• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

Arachin

Cichy Podglądacz
Mam takie pytanie? Z żoną postanowiliśmy zacząć zabawy z bdsm. Na początek kupiliśmy z allie ten plastikowy najtańszy cage rozmiar najwiękrzy ( long ). Założenie go trwało 30 min za żadne skarby nie chciał wejść na swoje miejsce ( takie wyżłobienia na końcu) jak się udało ciężko było go zapiąć. Po 1 dniach każdym wyżłobieniem na cagu wychodziła skóra. Wyjście cewki praktycznie wychodziła na zewnątrz. Po 2 dniach chodzić nie mogłem bo każdy ruch sprawiał ból i otarcia. Po kolejnym dniu wszystko zaczeło pękać. Najpierw same mocowania, potem cały cage na środku sie rozwarstwił. To wina za małego caga? Teraz leży w śmieciach, a ja z lodem na ptaszku. Jaki polecacie cage dla mnie? Wymiary ptaszka ( średnica 40 mm, długość 140 mm w zwisie)
 
Mężczyzna

Krzysiek96

Nowicjusz
Mam takie pytanie? Z żoną postanowiliśmy zacząć zabawy z bdsm. Na początek kupiliśmy z allie ten plastikowy najtańszy cage rozmiar najwiękrzy ( long ). Założenie go trwało 30 min za żadne skarby nie chciał wejść na swoje miejsce ( takie wyżłobienia na końcu) jak się udało ciężko było go zapiąć. Po 1 dniach każdym wyżłobieniem na cagu wychodziła skóra. Wyjście cewki praktycznie wychodziła na zewnątrz. Po 2 dniach chodzić nie mogłem bo każdy ruch sprawiał ból i otarcia. Po kolejnym dniu wszystko zaczeło pękać. Najpierw same mocowania, potem cały cage na środku sie rozwarstwił. To wina za małego caga? Teraz leży w śmieciach, a ja z lodem na ptaszku. Jaki polecacie cage dla mnie? Wymiary ptaszka ( średnica 40 mm, długość 140 mm w zwisie)
Tez miałem ten problem, lepiej zainwestować więcej. Ale i tak nie nosiłem więcej niż 3h. Na alie są aukcje gdzie pokazują jak mierzyć by pasowało a i tak nie zawsze się uda
 
Mężczyzna

Latexsas

Nowicjusz
Mam takie pytanie? Z żoną postanowiliśmy zacząć zabawy z bdsm. Na początek kupiliśmy z allie ten plastikowy najtańszy cage rozmiar najwiękrzy ( long ). Założenie go trwało 30 min za żadne skarby nie chciał wejść na swoje miejsce ( takie wyżłobienia na końcu) jak się udało ciężko było go zapiąć. Po 1 dniach każdym wyżłobieniem na cagu wychodziła skóra. Wyjście cewki praktycznie wychodziła na zewnątrz. Po 2 dniach chodzić nie mogłem bo każdy ruch sprawiał ból i otarcia. Po kolejnym dniu wszystko zaczeło pękać. Najpierw same mocowania, potem cały cage na środku sie rozwarstwił. To wina za małego caga? Teraz leży w śmieciach, a ja z lodem na ptaszku. Jaki polecacie cage dla mnie? Wymiary ptaszka ( średnica 40 mm, długość 140 mm w zwisie)
Kup sobie porządną metalową klatkę z dobrze dopasowanym ringiem i nie będziesz miał z niczym problemu . Wszystko kwestia dobrego dopasowania rozmiaru do Twojej męskości . Nie kupuj za dużej bo będzie bardziej przeszkadzać !
 
Kobieta

Kat.

Cichy Podglądacz
Mam takie pytanie? Z żoną postanowiliśmy zacząć zabawy z bdsm. Na początek kupiliśmy z allie ten plastikowy najtańszy cage rozmiar najwiękrzy ( long ). Założenie go trwało 30 min za żadne skarby nie chciał wejść na swoje miejsce ( takie wyżłobienia na końcu) jak się udało ciężko było go zapiąć. Po 1 dniach każdym wyżłobieniem na cagu wychodziła skóra. Wyjście cewki praktycznie wychodziła na zewnątrz. Po 2 dniach chodzić nie mogłem bo każdy ruch sprawiał ból i otarcia. Po kolejnym dniu wszystko zaczeło pękać. Najpierw same mocowania, potem cały cage na środku sie rozwarstwił. To wina za małego caga? Teraz leży w śmieciach, a ja z lodem na ptaszku. Jaki polecacie cage dla mnie? Wymiary ptaszka ( średnica 40 mm, długość 140 mm w zwis
 
Kobieta

Kat.

Cichy Podglądacz
To wcale nie takie proste znaleźć odpowiednią klateczke. Zdecydowanie zapomnijcie o jakichś tandetnych plastikowych tanich klateczkach. Przede wszystkim jeżeli spodoba Wam się ta zabawa i Twoja partnerka postanowi Cię zamknąć na dłużej to musicie zainwestować zdecydowanie w coś profesjonalnego a nie jakąś plastikową tandetę chodzi przecież o Twój komfort i przede wszystkim o bezpieczeństwo. My też zaczęliśmy od takiej taniej plastikowej tandety i partner też zaczął odczuwać ból szybko po założeniu. Na odpowiednią trafiliśmy dopiero po wypróbowaniu naprawdę wielu tańszych i droższych klateczek. Zdecydowanie polecamy firmę ManCage. Koszt klatki tej firmy to kilkaset złotych. Produkty są naprawdę wysokiej jakości i bardzo komfortowe. Jest kilka modeli do wyboru i rozmiarów. Nie ma żadnych ostrych krawędzi. Pozwalają na zachowanie chigieny i zamkniecie nawet na długi czas :). Mnie ta zabawa i kontrola orgazmów mojego partnera spodobała się bardzo kilka lat temu i zaproponowałam ją mojemu partnerowi a od 3 lat używamy klateczki i czasami decydowałam o naprawdę długim :) zamknięciu go non stop i w tej klateczce nie ma problemu z bólem odparzeniami a dodatkowo można zachować całkowitą chigienę. Oczywiście każda klateczka ma uniemożliwić wam erekcję a nam dać pewność że "ON" jest tylko nasz więc z pewnością każda klateczka powoduje jakiś dyskomfort szczególnie przy dłuższym noszeniu ale robicie to przecież dla nas i możecie w tym czasie dać nam tyle orgazmów ile tylko zapragniemy :) Samą zabawę w kontrolę twoich orgazmow bardzo polecam twojej partnerce :)) My zaczęliśmy całkowitym przypadkiem od jednych przerwanych pieszczot tuż przed wieczornym letnim wyjściem do klubu i to ja wprowadziłam do naszej sypialni i w sumie całego życia tą zabawę mimo że nigdy nie byłam w żadnym wypadku dominującą osoba w łóżku a mój partner zdecydowanie nie należy do osób uległych jest wręcz dość władczy z naprawdę dużą ilością testosteronu więc tym bardziej i to niesamowicie podnieca mnie to że dla mnie dla mojego zadowolenia i widząc moje wielkie podniecenie i podekscytowanie zaufał mi w ciemno i w ciemno obiecał mi że zgodzi się na to co mu zaraz zaproponuje i dotrzyma słowa że nie złamie warunków które mu zaraz dam. Nawet po kryjomu podczas na przykład mojej nieobecności. Nie miał pojęcia co mu zaraz zaproponuje i że mimo że od tej pory będę go pieściła jeszcze częściej niż dotychczas i starała się go cały czas kusić prowokować i podniecać to on orgazmy będzzie miał tylko raz na jakiś czas i to ja zdecyduje kiedy a nie on. A ja sprawie że on przez cały ten czas pozostanie niesamowicie podniecony i napalony jak nigdy wcześniej :) Wtedy oboje nie wiedzieliśmy nawet że są takie pojęcia jak odmowa orgazmu czy kontrola nad orgazmem partnera o istnieniu klateczek na penisa nie mówiąc :) Dzisiaj nie wyobrażam sobie niczego bardziej podniecającego i cudownego niż świadomość że mam nad nim i nad "NIM" ;) pełną kontrolę :) Czasami jego podniecenie po kilku czy kilkunastu takich pieszczotach pod rząd i doprowadzeniu już niemal prawie prawie do wytrysku i nagle przerwaniu :) było tak ogromne że już błagał i wręcz żądał przerwania tej zabawy i mówił że musi już dojść bo nie wytrzyma tego dłużej i mam już dokończyć że musi rozładować to podniecenie :) Nigdy wcześniej nie widziałam żeby jakikolwiek mężczyzna był aż tak bardzo podniecony to było niesamowite :) Ale moim zdaniem to właśnie dopiero w takim momencie ta zabawa zaczyna się naprawdę i staje się wielką namiętnością i wyzwaniem :). Pomysłów na urozmaicenie tej zabawy i wprowadzanie do niej różnych gier i co raz to nowych wyzwań jest naprawdę mnóstwo i tylko od wyobraźni i fantazji partnerki zależy co nowego wprowadzi do zabawy a w zasadzie to od was razem bo wyzwania mogą być również dla partnerki od partnera :)
A wprowadzenie w pewnym momencie klateczki i zamknięcie go w niej daje partnerce taką faktyczną i całkowitą kontrolę nad nim. Od tej pory to już nie od dotrzymania przez niego danego słowa że nie będzie oszukiwał i nie będzie się sam zadowalał zależy kiedy dojdzie tylko naprawdę od nas :) My decydujemy kiedy zakładamy klateczkę i kiedy ją zdejmiemy i czy jak zdejmiemy to będzie miał orgazm czy może dopiero następnym razem albo następnym albo.... Twoja partnerka musi pamiętać że mężczyzna musi w tym czasie być naprawdę cały czas bardzo podniecony i stymulowany nie tylko pieszczotami bez wytrysku ale również na codzień czy to seksownym prowokującym zachowaniem czy seksownym strojem nawet w sytuacjach kiedy partner się tego nie spodziewa i kiedy np jest w pracy to dostanie od partnerki jakąś podniecającą
wiadomość albo zdjęcie albo jakieś pikantne zadanie do wykonania np będzie musiał wysłać partnerce w ciągu 2 min zdjęcia założonej klateczki bo inaczej przedłuży mu okres bez orgazmu :) Taki mega
podniecony i napalony mężczyzna zgodzi się na wszystko :) I to jest właśnie w tej zabawie dla nas takie wspaniałe podniecające i cudowne właśnie ta świadomość że potrafimy doprowadzić naszego partnera do takiego podniecenia i że tak nas pragnie tak nas porząda że zgodzi się dla nas na to wszystko :) i to nasze orgazmy staną się dla niego najważniejsze i nauczy się z czasem czerpać właśnie z naszych orgazmów taką radość i zadowolenie jakby to on sam doszedł i miał orgazm :) W zamian partner dostanie stan mega podniecenia niemal nonstop i cudowne spełnienie podczas wyczekanego wymarzonego wytrysku. Cudowne :) Powodzenia.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry