• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

Mężczyzna

Repcak

Cichy Podglądacz
Widok codziennie rano, zdjęcie z teraz :)

Fifolek
Opowiedz coś więcej jak to jest codziennie zadawalać żonę wiedząc że nie zostaniesz już wypuszczony z pasa cnoty + czy przyjaciel wie że jesteś zamknięty?
I jak to było z tym wytryskiem?
Tak po prostu czy czułeś podniecenie no i najważniejsze czy się przyznałeś że doszedłeś :D
 
Mężczyzna

MalyFifolek

Cichy Podglądacz
Fifolek
Opowiedz coś więcej jak to jest codziennie zadawalać żonę wiedząc że nie zostaniesz już wypuszczony z pasa cnoty + czy przyjaciel wie że jesteś zamknięty?
I jak to było z tym wytryskiem?
Tak po prostu czy czułeś podniecenie no i najważniejsze czy się przyznałeś że doszedłeś :D
Jak to jest? Bardzo podniecające i już nie frustruje przy okazji 😅 wcześniej tak.

Czy jej kochanek wie? Nie wie i się nie dowie, według zapewnień żony. Ale jest mi to obojętne, chociaż jej tego nie mówiłem. 😜

Wytrysk nastąpił bez większych emocji. Poczułem tylko skurcze i cieknące nasienie po jajach. Akurat to było frustrujące, że pierwszy porządny wytrysk od czerwca, jest bez historii i do zapomnienia.

Nie przyznałem się! 😆
 
Mężczyzna

Repcak

Cichy Podglądacz
Jak to jest? Bardzo podniecające i już nie frustruje przy okazji 😅 wcześniej tak.

Czy jej kochanek wie? Nie wie i się nie dowie, według zapewnień żony. Ale jest mi to obojętne, chociaż jej tego nie mówiłem. 😜

Wytrysk nastąpił bez większych emocji. Poczułem tylko skurcze i cieknące nasienie po jajach. Akurat to było frustrujące, że pierwszy porządny wytrysk od czerwca, jest bez historii i do zapomnienia.

Nie przyznałem się! 😆
A czy plany o dzieciach się zmieniły czy planujecie je mieć?
 
Mężczyzna

Bigballslub

Nowicjusz
Może tak ale pierścień 60 był za mały i jakoś przestałem się tym zajmować, a teraz jak jestem w związku to klatka jest chwilowo w sferze marzeń
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry