziecko które wymaga opieki i wsparcia.
Wspólnie też prowadzimy działalności gospodarcza a zyski choć nieduże są jedynymi naszymi dochodami.
Ona akurat nie jest jadowita, natomiast jest nie szczera zwłaszcza jeśli chodzi o sprawy osobiste.
To dziwne małżeństwo, nie mam z kim porozmawiać na ten temat z oczywistych względów więc zdecydowałem się na napisanie tego postu, sam nie wiem czego oczekiwałem?
Żona nie ma odruchu wstydu który jest chyba powszechny i to powoduje pewne problemy i jest powodem do plotek, chodzi mi o wesele na którym byliśmy ostatnio.
Na szczęście nikt z naszego najbliższego otoczenia chyba nie zna prawdy, jednak tak jak pisałem wcześniej od obcych ludzi docierają do mnie różne informacje związane z żoną.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
To może po prostu pogadajcie, weźcie rozwód i dalej żyjcie swoimi zyciami, opiekując się dzieckiem. Wiem, że to łatwo powiedzieć, ale teraz robisz sobie krzywdę.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Przeczytałam cały temat, oczywiście nie znam was więc moje wnioski opieram tylko i wyłącznie na podstawie dostępnych tutaj informacji.
Czy nie jest tak że twoja żona jest uwikłana w jakieś mroczne sprawy ( interesy ) może ktoś ją szantażuje lub wywiera presję na nią?
Pisałeś że wyjechała w celach zarobkowych? Czy wtedy coś złego tam się wydarzyło i ciągnie się za nią?
Nasuwa się też pytanie czy nie chodzi o hazard czy też jakieś uzależnienia?
 
Mężczyzna

Taktyczny obserwator

Cichy Podglądacz
Przeczytałam cały temat, oczywiście nie znam was więc moje wnioski opieram tylko i wyłącznie na podstawie dostępnych tutaj informacji.
Czy nie jest tak że twoja żona jest uwikłana w jakieś mroczne sprawy ( interesy ) może ktoś ją szantażuje lub wywiera presję na nią?
Pisałeś że wyjechała w celach zarobkowych? Czy wtedy coś złego tam się wydarzyło i ciągnie się za nią?
Nasuwa się też pytanie czy nie chodzi o hazard czy też jakieś uzależnienia?
Biorę pod uwagę taka możliwość ponieważ były ku temu przesłanki czyli dziwne telefony po których wychodziła z domu.
Rozmawiałem z nią o tym jednak stanowczo zaprzeczała.
Tak jak pisałem wcześniej rozmowa z nią na takie tematy jest skrajnie trudna. Kiedyś po alkoholu jednak powiedziała że "musiała to robić a ty i tak niczego nie zrozumiesz"
Później chciałem temat rozwinąć jednak żona nie chciała o tym mówić.
Problem z nią jest taki że nie chce o tym opowiadać a jeśli już coś się dowiem nie ma gwarancji że jest to prawda.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Odnoszę wrażenie, że Ty jednak nie chcesz uwolnić się z tego bagienka.
Z tego co piszesz zdobyć cokolwiek przeciwko niej jest banalnie proste...
Twoja sprawa.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Biorę pod uwagę taka możliwość ponieważ były ku temu przesłanki czyli dziwne telefony po których wychodziła z domu.
Rozmawiałem z nią o tym jednak stanowczo zaprzeczała.
Tak jak pisałem wcześniej rozmowa z nią na takie tematy jest skrajnie trudna. Kiedyś po alkoholu jednak powiedziała że "musiała to robić a ty i tak niczego nie zrozumiesz"
Później chciałem temat rozwinąć jednak żona nie chciała o tym mówić.
Problem z nią jest taki że nie chce o tym opowiadać a jeśli już coś się dowiem nie ma gwarancji że jest to prawda.
Napisz o osobach z którymi się spotyka?
Jak wyglądają ich relacje ?
 
Mężczyzna

Taktyczny obserwator

Cichy Podglądacz
Ciężko doradzać w takich sprawach jak się nie ma takich problemów. Tu nie ma rozwiązania takiego żeby każdy był zadowolony
Po prawie roku czasu gdy napisałem ten post na forum również po wielu trudnych rozmowach z żoną i innymi osobami uznałem że wyjściem z sytuacji oczywiście nie najlepszym bo takiego nie ma będzie zaakceptować to wszystko.
Udawanie że problem nie istnieje jest bez sensu.
Od momentu gdy dostała zielone światło sytuacja bardzo się poprawiła i to na wielu płaszczyznach , chociaż dalej to dla mnie matrix.
Zaczęła że mną rozmawiać o tym wszystkim czyli o powodach i początkach i powoli zaczynam z niej wyciągać kolejne informacje. O dziwo atmosfera w domu jak i nasze relacje zaczęła się poprawiać.
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Podoba mi się bardzo Twoje podejście do tego. Zarówno Ty ale również ona znaleźliście się w trudnej sytuacji. Wiem na pewno że nie jesteście jedyni na tym świecie z takim układem. Myślisz że inne prostytutki nie mają mężów, dzieci? Najważniejsze, że ona dba o rodzinę, w tym też o Ciebie. Powinieneś ją wspierać bo już oboje zaakceptowaliscie taki stan rzeczy. Może nawet dobrze by było gdybyś obracał szarość dnia codziennego w żart, typu coś co rozluźni jej atmosferę po ciężko przepracowanym dniu. Umówmy, lekki kawałek chleba to nie jest. Wierzę, że Twoja żona czerpie niekiedy przyjemność z tej profesji. Może i ty powinieneś. Cieszyć się życiem i brać je jakie jest!
 
Kobieta

Agg.Agg

Cichy Podglądacz
Ja sie tym zajmuje. Na pewno chcialabym z kims porozmawiac, ale z kims kto nie szuka glupiej podniety. Bo to naprawdę trudne zycie i nie ma w tym nic fajnego. A mimo to sie tkwi. Nie mam jak teraz więcej,ale jak ktos jest wspolczujacy i, normalny to ja potrzebuje rozmowy.naprawdę czasem nie daję już rady.
 
Mężczyzna

Czarnyd

Cichy Podglądacz
Ja sie tym zajmuje. Na pewno chcialabym z kims porozmawiac, ale z kims kto nie szuka glupiej podniety. Bo to naprawdę trudne zycie i nie ma w tym nic fajnego. A mimo to sie tkwi. Nie mam jak teraz więcej,ale jak ktos jest wspolczujacy i, normalny to ja potrzebuje rozmowy.naprawdę czasem nie daję już rady.
Mogłabyś się odezwać w rozmowie prywatnej? Bardzo interesuje mnie ten temat. Sam planuje skorzystać z usług takiej osoby już długi czas ale nigdy nie miałem odwagi. Chciałbym się dowiedzieć jak to wszystko wygląda bo bardzo mnie to interesuje
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Nie dziwie się facetom zdradzonym przez żonę. Sam jestem kawalerem, nie miałem głębszego związku. Nie miałem szczęścia do kobiet: albo coś kręciła za plecami, albo zatajała ważne informacje albo poprostu chciała kasy. Szukałem wiele osób na portalach randkowych. W mlim zakładzie pracy jest dużo młodych dziewczyn, które też oszukały mnie na różnych płaszczyznach. Mam ochotę wysadzić ten cały piepszony system w powietrze 🤬
 
Mężczyzna

Agam

Seks Praktykant
Nie dziwie się facetom zdradzonym przez żonę. Sam jestem kawalerem, nie miałem głębszego związku. Nie miałem szczęścia do kobiet: albo coś kręciła za plecami, albo zatajała ważne informacje albo poprostu chciała kasy. Szukałem wiele osób na portalach randkowych. W mlim zakładzie pracy jest dużo młodych dziewczyn, które też oszukały mnie na różnych płaszczyznach. Mam ochotę wysadzić ten cały piepszony system w powietrze 🤬
Powiem Ci, że to bardzo smutne. Miałeś wyjątkowego pecha. Próbuj wyciągać wnioski z każdego kolejnego związku. Nie możesz też generalizować. Być może lokowałeś uczucia w niewłaściwych kobietach. Nie wszystko złoto co się świeci.. jak mówi klasyk. Czasem warto zainteresować się szarą myszką, która zna więcej wartości niż tiktok. Moje wszystkie ex bywały różne. Miały wiele wad, ale złego słowa powiedzieć nie mogę. One o mnie chyba też nie.😉Ucz się asertywności, dystansu do związków, ale nigdy nie rezygnuj z płci pięknej. Bez nich życie to tylko wegetacja.
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Nie dziwie się facetom zdradzonym przez żonę. Sam jestem kawalerem, nie miałem głębszego związku. Nie miałem szczęścia do kobiet: albo coś kręciła za plecami, albo zatajała ważne informacje albo poprostu chciała kasy. Szukałem wiele osób na portalach randkowych. W mlim zakładzie pracy jest dużo młodych dziewczyn, które też oszukały mnie na różnych płaszczyznach. Mam ochotę wysadzić ten cały piepszony system w powietrze 🤬
Nie chce osądzać ale kobiety nie zawsze są złe i wina tkwi tylko w nich sam byłem parę razy oszukany ale to też były konsekwencje moich zachowań kobieta nie jest prosta nie zawsze wszystko jest czarno białe czasem trzeba coś dać od siebie żeby ktoś dał coś od siebie i nie zawsze to są pieniądze…
 
Mężczyzna

daniel644

Nowicjusz
Musisz trafić na kogoś w kim będziesz generował pożądanie i ktoś te pożądanie musi w tobie generować i dymaj ile wejdzie i nie pytaj tylko to rób 😁
 
Mężczyzna

kamilllo931

Cichy Podglądacz
Nie chce osądzać ale kobiety nie zawsze są złe i wina tkwi tylko w nich sam byłem parę razy oszukany ale to też były konsekwencje moich zachowań kobieta nie jest prosta nie zawsze wszystko jest czarno białe czasem trzeba coś dać od siebie żeby ktoś dał coś od siebie i nie zawsze to są pieniądze…
Ja nie chcę generalizować.Ja opowiedziałem co mnie spotkało i co się z tym czułem.
 
Kobieta

Agg.Agg

Cichy Podglądacz
Mogłabyś się odezwać w rozmowie prywatnej? Bardzo interesuje mnie ten temat. Sam planuje skorzystać z usług takiej osoby już długi czas ale nigdy nie miałem odwagi. Chciałbym się dowiedzieć jak to wszystko wygląda bo bardzo mnie to interesuje
Może cie to zaskoczu,y, ale wlasnie dlatego ze wiem jak to wyglada uwazam ze mezczyzni powinni zdecydowanie unikac realizacji takich pomyslow. Niewazne co ktory napaleneic powie,ale to po prostu wynika z prawdziwej znajomosck tematu i nie jest to tylko moje zdanie tylko wszystkich dziewczyn z którymi pracowalam lub pracuje no i nie tylko z naszej strony, ale gdybym miala szczerze doradzic mężczyźnie na którym mi zalezy to bym mu mowila żeby tego nie robił.a na co dzien wiadomo, ze klamie i musze przedstawiac inaczej wszystko bo to moja praca. Ale prawda jest taka jak napisalem. Oczywiście możemy pisac prywTnie jak chcesz,śmiało.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Bardzo ciekawe spojrzenie ze strony najbardziej chyba zaangażowanej i wiarygodnej. Szkoda, żę bedzie relizowac sie na priv. -ie. Może znajdzie się jeszcze jakaś dziewczyna z branży, która poszerzyłaby tą tematykę w bardziej dostepny sposób:unsure:
 
Kobieta

Agg.Agg

Cichy Podglądacz
Bardzo ciekawe spojrzenie ze strony najbardziej chyba zaangażowanej i wiarygodnej. Szkoda, żę bedzie relizowac sie na priv. -ie. Może znajdzie się jeszcze jakaś dziewczyna z branży, która poszerzyłaby tą tematykę w bardziej dostepny sposób:unsure:
Wiesz mogę rozmawiac i na forum tylko zawsze sie zjedzie kttos kto bedzie chciał mi i wzzystkim wcisnąć inny opis. No nie wiem, mi sie to wydaje logiczne. Troche wiedzy nawet z bioogii, psychologii,itd.i łatwo połączyć fakty, ze raczej nie jest to wymarzone zycie i coś dobrego i bezpiecznego.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Wiesz mogę rozmawiac i na forum tylko zawsze sie zjedzie kttos kto bedzie chciał mi i wzzystkim wcisnąć inny opis. No nie wiem, mi sie to wydaje logiczne. Troche wiedzy nawet z bioogii, psychologii,itd.i łatwo połączyć fakty, ze raczej nie jest to wymarzone zycie i coś dobrego i bezpiecznego.
Oczywiście, masz rację. Z własnego doswiadczenia wiem, że facetowi łatwiej jest ukryc przed partnerka swoje prawdziwe zajęcie niz kobiecie. nie mam zamiaru narażac jaiejkolwiek kobiety na dyskomfort wynikający z idiotycznych komentarzy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry