• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Miłość francuska. Lubicie? Musieliście się przełamać?

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Francuska miłość sięga korzeniami do wiecznie nawalonych francuzów, później Rosjan ale tu i teraz jestesmy w temacie zastąpienia "języka", własnym kutasem, a zatem bez wgłębiania sie w dalsze przyczyny: przestań pic. Po alko stoi tylko i wyłącznie język..
 
Kobieta

Aga DP

Seks Praktykant
Jako nastolatka,bardzo chciałam to zrobić,to znaczy wziąć do buzi,i sprawdzić jak to jest,byłam ciekawa,tym bardziej że koleżanki chwaliły się że już to robiły.No i na weselu kuzynki zrobiłam pierwszego loda,dodam że od razu z połykiem,po prostu nie wiedziałam że mogę wypluć,a może chciałam pokazać ,ze nie jestem nowicjuszką w tym temacie.....Później to już bywało różnie,połykałam,wypluwałam, jednak teraz przeważnie połykam.Co do finału w ustach ,to wiem z doświadczenia,że i tak część spermy ląduje na twarzy ,albo zupełnie gdzie indziej,jednak powiem szczerze że to polubiłam i nie mam z tym żadnych problemów...w sumie nawet smak spermy jest ok
 
Mężczyzna

Arnold 94

Cichy Podglądacz
Jako nastolatka,bardzo chciałam to zrobić,to znaczy wziąć do buzi,i sprawdzić jak to jest,byłam ciekawa,tym bardziej że koleżanki chwaliły się że już to robiły.No i na weselu kuzynki zrobiłam pierwszego loda,dodam że od razu z połykiem,po prostu nie wiedziałam że mogę wypluć,a może chciałam pokazać ,ze nie jestem nowicjuszką w tym temacie.....Później to już bywało różnie,połykałam,wypluwałam, jednak teraz przeważnie połykam.Co do finału w ustach ,to wiem z doświadczenia,że i tak część spermy ląduje na twarzy ,albo zupełnie gdzie indziej,jednak powiem szczerze że to polubiłam i nie mam z tym żadnych problemów...w sumie nawet smak spermy jest ok
Taka kobieta to skarb ! Ja mam bardzo często lodzika ale moja kobieta nie lubi smaku spermy więc nie namawiam do połyku - nic na siłę.
 
Mężczyzna

ZIPP:)

Cichy Podglądacz
Uwielbiam dawać przyjemność kobiecie językiem, jest to mega podniecające. Myślę że nawet wolę dawać, niż brać. Łodzik, mineta to obowiązek przed zbliżeniem którego nie wolno pominąć
 
Kobieta

Filomena82

Cichy Podglądacz
Skomplikowana sprawa jak tak pomyślę o tym, co słyszałam i sama przeżyłam. Bo nam znajome które otwarcie mówią, że uwielbiają minetkę ale nie odwdzięcza się pralek bo to je brzydzi…spotkałam się z facetem który nie lubił być lizany ale za to całkiem dobrze szło mu z dawaniem orala.
Ja osobiście tak średnio lubię otrzymywać, za to mega kręci mie dawanie - i tu zdecydowanie jestem egoistyczna kiedy mam tą przyjemność by uczestniczyć w tej czynności ;) Taki „ułamek” władzy który ma się nad drugą osobą😎
 
Mężczyzna

Fantazjujacy

Nowicjusz
Skomplikowana sprawa jak tak pomyślę o tym, co słyszałam i sama przeżyłam. Bo nam znajome które otwarcie mówią, że uwielbiają minetkę ale nie odwdzięcza się pralek bo to je brzydzi…spotkałam się z facetem który nie lubił być lizany ale za to całkiem dobrze szło mu z dawaniem orala.
Ja osobiście tak średnio lubię otrzymywać, za to mega kręci mie dawanie - i tu zdecydowanie jestem egoistyczna kiedy mam tą przyjemność by uczestniczyć w tej czynności ;) Taki „ułamek” władzy który ma się nad drugą osobą😎
Ja to lubię do samego finału najlepiej obustronnego w 69
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Ja niespecjalnie lubię loda - owszem, fajne jako gra wstępna, ale tylko tyle. Inne formy seksu dają więcej przyjemności.

Natomiast mam do loda sentyment, bo to było moje pierwsze w życiu doświadczenie z dziewczyną.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Przełamać się? To ja musiałem ówczesną dziewczynę a dzisiejszą żonę lekko nakłonić na minetkę. Od samego początku uwielbiałem jej zapach a jak posmakowałem tego owocu to już całkiem wpadłem.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry