• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
No właśnie ja mam pytanie gdzie kupowaliście swój pierwszy pas i jak dobrze dobrać rozmiar chce zrobić niespodziankę partnerce
Szukaj na Ali sklepu Frkk. Sprzedają konkretne modele stalowe, opisują jak dobrać wielkość. Nie kupuj żywicznych, mnie uczuliły i trochę się strachu najadłem. Jak chcesz tanio to plastiki się też sprawdzą.
 
Mężczyzna

Fb86

Cichy Podglądacz
No właśnie ja mam pytanie gdzie kupowaliście swój pierwszy pas i jak dobrze dobrać rozmiar chce zrobić niespodziankę partnerce
Ja mam wszystko z aliE. Jeśli nie metalowe, to generalnie masz podróbki trzech typów: cobra Cage, CB-6000, Holy Trainer. Są też inne, ale raczej z tych wybierzesz. Rozmiar zawsze okaże się za duży, a potem może być za luźno w środku.
Jest jeszcze Cherry Keeper, ale to już naprawdę maleństwo.
Aktualnie szukam dla siebie czegoś niniejszego, ale raczej w rozmiarze mini, nie micro. Sam właśnie przekopuję dostępność ;)
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Ja mam wszystko z aliE. Jeśli nie metalowe, to generalnie masz podróbki trzech typów: cobra Cage, CB-6000, Holy Trainer. Są też inne, ale raczej z tych wybierzesz. Rozmiar zawsze okaże się za duży, a potem może być za luźno w środku.
Jest jeszcze Cherry Keeper, ale to już naprawdę maleństwo.
Aktualnie szukam dla siebie czegoś niniejszego, ale raczej w rozmiarze mini, nie micro. Sam właśnie przekopuję dostępność ;)
Masz jakieś fotki w klatce?
 
Mężczyzna

Eightsky77

Cichy Podglądacz
Ja mam wszystko z aliE. Jeśli nie metalowe, to generalnie masz podróbki trzech typów: cobra Cage, CB-6000, Holy Trainer. Są też inne, ale raczej z tych wybierzesz. Rozmiar zawsze okaże się za duży, a potem może być za luźno w środku.
Jest jeszcze Cherry Keeper, ale to już naprawdę maleństwo.
Aktualnie szukam dla siebie czegoś niniejszego, ale raczej w rozmiarze mini, nie micro. Sam właśnie przekopuję dostępność ;)
No ja nie wiem bo w wzwodzie mam 12 cm
 
Mężczyzna

artuartu822

Seks Praktykant
A sluchajcie. A jak się mają sprawy z dilatorami ? Sa tez klatki z dilatorami. Ja na razie mam oddzielnie. Testuje nowy i to niezły wariat jest.. 15 cm i 8 mm srednicy.
 
Mężczyzna

Fb86

Cichy Podglądacz
Ja mam z 18. Ciezko czasem go upchnąć ale daje rade. Wciąż nie wiem jaka by była najlepsza. Szkoda ze nie można zrobić testów bo klatki są drogie tak by kupowac i sprawdzać. Później Wez to sprzedaj.
Na aliE po jakieś 40-60 PLN. Trzy paczki fajek ;) masz się mierzyć na miękko. Pas cnoty ma odebrać wzwód i orgazm. Za każdym razem jak stanie, poczujesz dyskomfort i będziesz wolał, żeby nie stawał.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry