• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Meski pas cnoty ktos nosi ?

Mężczyzna

col.Greg

Instruktor seksu
A to dobrze myślałeś. Tylko napletek w niczym mi nie przeszkadza :) w sumie to nic mi nie przeszkadza :D
Ok. rozumiem. Jestes pięknym przykładem wierności swej Pani , która tanio i skutecznie realizuje swój plan życiowy. Oby inne tego nie łyknęły, bo nie wszystkim facetom by sie zapewne spodobało. Ale dziewczyny łatwo ulegaja modzie, a wtedy.........:oops:;)
 
Mężczyzna

Repcak

Cichy Podglądacz
Codziennie, czasami kilka razy. Tak jak pisałem, byłem uzależniony od trzepania :p

Nie, nie bolą. Używam ich obecnie jako kulki antystresowej więc mają codziennie masaż. Przez co niemiłosiernie leakuje :D
to jak minął 2 miesiące to może napiszesz jak ogólnie się czujesz i jak to jest tyle byc zamknięty, może jakieś ciekawe spostrzeżenia albo historie :)
 
Mężczyzna

MalyFifolek

Cichy Podglądacz
Witam, mineły ponad 2 miesiące, dni już nie liczę bo straciłem rachubę. Sprawy mocno wymknęły się spod kontroli. Żona mi powiedziała, że bardzo mnie kocha i nie wyobraża sobie życia beze mnie, ale na seks nie mam co liczyć. Powiedziała, że bzykała się w tym czasie kilka razy z kolegą z pracy… Jestem mocno zaniepokojony tym, co się ze mną dzieje, bo mnie to podnieciło zamiast zdenerwować. Co o tym myślicie?
Bardzo ją kocham i nie chcę jej zostawiać… jesteśmy ze sobą od kilku lat i to są najlepsze lata mojego życia. Sam sobie to zgotowałem, a teraz mam mętlik w głowie.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
No właśnie, o tym pisałem kilka(naście) postów temu. Fajnie jest do czasu aż nie pójdzie za daleko. Ale jeśli cie to podnieca to może tędy droga? Życzę powodzenia i poukładania sobie wszystkiego, najlepiej w szczerej rozmowie z żoną. Ale najpierw przemyśl dokładnie czego chcesz i czego oczekujesz od związku.
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Witam, mineły ponad 2 miesiące, dni już nie liczę bo straciłem rachubę. Sprawy mocno wymknęły się spod kontroli. Żona mi powiedziała, że bardzo mnie kocha i nie wyobraża sobie życia beze mnie, ale na seks nie mam co liczyć. Powiedziała, że bzykała się w tym czasie kilka razy z kolegą z pracy… Jestem mocno zaniepokojony tym, co się ze mną dzieje, bo mnie to podnieciło zamiast zdenerwować. Co o tym myślicie?
Bardzo ją kocham i nie chcę jej zostawiać… jesteśmy ze sobą od kilku lat i to są najlepsze lata mojego życia. Sam sobie to zgotowałem, a teraz mam mętlik w głowie.
Czyli żona zechciała spróbować cuckoldu i postawiła Cię przed faktem dokonanym. Cóż, moim zdaniem takie coś powinniście wcześniej wspólnie ustalić.
Ja osobiście czasami fantazjuję o tym, ale wolę, żeby pozostało to tylko w sferze fantazji.
 
Mężczyzna

Repcak

Cichy Podglądacz
Witam, mineły ponad 2 miesiące, dni już nie liczę bo straciłem rachubę. Sprawy mocno wymknęły się spod kontroli. Żona mi powiedziała, że bardzo mnie kocha i nie wyobraża sobie życia beze mnie, ale na seks nie mam co liczyć. Powiedziała, że bzykała się w tym czasie kilka razy z kolegą z pracy… Jestem mocno zaniepokojony tym, co się ze mną dzieje, bo mnie to podnieciło zamiast zdenerwować. Co o tym myślicie?
Bardzo ją kocham i nie chcę jej zostawiać… jesteśmy ze sobą od kilku lat i to są najlepsze lata mojego życia. Sam sobie to zgotowałem, a teraz mam mętlik w głowie.
Czyli wychodzi na to że jeśli że sobą zostaniecie to będziesz mieć klatkę na zawsze i o dzieciach możesz zapomnieć
 
Mężczyzna

Fermiol

Cichy Podglądacz
Witam, mineły ponad 2 miesiące, dni już nie liczę bo straciłem rachubę. Sprawy mocno wymknęły się spod kontroli. Żona mi powiedziała, że bardzo mnie kocha i nie wyobraża sobie życia beze mnie, ale na seks nie mam co liczyć. Powiedziała, że bzykała się w tym czasie kilka razy z kolegą z pracy… Jestem mocno zaniepokojony tym, co się ze mną dzieje, bo mnie to podnieciło zamiast zdenerwować. Co o tym myślicie?
Bardzo ją kocham i nie chcę jej zostawiać… jesteśmy ze sobą od kilku lat i to są najlepsze lata mojego życia. Sam sobie to zgotowałem, a teraz mam mętlik w głowie.
Bardzo mnie to ciekawi. Jaki powód podała na brak seksu dla Ciebie?
 
Mężczyzna

MalyFifolek

Cichy Podglądacz
Witam.



Nie odzywałem się od tygodniu gdyż musiałem sobie wszystko w głowie poukładać.



Co mnie skłoniło, żeby akurat dzisiaj coś napisać, o tym na końcu. :)



Sytuacja u nas wygląda tak, że od czerwca dalej jestem zamknięty, żona codziennie wylizywana i od czasu do czasu spotyka się z kolegą z pracy. Pogodziłem się z tym, bo sam nie jestem w stanie zapewnić jej tego czego ona potrzebuje z tak małym fiutkiem. A kolega ma się czym pochwalić. To trochę upokarzające, ale widziałem go na zdjęciu…

W każdym razie bardzo się kochamy i dobrze nam razem, poza penetracją rzecz jasna.



Najdziwniejsze jest to, że w ogóle nie mam ochoty na samozaspokojenie, jakbym był wykastrowany psychicznie. Przyjemność sprawia mi, sprawianie przyjemności mojej żonie.



A tak poza tym, żyjemy jak normalni ludzie.



Teraz o tym, co mnie skłoniło do tego posta.

Otóż dzisiaj rano, pod prysznicem, podczas zwyczajnego mycia jąder, nastąpił bezwładny wytrysk nasienia! Nic, nie poczułem, tylko strużkę cieknącej spermy w dużej ilości. Satysfakcjonujący widok. ☺️
 
Mężczyzna

cuckslut666

Cichy Podglądacz
Witam.



Nie odzywałem się od tygodniu gdyż musiałem sobie wszystko w głowie poukładać.



Co mnie skłoniło, żeby akurat dzisiaj coś napisać, o tym na końcu. :)



Sytuacja u nas wygląda tak, że od czerwca dalej jestem zamknięty, żona codziennie wylizywana i od czasu do czasu spotyka się z kolegą z pracy. Pogodziłem się z tym, bo sam nie jestem w stanie zapewnić jej tego czego ona potrzebuje z tak małym fiutkiem. A kolega ma się czym pochwalić. To trochę upokarzające, ale widziałem go na zdjęciu…

W każdym razie bardzo się kochamy i dobrze nam razem, poza penetracją rzecz jasna.



Najdziwniejsze jest to, że w ogóle nie mam ochoty na samozaspokojenie, jakbym był wykastrowany psychicznie. Przyjemność sprawia mi, sprawianie przyjemności mojej żonie.



A tak poza tym, żyjemy jak normalni ludzie.



Teraz o tym, co mnie skłoniło do tego posta.

Otóż dzisiaj rano, pod prysznicem, podczas zwyczajnego mycia jąder, nastąpił bezwładny wytrysk nasienia! Nic, nie poczułem, tylko strużkę cieknącej spermy w dużej ilości. Satysfakcjonujący widok. ☺️
jak często żona cię doi? i czy w ogóle to robi?
 

Helena57

Nowicjusz
Witam.



Nie odzywałem się od tygodniu gdyż musiałem sobie wszystko w głowie poukładać.



Co mnie skłoniło, żeby akurat dzisiaj coś napisać, o tym na końcu. :)



Sytuacja u nas wygląda tak, że od czerwca dalej jestem zamknięty, żona codziennie wylizywana i od czasu do czasu spotyka się z kolegą z pracy. Pogodziłem się z tym, bo sam nie jestem w stanie zapewnić jej tego czego ona potrzebuje z tak małym fiutkiem. A kolega ma się czym pochwalić. To trochę upokarzające, ale widziałem go na zdjęciu…

W każdym razie bardzo się kochamy i dobrze nam razem, poza penetracją rzecz jasna.



Najdziwniejsze jest to, że w ogóle nie mam ochoty na samozaspokojenie, jakbym był wykastrowany psychicznie. Przyjemność sprawia mi, sprawianie przyjemności mojej żonie.



A tak poza tym, żyjemy jak normalni ludzie.



Teraz o tym, co mnie skłoniło do tego posta.

Otóż dzisiaj rano, pod prysznicem, podczas zwyczajnego mycia jąder, nastąpił bezwładny wytrysk nasienia! Nic, nie poczułem, tylko strużkę cieknącej spermy w dużej ilości. Satysfakcjonujący widok. ☺️
To już tak będzie ! Masz dużą przyjemność jak żona jest zadowolona do mega orgazmów ma bardzo dużo przyjemności z przyjacielem ! Sama wiadomość od Niej sprawi to że będziesz tryskał . Dbaj o Nia aby miała jak najwięcej !
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry